Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 10-18 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 10-18 kolo

18.Kolo - 10.5.2018

  Konec. Jen tímto slovem lze vyjádřit stav, který nastane nejpozději ve čtvrtek večer. Poslední kolo čítající jen čtyři zápasy je před námi a pak pro většinu týmů následuje dlouhá herní ligová pauza. Kolo poslední nabídlo výsledky, jež téměř odpověděly na všechny důležité otázky týkající se konečného umístění. Obzvláště dva z nich. Souboj Amatérů s oslabeným Krnovem vyzněl pro havířovský celek, což oběma celkům přisoudilo umístění,které bude již neměnné. To druhý z nich se zdá býti ještě zásadnějším. Ripper Ostrava A porazili nekompletní mistrovský Gerlich a tím si zásadně zvýšili své šance na účast v klání těch nejlepším republikových týmů. Právě jen tato otázka zůstává nevyřešena před posledním kolem. A symbolicky náš tým má na ni dát konečnou odpověď. Tento náš domácí zápas budiž jediným tahákem posledního kola.
   Pak snad jen tipovací soutěž může nabídnou nějaké to vzrušení v případě megapřesných tipů.HQ Steelers-Target Ostrava (tip 13:5)
Domácí budou v očekávání konečných výsledků ligy, nicméně povinnost velí zvítězit a našlapaná sestava HQ nebude mít s tímto úkolem velké starosti.

Munroof Darts-Gerlich Steel Vítkov  (tip 2:16)
Pohodový zápas pro oba celky z opačných pólů tabulky,jelikož své jistoty tyto týmy již mají. Gerlich může otestovat hráče, kteří doposud nedostali tolik příležitostí, přesto nelze očekávat nic jiného než jednoznačnou záležitost hostí.

Ripper Ostrava B- Steel Krnov (tip 6:12)
Domácí se určitě pokusí urvat nějaký ten bod v tomto pro ně prestižním duelu, přesto neočekávám nějaké drama. Hosté disponují větší kvalitou a poslední ligový zápas zakončí vítězstvím.

Predators Opava-Ripper Ostrava A (tip 9:9)
Co k tomuto zápasu dodat.Sezóna z naší strany velmi nepovedená a v podstatě již několik kol hrajeme něco jako údržbu. To ovšem neznamená, že poslední zápas soupeři odevzdáme, obzváště, když se jedná o duel tak zásadní pro konečné umístění. Pokud budou chtít hosté uspět, musí se hodně snažit, zadarmo to nebude.


17.Kolo - 26.4.2018

   Tentokráte není mnoho času, tudíž jen velmi zkráceně. V odehraném kole nedošlo k žádnému nečekanému výsledku a tak je boj o druhou příčku ještě otevřený. Předposlední kolo již může napovědět velmi výrazně o konečném pořadí všech týmů. Mistrovský titul poputuje do Vítkova, druhá příčka bude kořistí HQ popř. Ripperu A, obhájce z Krnova skončí na místě čtvrtém. Právě souboje tohoto kola Ripper A vs. Gerlich a Amateur vs Krnov mohou vše stvrdit.
   Naopak, tipovací soutěž je již stvrzena a vítězka je naprosto zřejmá.Amateur-Steel Krnov (tip 11:7)
Neznám sestavy, netuším motivace obou soupeřů, předpokládám tedy herní trend posledních kol, tudíž mi vychází vítězství domácích.

HQ Steelers-Munroof Darts  (tip 17:1)
Zde je situace více než zřejmá a nic jiného než totální destrukce v pohodovém rytmu očekávat nelze. Budu odvážný a vsadím na čestný úspěch hostí.

Ripper Ostrava A-Gerlich Steel Vítkov (tip 8:10)
Jediný zápas tohoto kola, ve kterém nemám úplně jasno. Domácí musí bodovat,chtějí-li pomýšlet na druhou pozici, naopak Vítkov bude chtít oslavit titul důstojně, což znamená nejlépe zvítězit. Zkusím nejtěsnější úspěch hostí.

Silesiasteel Opava-Predators Opava (tip 6:12)
Byť to vypadá, že hrajeme "venku",opak je pravdou. Přehozené pořadatelství z prvního vzájemného zápasu znamená, že máme výhodu domácího prostředí a nic jiného než vítězství si připouštět nehodláme.

Target Ostrava-Ripper Ostrava B (tip 6:12)
Ostravské derby a všechno nasvědčuje tomu, že v lepší herní kondici budou hosté a připíšou si další body do tabulky. Domácím se delší dobu nedaří uhrát dobrý výsledek a tento zápas tuto bilanci nezmění.

16.Kolo - 12.4.2018

  Situace ohledně Mistra MSK kraje je zdá se již naprosto jasná. Jen souhra nepravděpodobných okolností může o tento primát připravit družstvo Gerlich Steel Vítkov. O místu druhém ještě rozhodnuto není, zatím ji okupuje Ripper A, ovšem nejlepší předpoklady na jeho obsazení ke konci sezóny  májí HQ Steelers. Přávě havířovští podlehli v předchozím kole Gerlichu a tím přepustili svou pozici ostravskému celku. Naše měření sil s Krnovem dopadlo neslavně,  v ostatních zápasech měli navrch favorizované celky. V kole nejbližším jsou rovněž karty rozdány jednoznačně a nelze moc očekávat odklon od tradičního kurzu.
   Ani v tipovací soutěži se odklon nekoná a zbývá už jen dotipovat až do samotného konce.


Gerlich Steel Vítkov-Silesiasteel Opava (tip 13:5)
Gerlich jede za svým cílem a soupeř bude jen dalším ozdobným korálkem na pomyslném svazku vyhraných zápasů. Bude to otázka skóre a první možnost na stvrzení mistrovského titulu.

Predators Opava-HQ Steelers (tip 6:12)
Tento způsob průběhu sezóny zdá se býti poněkud nesťastným. Tak asi takto vyjádřeno slovy klasika je tahle sezóna z našeho pohledu. Byť hrajeme již jen pro zábavu, k dobrému výsledku je potřeba více.

Ripper Ostrava B-Amateur (tip 7:11)
Možná nejvyrovnanější zápas tohoto kola. To vše ale záleží na mnoha okolnostech a o všem rozhodnou jednotlivá složení obou týmů. V každém případě to bude zápas slušné kvality a forma hostí dává tušit jaký by mohl být konečný výsledek.

Steel Krnov-Munroof Darts (tip 14:4)
Jak to tak vypadá bude to jednoznačná záležitost, jelikož kvality obou celků jsou diametrálně odlišné a jen odlehčený závěr může dopomoci hostům ke korekci skóre.

Target Ostrava-Ripper Ostrava A (tip 6:12)
Ani v tomto duelu nelze očekávat přetahovanou až do samotného závěru. V ostravském derby jde hostům o hodně a nic neponechají náhodě a výsledek si s přehledem pohlídají.

15.Kolo - 29.3.2018

   Poslední výsledky velice napověděly o tom, kdo má reálnou šanci na první dvě místa v tabulce. Gerlich potvrdil své dominantní postavení vítězstvím nad Krnovem, tak trochu nečekanou ztrátu utrpěli Ripper A, když nestačili v Havířově na rozjeté Amatéry.Této možnosti samozřejmě využili HQ a vrátili se o bod na druhou příčku. Ostatní zápasy dopadly dle předpokladů. V kole, které nás čeká bude přímý souboj o vedoucí pozici mezi Gerlichem a HQ, byť je avizováno odložení duelu. Možná bude i zajímavé klání v Krnově, který hostí "můj" Predators. Další duely své jasné favority zřejmě mají.
  Tipovací soutěž zdá se býti rozhodnuta,jen mimořádný finiš může zhatit plány vládkyně z Brušperka. Jen tak, zkusím rozčeřit tipovací vody.


Amateur-Target Ostrava  (tip 13:5)
Domácí mají formu, což potvrdili vítězstvím s Rippery a Target má jen malou naději na to, aby vůbec nějaké ty body uhrál. Věřím v korekci hostů v závěru utkání.

Gerlich Steel Vítkov-HQ Steelers (tip 11:7)
Myslím, že rozhodnutí o mistrovi padne již v tomto kole. Gerlich je suveréní a žádnou další ztrátu již nepřipustí. Byť HQ disponuje kvalitní sestavou, na rozjeté "Vítkovany" to stačit nebude.

Munroof Darts-Ripper Ostrava B  (tip 5:13)
Poslední celek tabulky si ligu užívá od samotného začátku soutěže a souboj s Koníkovými hochy bude patřit do kategorie příjemného zpestření si podvečera před případným čtyřdenním volnem.

Ripper Ostrava A-Silesiasteel Opava (tip 13:5)
Nepříjemnou ztrátu budou chtít domácí odčinit velmi záhy a soupeř je k této aktivitě příhodný, jelikož Silesiánům tato sezóna nevychází úplně podle představ. Jakýkoliv jiný výsledek než jasné vítězství domácích by byl překvapením.

Steel Krnov-Predators Opava (tip 9:9)
Tak si jedeme zaházet do Krnova a na nějaké velké a historicky cenné okamžiky se nechystáme. Uvidíme co na nás domácí vymyslí, koho postaví a jak to půjde. Heslo je jasné, jdeme se bavit.

14.Kolo - 15.3.2018

   V minulém odehraném kole byl jen jeden zápas hodný opravdové pozornosti a i jeho výsledek to potvrdil. HQ Steelers nedokázali proměnit velkou šanci na minimálně konečné druhé místo, když nestačili v Ostravě  Ripperu opticky jednoznačně 12:6 a přepustili jim svou druhou příčku v tabulce.
 Tipovací soutěž zdá se má již teď jasno, uvidíme zdalipak někdo dokáže nasadit ke stíhací jízdě neohrožené vládkyně Dominiky. Vzhledem k nepředvídatelným výsledkům to bude práce velmi složitá. Ztusím tedy rovněž něco podniknout.


Amateur-Ripper Ostrava A (tip 8:10)
Hosté budou chtít potvrdit body se zápasu s HQ, snadné to však nebude. Pokud domácí nasadí optimální sestavu, bude to boj. Přesto více věřím hostujícímu týmu.

Gerlich Steel Vítkov-Steel Krnov (tip 11:7)
Jednoznačný zápas kola. Krnov má poslední možnost vrátit se do souboje o první dvě příčky, Gerlich bojuje o vítězství. Netřeba si nic nalhávat, rozhodnou sestavy obou celků. Bráno optikou kol minulých, je pro mě favoritem domácí celek.

Ripper Ostrava B-Predators Opava  (tip 7:11)
Opět půjdeme do zápasu s cílem se bavit šipkama, domácí však budou mít podobný úmysl a tak se dá očekávat vyrovnané klání. Přesto věřím, že všechny body půjdou na naši stranu.

Silesiasteel Opava-HQ Steelers (tip 6:12)
Dle informací odložený zápas, stejně je ho potřeba do tipů zahrnout a nemůžu jinak, než se přiklonit na stranu hostí. Ti si po zaváhaní s Ripperem nemůžou dovolit laciné bodové ztraty a tak jistě neponechají nic náhodě.

Target Ostrava-Munroof Darts (tip 14:4)
Výsledkově nevýrazný tým z Brušprka nebude ani v tomto zápase tím, do tahá za delší konec a ani výsledek neočekávám nějak překvapivě vyrovnaný. Jasná záležitost pro domácí Target. 

13.Kolo - 1.3.2018

   Týden se s týdnem sešel a máme tu opět další kolo MSK ligy, které bude zajímavé především v tom, že už velmi výrazně může napovědět, které dva zástupce vyšleme na republikové mistrovství družstev. O této konstelaci rozhodli výsledky minulého kola, když HQ Steelers udolali úřadující mistry ligy z Krnova a tím je prakticky vyřadili z boje o první dvě příčky. Naše porážka na Amatérech jen potvrdila, že se nás nebudou týkat ani stupně vítězů. Ostatní zápasy dopadly přesně podle očekávání, snad jen snadné vítězství béčka Ripperu nad Silesiasteel nebylo tak úpně v plánu. Co ovšem v plánu bude jsou zápasy 13.kola a ty mohou jak jsem již avizoval napovědět o mnohé.Ten úplně nejzajímavější se udá na Honzíkovi, kde domácí Ripper A vyzve druhý tým tabulky HQ Steelers.
   Dominika,Vlčák a Hugo jsou na pomyslných stupních vítězů v tiplize, ostatním se vidina úspěchu vzdaluje , což mě přivádí k úvaze, že alespoň jeden double tohoto ročníku mi neunikne, byť jsem o něj nijak nestál.


Gerlich Steel Vítkov-Ripper Ostrava B (tip 13:5)
Vedoucí tým soutěže si jde neohroženě za svým cílem a snaživý Koníkův soubor nemá moc šancí na úspěch, obzváště s avizovanou oslabenou sestavou.

Munroof Darts-Amateur (tip 3:15)
Havířovští Amatéři poskládali ideální sestavu a jak to tak vypadá, do konce ligového ročníku budou kvalitním protivníkem těm nejlepším a neřešitelným problémem pro ty ostatní.V tomto případě platí druhá možnost a tak se bude nadělovat.

Predators Opava-Target Ostrava  (tip 11:7)
Do tohoto zápasu, stejně tak jako do těch v lize zbývajících půjdeme především s cílem si dobře zahrát a Target bude soupeř s ideálním předpokladem pro tento záměr.

Ripper Ostrava A-HQ Steelars (tip 8:10)
Tento zápas může mnohé napovědět a možná i být tím rozhodujícím v celé lize.V případě vítězství hostí bude jejich náskok dostatečný minimálně k uhájení druhé pozice zajišťující účast na MR družstev. Bude to velký boj, ve kterém o malinko věřím hostům.

Steel Krnov -Silesiasteel Opava (tip 13:5)
Hosté nemají prakticky žádnou možnost domácí borce zaskočit a jen snaha stačit určitě nebude. Byť to nevypadá na úplně jasnou záležitost Steel Krnov nebude mít problémy sebrat v tomto zápase všechny body. 

12.Kolo - 15.2.2018

   Tak se nám to začíná komplikovat.Steel Krnov v plné sestavě je většinou neřešitelnou záležitostí pro všechny účastníky MSK ligy, leč nedaří se vždy složit to nejlepší a tak Ripper A dosáhl na další skalp úřadujícího mistra a role lídra tabulky byla opět přisouzena vítkovskému Gerlichu,který dokázal udolat Amatéry v až překvapivě vyrovnaném zápase.Ostatní favorité nezaváhali, byť v zápase Target-Silesiasteel bylo skóre dosti jednoznačné ve prospěch hostů.Zajímaný zápas nás čeká v tomto kole, kde se střetnou domácí HQ s krnovskými borci. Ani naše klání v havířovském Kansasu nebude snadnou záležitostí a drama slibuje i souboj na Honzíkovi, kde změří síly béčko Ripperu se žlutými ďábly z Opavy.
     V tipovací soutěži byl jediným úspěšným Hugo z "Vítkova" a tak se situace nijak zásadně nemění. Nuž, učiním další pokus o přiblížení se k příčkám nejvyšším.


Amateur-Predators Opava (tip 7:11)
Nepříjemný soupeř na nás bude čekat a jistě s ambicí obrat nás o nějaký ten bod. My už jich ale poztráceli dost a do Havířova jedeme jednoznačně pro plný počet bodů.

HQ Steelers-Steel Krnov (tip 9:9)
Velice těžké tipovat bez znalosti sestav obou soupeřů, nicméně u domácích předpokládám nejlepší možnou a pokud i hosté dorazí s Frantou, dá se předpokládat velká bitva. Zkusím tentokráte tip na dělbu bodů.


Munroof Darts-Ripper Ostrava A (tip 2:16)
Domácí se nenacházejí ve fázi herní pohody a v současné době nemají nikoho, kdo by dokázal vzdorovat síle hostujícího celku.Blízkost Frýdku Místku dává tušit, že sestava hostí nebude z nejslabších.

Ripper Ostrava B-Silesiasteel (tip 8:10)
Čekám hodně vyrovnanou bitvu, jelikož mám předzvěst kompletních sestav, tudíž bude na drama zaděláno. V tomto případě budu trochu více věřit hostům.

Target Ostrava -Gerlich Steel Vítkov (tip 5:13)
V tomto zápase to na nějaké větší překvapení nevypadá a hosté přijedou v roli velkého favorita zápasu. Pokud zahrají svůj standart o vítězi duelu nebude žádných pochyb.

11.Kolo - 1.2.2018

   Žádný úplně nečekaný výsledek se neudál, pominu li naši remízu s Gerlichem, ale i tak se děly zajímavé věci. V ostravském Ripper derby vzdorovala Koníkova grupa až do samého závěru aby nakonec padla 8:10. To v dalším derby, tentokráte nebylo na remízu ani pomyšlení, jelikož HQ zničili Amateur až nečekaně drtivým rozdílem. Jinek vše dle očekávání, jen ty výsledky neodpovídaly mým tipům.Zápasy v Ostravě budou z kategorie zajímavých, když na Ripper A zajíždí Steel Krnov a do herny U Pošty zavítají Silesiasteel.
   Zato jiným tipům byly nakloněny a i po tomto kole má tato soutěž neohroženou vládkyni z Brušperka. Vzhledem k postavení Munroof Datrs v tabulce se asi jedná o spravedlivý stav.


Gerlich Steel Vítkov-Amateur (tip 14:4)
Navzdory široké, pestré a podle jmen i kvalitní soupisce hostí nejsou Amateur schopni uhrát solidní výsledek s týmy z horní poloviny tabulky a ani tentokráte to nebude vyjímka.

HQ Steelers-Ripper Ostrava B (tip 12:6)
I přes velký výkonostní vzestup záložního týmu Ripperu to ani v tomto zápase na překvapení nevypadá, jelikož HQ jsou zejména v domácím prostředí hodně silní a nic neponechají náhodě.


Predators Opava-Munroof Darts (tip 16:2)
Netřeba si nic nalhávat, v tomto zápase půjde především o skóre a i když to na naši TOP sestavu určitě nevypadá, kvalita všech našich hráčů by měla jednoznačně převyšovat možnosti hostí a konečný výsledek by měl být demonstrací tohoto stavu.

Ripper Ostrava A-Steel Krnov (tip 8:10)
Jednoznačný tahák kola, ve kterém na sebe narazí aspiranti první trojky. Zápas bude o to zajímavější,že se v prvním měření sil v Krnově radovali tak trochu překvapivě hosté a motivace Vlčákových hochů je o to větší. Těžko tipovat, budu o něco více věřit hostům.

Target Ostrava -Silesiasteel Opava (tip 8:10)
Druhý zajímavý zapas kola přinese klání mezi těmito soupeři. Ostravští vyloupili v prvním zápase domácí žlutou tvrz a nyní věřím v odvetu, byť to nic snadného nebude.

10.Kolo - 18.1.2018

   Tentokráte začnu od konce.Dominika stále vede tipovací anketu.Jsme přesně v polovině a mužská většina dostáva na.....frak :) .Začnu druhou polovinu soutěže divoce,což je taktika zvolená nejen mnou.
   O největší rozruch se postaral Ripper B, který dokázal šokovat na půdě mistra z Krnova a urval velmi cenný bod. V tomto stínu tak trochu zůstává naše remíza na půdě ostravského Honzíka s prvním týmem Ripperu. V ostatních zápasech se udály výsledky vcelku očekávané. Nastává období odvet a také divokých tipů.


HQ Steelers-Amateur (tip 11:7)
Havířovské derby má jasného favorita, ale hosté jsou v pozici kde mohou jen získat. Individuality mají borci z Kansasu velmi dobré a nenechají se jen tak rozsekat.Takže budu věřit, že o snadnou záležitost nepůjde.

Munroof Darts-Silesiasteel Opava (tip 6:12)
Teoreticky by se mohla nabízet možnost prvního bodového zisku pro domácí, ale myslím si, že tomu tak nebude a naopak hosté si vítězství s přehledem pohlídají. 

Ripper Ostrava B-Ripper Ostrava A (tip 7:11)
Béčko bude náležitě nabuzené po sklapu dosud nedosaženého, leč první tým si je velmi dobře vědom nebezpečí a další případná ztráta by mohla být vážnou komplikací na cestě vzhůru v ligové tabulce. Nebudou tedy riskovat více než je nutné.

Predators Opava-Gerlich Steel Vítkov (tip 10:8)
Opět je nám podsouváno, že se jedná o poslední možnost jak zaútočit na příčky nejvyšší, leč věc se má takto: My nemáme co ztratit a chceme konečně svůj potenciál zúročit.Možná, že se to nepovede, ale už nás to nemusí svazovat. Půjdu tedy do na první pohled do nelogického typu.