Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Aktuality:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Aktuality

Prognóza sezóny 2020/21


   Další ročník steelové ligy MSK kraje se pomalu, ale jistě blíží, tudíž jako obvykle zkusím tak nějak zanalyzovat možnosti jednotlivých týmů na konečné umístění. Samozřejmě se bude jednat jen o jakýsi předpoklad, neb  vše důležité se odehraje u terčů.
  Lépe napsáno, mělo by se odehrát. Nedokončený minulý ročník a opětovně uměle vyvolávaná panika z viru, jež si zcela určitě takovou pozornost nezasluhuje, je varováním, že veškeré prognózy mohou vzít rychle za své. Nicméně předpokládejme vítězství zdravého rozumu a zkusme nastínit určité možnosti.

12.místo
Elefant Steel Opava
Nováček soutěže, který si bude chtít jen zahrát dobré šipky a pobavit se, nemá určitě žádné jiné velké ambice, takže předpokládám, že toto umístění by mělo odpovídat.
11.místo
Šipky-Obchod Ostrava
Tento tým si odkroutí svou druhou sezónu s lehce rozšířeným kádrem, nicméně to na zásadní posun v ligové tabulce nevypadá.
10.místo
Bulldozers Havířov
Spolu s dalšími dvěma, třemi celky bude patřit do podobné kategorie těch,co budou okupovat tabulku od středu lehce dolů a jejich pozice může vypadat určitě lépe. Na těchto místech nebude nikdy žádná tipérská jistota.
9.místo
Target Ostrava
Rovněž ta samá možnost jako v předchozím případě. Může to být lepší, ale i horší umístění, rozhodne mnoho neznámých faktorů.
8.místo
Ripper Ostrava
Možná tak trochu risk na umístění po nevydařené minulé sezóně, ale Ripper posílil a pokud složí své nejlepší hráče, bude nebezpečným soupeřem.
7.místo
Bull´s-eye Riviéra Frýdek Místek
Určitě nejdelší název týmu v lize, který se oficiálně prezentuje jako nováček. Jeho složení má ovšem velmi slušnou kvalitu, tudíž se s nimi musí počítat a na výlet do FM se určitě jezdit nebude.
6.místo
Silesiasteel Opava
Posílené družstvo má určitě velký potenciál dostat se minimálně  do horní poloviny tabulky. Povést se to nemusí, nicméně individuální schopnosti hráčů k tomu předurčují.
5.místo
deHydra Havířov
Takový havířovský korunní princ disponující hodně kvalitní základní čtyřkou. Bude-li se jim dařit dobře skládat sestavu, bude toto umístění určitě adekvátní.
4.místo
Steelers Havířov
Velmi těžké tipovat konečné umístění mezi 2 až 4 místem. Budou rozhodovat maličkosti a především vzájemné zápasy. Skončí li Steelers na lepším místě, překvapení to určitě nebude.
3.místo
Maníci Frýdek Místek
Zmínil-li jsem překvapení, mohlo by se udát v umístění nováčka soutěže. To slovo překvapení je třeba brát s rezervou, neboť borci hrající za FM své kvality již mnohokrát prokázali u plastových terčů. Povede se to i na sisalu???
2.místo
Predators Opava
Můžeme klidně skončit o jedno či dvě patra níže, nicméně jako kapitán "svým" hráčům věřím, a jsem přesvědčen, že udělají  maximum pro to, abychom skončili co možná nejlépe.
1.místo
Gerlich Steel Fulnek
Suverén posledních ročníků je pořád favorit na celkový triumf, nicméně si myslím, že tato sezóna bude pro Gerlich hodně těžká. Poskládat hvězdnou sestavu nemusí být vždy možné a rozšíření kvality v lize může sehrát svou roli. Uvidíme, jak se to pořád ještě obhájcům mistrovského titulu povede.