Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

26.kolo Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra F-M A:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

26.kolo Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra F-M A

26.Kolo

Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra F-M A 13:5 (legy 29:15)

Sestava Predators:
Armlich,Povolný,Grygar,Hrtoň

Sestava Riviéra:
Havlík,Jalůvka,Moravčík,Koždoň-Prudký

 Poslední zápas v lize této sezóny, v domácím prostředí, s titulem v kapse a proti týmu mimořádně rozjetému. Co si přát více. Snad jen vydat tento komentář o něco dříve, leč víkend byl náročný, jak jinak než strávený v Praze na Královce. Pokus o zbavení nás naší neporazitelnosti vzali chlapci z FM opravdu vážně, neboť jejich sestava by se dala nazvat možná i ideální. Ale i nám se tak trochu překvapivě podařilo postavit hodně velkou kvalitu, takže akcie Riviéry nestály tak úplně vysoko.
  Leč začátek patřil jednoznačně hostům. Stejně jako tomu bylo v našem prvním zápase ve FM, i tentokráte Riviéra využívala své šance a naše zaváhání. Byť vedeme 3:1, dokázali chlapci otočit na 3:5, čímž potvrdili, že deset uhraných zápasů po sobě nebyla rozhodně náhoda.
 A náhoda není ani to, že kdo si podmaní párové hry, má velkou šanci na celkový úspěch. V 701 je naše dvojka Karlos/Čiky jasně dominantní a ukazuje, že by tudy mohla vézt cesta na MR. Zato Cricket je velká bitva, ale naše nově sestavená dvojice ukazuje své zkušenosti a pevné nervy v závěrečném legu, a tím vyrovnává celkový stav zápasu.
  Možná i tento dílčí neúspěch se podepsal na rozpoložení borců z Riviéry, neboť naše dominance rostla s každým zápasem a výsledkem byla skutečnost, že jsme vyhráli všechny utkání singlů v druhé polovině duelu.
  Hodnocení: Krásná týmová a především ukázková práce v zápase, který se tak úplně nevyvíjel podle našich představ. Další náš soupeř ještě není znám, neb se teprve rekrutuje z těch účastníků MR družstev, kteří si vybojovali právo se ho účastnit. 
  Sluší se určitě na závěr poděkovat, a to nejprve soupeřům, že byli tak vstřícní a titul nám umožnili, ale hlavně těm, kteří se o tento úspěch zasloužili nejvíce. Těmi hlavními strůjci byli především hráči Predators Opava, byť nelze zásluhy přisoudit všem na soupisce uvedeným, neboť ta jen kopírovala sestavu vytvořenou před dobou Covidovou. Takže jmenovitě stejným dílem Karel Povolný, Kamil Hrtoň, Michal Monczmann, Jan Armlich, Lukáš Grygar a Lukáš Dubělčík, kteří zařídili to nejpodstatnější, co k titulu vedlo, dále Jiří Kabaja a Vladan Ludvig za velmi důležité doplnění a Tomáš Čadecký za účast.
  Věřím, že se podaří zlomit prokletí základní skupiny na MR a dokážeme důstojně reprezentovat náš kraj na klání těch nejlepších v republice.
  
  
 

Statistika:  
Jan Armlich              2/4   (10x100+)
Kamil Hrtoň              3/4   (6x100+ / 4x140+)
Karel Povolný          3/4   (12x100+ / 1x140+) 
Lukáš Grygar           3/4   (10x100+ / 7x140+ / 2x180)
Zápis z utkání: ZDE