Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Aktuality:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Aktuality

Prognóza sezóny 2019/20


   Do startu nové sezóny dvanáctého ročníku ligy steelových šipek už zbývá jen pár dní a tak je nejvyšší čas si představit všechny týmy a tak trochu si zanalyzovat jejich možnosti, co se konečného umístění týče. Byť se v našem podání pořád jedná o zábavu, každý team má určitě své cíle a ambice, které se bude pokoušet více či méně úspěšně nějakým způsobem naplnit. Téměř každý team má ve svém středu zajímavého hráče, na kterého tak trochu upozorním Teď se pokusím tohle všechno převést do hodnocení a konečné tabulky, která ovšem může na konci sezóny vypadat úplně jinak.

10.místo
Šipky-Obchod Ostrava
Úplný nováček soutěže s minimální zkušeností a zatím velice úzkým kádrem. Nic jiného než sbírání zkušeností asi nemůžeme očekávat, nicméně sezóna je dlouhá a změny mohou nastat kdykoliv. Zajímavý hráč sezóny Miroslav Švihel (pamětníci znají a ví proč)
9.místo
Bulldozer´s Havířov
Tam z Havířova zřejmě naváže na loňské umístění, i když se jedná o zkušené hráče. mnohdy se to nedaří sladit ve fungující celek v zápasech. Zajímavý hráč sezóny Jan Metz st. (už v minulé sezóně dokázal, že když má den, každý soupeř má problém)
8.místo
Ripper Ostrava
Již jen jeden celek  s tímto názvem figuruje na startovní listině a to pod vedením nespoutaného Oře. Team se hodlá především bavit a těžko jim tento cíl někdo nabourá. Zajímavý hráč sezóny Vítězslav Jalůvka (především proto,že ho vůbec neznám)
7.místo
Target Ostrava
Třebovičtí prošli menší obměnou a určitě  mají za cíl hrát důstojnou roli a myslím,že se dočkáme překvapivých výsledků s jejich rukopisem. Zajímavý hráč sezóny Ondra Štěpánek (neustále se zlepšuje a výsledky se dostavují)
6.místo
Silesiasteel Opava
Tak tochu stagnující team, jehož kvalita vždy odpovídá středu tabulky. Ani tento ročník si myslím nebude vyjímkou. Zajímavý hráč sezóny Rostislav Březina (neustále dokáže něčím překvapit a určitě v tom hodlá pokračovat)
5.místo
Amateur Havířov
Team výborných hráčů, kterému se nějak nedaří naplnit svůj potenciál. Možná, že se to letos konečně povede. V tom případě může být umístění o poznání lepší. Zajímavý hráč sezóny Otakar Carbol (kdo jiný, než úspěšný účastník turnaje Nova sport Open)
4.místo
Maníci Frýdek Místek
Tak trochu jedna velká neznámá. Výborní hráči softových šipek  budou chtít ukázat své umění i v klasickém formátu. Věřím,že mohou být úspěšní. Zajímavý hráč sezóny František Příhoda (snad proto, jsem ho nikdy neviděl hodit na sisálový terč)
3.místo
Predators Opava
Po předchozích dvou sezónách jsme přistoupili k reorganizaci a opět hodláme okupovat příčky nejvyšší. Věřím, že by se nám to mohlo podařit. Zajímavý hráč sezóny Michal Monczmann (nikdo ho pořádně nezná, což už po této sezóně nebude platit)
2.místo
HQ Steelers Havířov
Stabilně se pohybují na příčkách nejvyšších a nic na tom měnit rozhodně nehodlají. Zajímavý hráč sezóny Marek Polyák (jeden z nejlepších hráčů v republice stojí vždy za připomenutí)
1.místo
Gerlich Fulnek
O tom, kdo vyhraje ligu nemůže být žádná pochybmost. Úřadující Mistři republiky mají vynikající hráče, přesahující svou kvalitou hranice MSK kraje. Zajímavý hráč sezóny Adam Gawlas (vycházející hvězda českých šipek dokázal v 17 letech více, než jiní za celou kariéru)