Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 10-18 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 10-18 kolo

12.Kolo - 15.2.2018

   Tak se nám to začíná komplikovat.Steel Krnov v plné sestavě je většinou neřešitelnou záležitostí pro všechny účastníky MSK ligy, leč nedaří se vždy složit to nejlepší a tak Ripper A dosáhl na další skalp úřadujícího mistra a role lídra tabulky byla opět přisouzena vítkovskému Gerlichu,který dokázal udolat Amatéry v až překvapivě vyrovnaném zápase.Ostatní favorité nezaváhali, byť v zápase Target-Silesiasteel bylo skóre dosti jednoznačné ve prospěch hostů.Zajímaný zápas nás čeká v tomto kole, kde se střetnou domácí HQ s krnovskými borci. Ani naše klání v havířovském Kansasu nebude snadnou záležitostí a drama slibuje i souboj na Honzíkovi, kde změří síly béčko Ripperu se žlutými ďábly z Opavy.
     V tipovací soutěži byl jediným úspěšným Hugo z "Vítkova" a tak se situace nijak zásadně nemění. Nuž, učiním další pokus o přiblížení se k příčkám nejvyšším.


Amateur-Predators Opava (tip 7:11)
Nepříjemný soupeř na nás bude čekat a jistě s ambicí obrat nás o nějaký ten bod. My už jich ale poztráceli dost a do Havířova jedeme jednoznačně pro plný počet bodů.

HQ Steelers-Steel Krnov (tip 9:9)
Velice těžké tipovat bez znalosti sestav obou soupeřů, nicméně u domácích předpokládám nejlepší možnou a pokud i hosté dorazí s Frantou, dá se předpokládat velká bitva. Zkusím tentokráte tip na dělbu bodů.


Munroof Darts-Ripper Ostrava A (tip 2:16)
Domácí se nenacházejí ve fázi herní pohody a v současné době nemají nikoho, kdo by dokázal vzdorovat síle hostujícího celku.Blízkost Frýdku Místku dává tušit, že sestava hostí nebude z nejslabších.

Ripper Ostrava B-Silesiasteel (tip 8:10)
Čekám hodně vyrovnanou bitvu, jelikož mám předzvěst kompletních sestav, tudíž bude na drama zaděláno. V tomto případě budu trochu více věřit hostům.

Target Ostrava -Gerlich Steel Vítkov (tip 5:13)
V tomto zápase to na nějaké větší překvapení nevypadá a hosté přijedou v roli velkého favorita zápasu. Pokud zahrají svůj standart o vítězi duelu nebude žádných pochyb.

11.Kolo - 1.2.2018

   Žádný úplně nečekaný výsledek se neudál, pominu li naši remízu s Gerlichem, ale i tak se děly zajímavé věci. V ostravském Ripper derby vzdorovala Koníkova grupa až do samého závěru aby nakonec padla 8:10. To v dalším derby, tentokráte nebylo na remízu ani pomyšlení, jelikož HQ zničili Amateur až nečekaně drtivým rozdílem. Jinek vše dle očekávání, jen ty výsledky neodpovídaly mým tipům.Zápasy v Ostravě budou z kategorie zajímavých, když na Ripper A zajíždí Steel Krnov a do herny U Pošty zavítají Silesiasteel.
   Zato jiným tipům byly nakloněny a i po tomto kole má tato soutěž neohroženou vládkyni z Brušperka. Vzhledem k postavení Munroof Datrs v tabulce se asi jedná o spravedlivý stav.


Gerlich Steel Vítkov-Amateur (tip 14:4)
Navzdory široké, pestré a podle jmen i kvalitní soupisce hostí nejsou Amateur schopni uhrát solidní výsledek s týmy z horní poloviny tabulky a ani tentokráte to nebude vyjímka.

HQ Steelers-Ripper Ostrava B (tip 12:6)
I přes velký výkonostní vzestup záložního týmu Ripperu to ani v tomto zápase na překvapení nevypadá, jelikož HQ jsou zejména v domácím prostředí hodně silní a nic neponechají náhodě.


Predators Opava-Munroof Darts (tip 16:2)
Netřeba si nic nalhávat, v tomto zápase půjde především o skóre a i když to na naši TOP sestavu určitě nevypadá, kvalita všech našich hráčů by měla jednoznačně převyšovat možnosti hostí a konečný výsledek by měl být demonstrací tohoto stavu.

Ripper Ostrava A-Steel Krnov (tip 8:10)
Jednoznačný tahák kola, ve kterém na sebe narazí aspiranti první trojky. Zápas bude o to zajímavější,že se v prvním měření sil v Krnově radovali tak trochu překvapivě hosté a motivace Vlčákových hochů je o to větší. Těžko tipovat, budu o něco více věřit hostům.

Target Ostrava -Silesiasteel Opava (tip 8:10)
Druhý zajímavý zapas kola přinese klání mezi těmito soupeři. Ostravští vyloupili v prvním zápase domácí žlutou tvrz a nyní věřím v odvetu, byť to nic snadného nebude.

10.Kolo - 18.1.2018

   Tentokráte začnu od konce.Dominika stále vede tipovací anketu.Jsme přesně v polovině a mužská většina dostáva na.....frak :) .Začnu druhou polovinu soutěže divoce,což je taktika zvolená nejen mnou.
   O největší rozruch se postaral Ripper B, který dokázal šokovat na půdě mistra z Krnova a urval velmi cenný bod. V tomto stínu tak trochu zůstává naše remíza na půdě ostravského Honzíka s prvním týmem Ripperu. V ostatních zápasech se udály výsledky vcelku očekávané. Nastává období odvet a také divokých tipů.


HQ Steelers-Amateur (tip 11:7)
Havířovské derby má jasného favorita, ale hosté jsou v pozici kde mohou jen získat. Individuality mají borci z Kansasu velmi dobré a nenechají se jen tak rozsekat.Takže budu věřit, že o snadnou záležitost nepůjde.

Munroof Darts-Silesiasteel Opava (tip 6:12)
Teoreticky by se mohla nabízet možnost prvního bodového zisku pro domácí, ale myslím si, že tomu tak nebude a naopak hosté si vítězství s přehledem pohlídají. 

Ripper Ostrava B-Ripper Ostrava A (tip 7:11)
Béčko bude náležitě nabuzené po sklapu dosud nedosaženého, leč první tým si je velmi dobře vědom nebezpečí a další případná ztráta by mohla být vážnou komplikací na cestě vzhůru v ligové tabulce. Nebudou tedy riskovat více než je nutné.

Predators Opava-Gerlich Steel Vítkov (tip 10:8)
Opět je nám podsouváno, že se jedná o poslední možnost jak zaútočit na příčky nejvyšší, leč věc se má takto: My nemáme co ztratit a chceme konečně svůj potenciál zúročit.Možná, že se to nepovede, ale už nás to nemusí svazovat. Půjdu tedy do na první pohled do nelogického typu.