Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

21.kolo Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra B FM:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

21.kolo Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra B FM

21.Kolo

Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra B FM 14:4 (legy 30:11)

Sestava Predators:
Armlich,Hrtoň,Kabaja,Monczmann

Sestava Bull´s-eye B:
Vítek,Vyvial,Ševčík,Pokluda-Nikl,Haman


  Po krátké pauze bylo na řadě další ligové kolo a naším soupeřem byl snaživý nováček z Frýdku Místku vystupující jako B team Riviéry a Býčí oko k tomu. Naše sestava z větší části opavská doplněná o krnovského rodáka Kamila. Hosté dorazili v hojném počtu a podařilo se jim využít všechny hráče, které měli k dispozici. 
  Začátek byl více než drtivý z naší strany. Do stavu 6:0 se hostům nepodařilo uhrát ani jeden leg a první polovina singlových her skončila jednoznačným poměrem 7:1. Ani v párovkách tomu nebylo jinak, byť v 701 hosté pozlobili, stejně jako v Cricketu šli obě hry na naší stranu.
  Za stavu 9:1 jsme přidali rychlé dva body a až potom se hostům podařilo lehce korigovat konečný výsledek hlavně zásluhou Jakuba Vítka, který zahrál moc dobré šipky a byl určitě společně s Kamilem nejlepším hráčem celého zápasu.
  Hodnocení: Každý si uhrál své body, zápas to byl na velkou pohodu a myslím, že všichni mohli býti nakonec spokojeni. Příští týden nás čeká cesta do Ostravy, kde se nám v Miapru postaví borci z Targetu a i když budou chtít domácí protestovat, nic jiného než vítězství si nepřipouštíme.

  


Statistika:  
Jan Armlich              3/4   (12x100+ / 2x140+)
Jiří Kabaja                3/4   (17x100+)
Michal Monczmann  2/4   (9x100+ , 1x180) 
Kamil Hrtoň              4/4   (10x100+ / 4x140+)Zápis z utkání: ZDE