Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 10-16 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 10-16 kolo

16.Kolo - 16.3.2017

Odehrané kolo se odehrálo bez jakéhokoliv nečekaného výsledku, natož nějakého překvapení.Možná je trochu netradiční skutečnost, že v tipovací soutěži jsme oba vyšli zcela naprázdno,jelikož si každý dělal co chtěl včetně mého týmu.Nebýt dohrávky šlágru kola 13. vyšli bychom úplně bez bodu.Nicméně můj tip na vítězství krnovských vyšel,tudíž stav v tipech je v současné době 22:18.Mám v plánu v tomto kole něco trefit,předpokládám ovšem, že Koník bude mít podobné umysly. Uvidíme...

DC Podbeskidzie-Ripper Ostrava A (tip 7:11)
Ostravští zrovna nezáří,proto trefit přesný tip je velmi nesnadné.Vítězství hostů je určitě očekávané,zde ovšem logické úvahy končí.Předpokládám,že tři body poputují do Ostravy byť složení hráčů Ripperu v tomto zápase je mi zcela neznámé.

HQ Steelers-Ostré hroty Třebovice    (tip 12:6)
Hosté přijedou určitě z ambicemi,ty ovšem budou nemilosrdně smeteny velkou kvalitou domácích Steelers,kteří již nejsou týmem dvou individualit,ale kompaktním složením dobrých hráčů.

Predators Opava-Silesiasteel Opava (tip 12:6)
Opavské derby má jednoznačného favorita a i když se budou chtít kluboví spoluhráči určitě herně vytáhnout,kvalita je jednoznačně na naší straně a další bodovou ztrátu nehodláme připustit.

Ripper Ostrava B-BULL-DO-ZER´S (tip 12:6)
Hostující rozhrnovači se zrovna nenacházejí v nejpovedenějším období svých herních dovedností,čekož určitě dokáží domácí Koníkovi borci náležitě využít a připsat si další body do tabulky.

Steel Krnov Čertův hrad -Munroof Darts (tip 16:2)
Jednoznačným kontrastem je postavení obou týmů v ligové tabulce.Když se setkávají první s posledním,bývá o favoritovi rozhodnuto již předem.Ani v tomto případě tomu nebude jinak.Snad jen jistota vítězství a tím nenasazení tech úplně nejlepších dává hostům šanci na dílčí úspěch.

Tupé hroty Třebovice-Amateur (tip 3:15)
I v tomto zápase se rýsuje naprosto jednoznačný výsledek.Domácí nemůžou hostující Amatéry ničím překvapit a podle toho se bude utrání vyvíjet. Jednoznačná záležitost havířovských.

Všem hodně zdaru u tichých terčů,rozhodující kola soutěže se už hodně přiblížily....

15.Kolo - 2.3.2017

V rychlém sledu následuje další ligové kolo, které nenabízí příliš možností na překvapivé výsledky.Nicméně, nic není vyloučené a tak nezbývá nic jiného než si počkat.V kole minulém nás nepotěšila remíza s HQ, což nelze říci o Koníkovi, kterému se tento výsledek líbil velice.Naštěstí pro mě jsem v tipovací soutěži dokázal odhadnout dokonce dva zápasy, což mé vedení navýšilo na krásných 21:18.Zkusí Koník ještě zaútočit?

Ripper Ostrava A-Munroof Darts (tip 14:4)
Vypadá to na hru kočky s myší.Byť ostravští obhájci titulu nedosahují poslední dobou nijak přesvědčivých výsledků,tentokrát to nebude mít nováček soutěže snadné a každý získaný bod bude dobrý.

BULL-DO-ZER´S-DC Podbeskidzie    (tip 7:11)
Předpokládám vyrovnaný souboj, ve kterém budou nakonec úspěšnější zahraniční účastníci soutěže.

Silesiasteel Opava-Steel Krnov Čertův hrad (tip 6:12)
Byť domácí nehrají vůbec špatně, tentokrát bude soupeř zcela nad jejich síly.Přijede nejlepší tým soutěže co se bodových zisků týče a může si dovolit šetřit hráče, neboli dát šanci "náhradníkům" z lavičky, dá-li se při jejich kvalitě psát o nějakých náhradnících.

Ostré hroty Třebovice-Ripper Ostrava B (tip 12:6)
Domácí mají za sebou slušnou sérii dobrých výsledků a při vší úctě k hostům, nebudou chtít na této statistice nic měnit.Záložní tým Ripperu se bude určitě vyznačovat bojovným duchem, leč body zůstanou doma.

Amateur-Predators Opava (tip 6:12)
Havířovští Amatéři zaznamenali v prvních duelech proti soupeřům z Krnova a Opavy velmi neslavné skóre a ani první odveta jim vůbec nevyšla.Tentokrát už budou důstojnými soupeři a výsledek nebude tak jednoznačný. 

HQ Steelers-Tupé hroty Třebovice (tip 16:2)
Tento zápas vidím co se výsledku týče jako nejvíce jednoznačný.V obrovské pohodě hrající HQ nedá svým soupeřům žádnou šanci a ti budou horko těžko bojovat o jakýkoliv bodový příspěvek.

Do jaké míry budou tyto odhady blízko realitě se již brzy dozvíme, zatím nechť se všem daří alespoň o trochu lépe než doposud.


14.Kolo - 23.2.2017

V kole třináctém proběhlo vše podle předpokladů, jediným tak trochu vzrušivým momentem byl výsledek zápasu Amatérů z Havířova s pokušiteli z Brušperku.Favorit sice zvítězil,nicméně se hodně nadřel.V tipovací soutěži je stav setrvalý a nic na tom nezměnila ani dohrávka zápasu v Těšíně a už vůbec ne opět odložený duel HQ s krnovskými Čerty.Nezbývá,než se o navýšení náskoku pokusit v tomto kole.


BULL-DO-ZER´S-Ripper Ostrava A (tip 4:14)
Mistrům z Ostravy nezbývá nic jiného než sbírat body a soustředit se na rozhodující duely.Tento zápas k nim patřit určitě nebude,jelikož hosté budou chtít rychle rozhodnout a podle toho bude toto klání i vypadat výsledkově.

Munroof Darts-Silesiasteel Opava   (tip 5:13)
Byť se nováček v minulém kole hodně vytáhl v Havířově na místní Amateur,tentokrát nevěřím na podobný průběh,jelikož zkušení hosté budou mít zápas plně pod kontrolou.

Ostré hroty Třebovice-DC Podbeskidzie (tip 11:7)
Domácí jsou favoritem duelu a rozhodně nebudou chtít ztrácet body v domácím prostředí.Jejich kvalita převyšuje možnosti hostí a tak zůstane domácí tvrz nedobyta.

Steel Krnov Čertův hrad-Amateur (tip 13:5)
Jediná bodová ztráta za remízu dává tušit,že šance hostů na přijatelný výsledek jsou minimální.První vzájemné měření sil dopadlo debaklem havířovských,tentokrát bude výsledek snesitelnější.

Ripper Ostrava B-Tupé hroty Třebovice (tip 13:5)
Záložáci Ripperů budou chtít odčinit debakl z Opavy a ne příliš výrazní hosté jsou k tomu vhodnými soupeři.Otázkou je jen výše skóre, jakého jsou Tupé hroty schopny dosáhnout.

Predators Opava-HQ Steelers (tip 11:7)
Jednoznačně zápas tohoto kola.Přímý souboj minimálně o třetí místo v tabulce,který může hodně napovědět o celkovém umístění.Stejně tak se může stát,že tento zápas nic podstatného měnit nebude,nicméně naše vítězství může být hodně důležité.My do tohoto zápasu půjdeme s cílem zvítězit a bude záležet na soupeři do jaké míry s tím nebude chtít souhlasit. 

Uvidíme,nejpozději v pátek bude o všem rozhodnuto.

13.Kolo - 9.2.2017

Dvanácté kolo přineslo největší překvapení tohoto ročníku,když domácí Ostré hroty dokázali obrat o všechny body mistrovské Rippery nastoupivší v hodně záložní sestavě,což ovšem nesnižuje cenu vítězství třebovických.Až nevídaně mnoho bodů dosud poztráceli obhájci titulu,což značně snižuje jejich šance na obhajobu.Zato jejich záložní tým uhrál pěkný výsledek s krnovskými Čerty,když bylo skóre,byť kontrolované 10:8 pro Bílý balet z Krnova.Stejně tak se vedlo i kapitánovi záložáků v tipovací soutěži,když se mu díky dvěma trefám podařilo korigovat stav na 19:16.Posledním zajímavějším výsledkem je remíza opavské grupy Silesiasteel s hostujícími Amatéry.Ostatní výsledky dopadly dle předpokladů.


Ripper Ostrava A-Silesiasteel Opava (tip 12:6)
Po další bodové ztrátě se budou chtít mistrovští Rippeři rehabilitovat v podobě vítězství.Určitě to nebude zas tak snadnou záležitostí,jelikož opavané jsou namlsáni předchozími úspěchy a právě proto neponechají domácí nic náhodě.

Ostré hroty Třebovice-BULL-DO-ZER´S   (tip 12:6)
Po cenném skalpu budou chtít domácí potvrdit své vítězství a hosté z Havířova jen těžko budou hledat nějakou účinnější proti zbraň.Touha po dalších bodech je u třebovických jednoznačně silnější.

Amateur-Munroof Darts (tip 14:4)
Jako obvykle se bude nadělovat,jelikož nováček z Brušperka sbírá jen zkušenosti a sběr bodů se odkládá minimálně do příští sezóny.Snad jen nějaké dílčí bodíky z tohoto zápasu půjdou na jejich stranu.

DC Podbeskidzie-Tupé hroty Třebovice (tip 13:5)
Polská eskadra bude mít tentokrát za soupeře protivníka jehož kvality zatím nedosahují těch,co nastoupí v Těšíně v domácím dresu,což bude mít logické vyústění v podobě plného bodového zisku domácích.

Predators Opava- Ripper Ostrava B (tip 14:4)
Tentokrát to bude nekompromisní a jasná záležitost bez ohledu na to,jakou sestavu na nás Koník nakonec vyšle.V domácím prostředí hrajeme zatím naprosto suverénně a záložní tým Ripperů nebude sto čelit našemu náporu. 

HQ Steelers-Steel Krnov Čertův hrad (odloženo)
Hit kola se konat nebude.Hosté z Krnova mířící za titulem neponechali nic náhodě a raději si zápas s nebezpečným soupeřem odložili.Účel světí prostředky a je to jejich právo podpořené ochotou soupeře. 

Že bychom se i v tomto kole dočkali nějakého překvapení nepředpokládám,nicméně nic není nemožné.....takže...uvidíme....

12.Kolo - 2.2.2017

Tak máme polovinu soutěže za sebou a možno hodnotit následující.V tipovací soutěži sice předseda dokázal v posledním kole trefit dvakrát do černého /přesného/,leč oplatil jsem stejnou mincí,což v konečném součtu znamená,že můj náskok je stále velice luxusní v poměru 19:14.
Na čele ligové tabulky se usadil tak trochu "jiný" nováček z Krnova a není to žádné velké překvapení.Kvalita jeho kádru je nesmírná,byť kapitán čertů stále hraje tu svou Mourinhovskou hru "já nic,to oni favorit,my nováček co se rozkoukává".Pohled na tabulku a skóre zápasů krnovských už ovšem nikoho nezmate.O ligový titul se bude určitě hlásit i nejúspěšnější celek regionu Ripper Ostrava A.O post třetí si to rozdá dvojice HQ-Predators,tím třetím vzadu čekající na zaváhání budou Amateurs z Havířova.Většinový zbytek startovního pole se popasuje o další příčky,když nejlepší výchozí pozici mají opavští Silesisteel.O černého Petra v podobě poslední příčky se strhne boj mezi nováčky Tupými hroty a Munroof Darts.Druhá půle již startuje a je třeba si opět přiblížit možnosti výsledků.


Ostré hroty Třebovice-Ripper Ostrava A (tip 6:12)
Třebovické hroty nebudou tentokrát tak ostré jelikož stále ještě úřadující mistr z Ripperu bere jen vítězství.Byť jako obvykle v okleštěné sestavě,přesto kvalitativně výše než domácí celek.

Silesiasteel Opava-Amateur   (tip 8:10)
Pravděpodobně největší bitva tohoto kola se strhne v Opavě,kde zajíždí havířovský Amateur. I když v úvodu soutěže vyzněl zápas jednoznačněji,tentokrát bude hrát svou roli domácí prostředí a bude rozhodovat každý trefený double.

BULL-DO-ZER´S-Tupé hroty Třebovice (tip 11:7)
Ani jeden z celků zrovna nezáří,tudíž se bude jednat o souboj tipu kdo se trefí vyhraje.Přesto jsou domácí zkušenějším týmem a právě i výhoda prostředí bude rozhodujícím faktorem konečného výsledku.

Munroof Darts-HQ Steelers (tip 2:16)
Ač je to již takový evergreen nelze jinak.Byť snahu nelze upřít,přesto síla některých účastníků ligy je v naprosto jiné dimenzi než brušperské mládí,což v konečném součtu znamená jediné:Bude se nadělovat.

DC Podbeskidzie-Predators Opava  (tip 7:11)
Polská letka neoplývá zrovna excelentní formou,přesto se dokáže někdy vyhecovat k lepším výkonům.Jedním z těchto zápasů by mohl být právě tento.Proto nebude výsledek až tak dominantní pro favorita z Opavy.  

Steel Krnov Čertův hrad-Ripper Ostrava B (tip 14:4)
Byť jsou krnovští vedeni jako domácí,tuším,že v úvodním zápase došlo ke změně pořadatelství a tak místem konání by měla být Ostrava.Nic to ovšem nemění na faktu,že megafavorit duelu je daný a výsledek tomu bude odpovídat.

Všem přeji hodně štěstí v druhé polovině soutěže a především se bavte.Pořád se jedná jen o zábavu,byť mnohdy více adrenalinovou.

11.Kolo - 26.1.2017

Poslední kolo,které ukončí první polovinu soutěže by nemělo přinést nějaké výrazné překvapení,nicméně šance tu je vždycky.Kolo minulé a následující dohrávky přinesly dílčí úspěch Koníkovi,co se tipovacích aktivit týče.Naštěstí pro mě dohrávaný zápas Sileseiasteel dopadl nad očekávání dobře a tak se mé průběžné vedení nezměnilo nijak zásadně.Stále udržuju poměrně slušný náskok v poměru 17:12.To se může ovšem změnit v kole následujícím a zde jsou předpoklady konečných stavů.


Amateur-Ripper Ostrava A (tip 7:11)
Nebude to snadný  zápas pro úřadující šampióny ,jelikož pravděpodobně nenastoupí v úplně Top složení a to by mohla být šance domácích na slušný výsledek.Na víc než čestnou prohru to ale stačit nebude.

Tupé hroty Třebovice-Ostré hroty Třebovice   (tip 6:12)
Třebovické derby nepřinese žádnou velkou řež,jelikož zkušenější Ostrý hrot si průběh zápasu pohlídá a nepřipustí si žádné větší komplikace.

HQ Steelers-Silesiasteel Opava (tip 12:6)
Opavští mají za sebou slušnou sérii vítězství,ta bude ovšem rázně utnuta rozjetými ocelovými hochy z HQ.Byť to nebude úplná demonstrace síly,přesto o výsledku nelze pochybovat.

Predators Opava-BULL-DO-ZER´S (tip 14:4)
Další zápas havířovských v krátkém sledu na opavské půdě nepřinese žádné velké bodové hody pro hostující celek.V posledních zápasech máme narůstající tendenci výkonů a nic jiného než jednoznačné vítězství nebudeme chtít připustit.

Ripper Ostrava B-Munroof Darts  (tip 12:6)
Domácí budou po sérii nezdarů tentokráte úspěšní,jelikož nováček nebude klást nijak zásadní odpor,což by mělo znamenat pojištění devátého místa pro Rippery nesoucí přízvisko B.

Steel Krnov Čertův hrad-DC Podbeskidzie (tip 14:4)
Zápas soupeřů,kteří mají k sobě geograficky nejdále bude opět jednoznačnou záležitostí krnovského Dreamteamu,který si v poklidu dokráčí pro plný bodový zisk. 

Takže trénovat,do čtvrtka ještě nějaký ten den zbývá :)

10.Kolo - 12.1.2017

Hned v prvním kole tohoto roku došlo na výsledkové překvapení,kterým lze beze sporu označit domácí porážku Ripperu A,který nestačil na na HQ Steelers,když domácí favorit padl 8:10.Ostatní výsledky až tak nečekané nebyly.Co ovšem také nebylo a býti mohlo jsou přesné typy na výsledky.Mi se zdařil alespoň jeden a to na náš zápas s Tupými hroty.Však měli chlapci po ztrátě třetího bodu jasný rozkaz :) Suma sumárum,moje vedení je již hodně zajímavé 15:9.Z Koníka se musí stát nejspíše mustang aby mě dostihnul.A první možnost nastane již tento čtvrtek s výhodou znalostí mých tipů,jelikož se mi zadaří být tentokrát tím prvním tipujícím.


Ripper Ostrava A-Tupé hroty Třebovice (tip 16:2)
Mistr kraje je na kolenou a někdo to musí pocítit.Tupé hroty si nemohli vybrat horší načasování svého zápasu proti tomuto soupeři.Bohužel pro ně se tak děje a výsledek tomu bude odpovídat.

Amateur-HQ Steelers   (tip 7:11)
Havířovské derby bude patřit k ozdobám tohoto kola a to nejen faktem samotného derby.Oba soupeři se nacházejí v období herního vzestupu a tak si rozhodně nic nedarují.Přeci jen se přikláním k úspěchu HQ,jelikož cenný skalp minulého kola je třeba potvrdit. 

Ostré hroty Třebovice-Predators Opava (tip 6:12)
Domácí budou mít určitě snahu nám zkomplikovat tento zápas,nicméně jsem přesvědčen,že ho nakonec zvládneme a nepřipustíme si nějaké zbytečné komplikace v už tak vyrovnané tabulce.

Silesiasteel Opava-Ripper Ostrava B (tip 12:6)
Koníkovo devítihlavé spřežení se jistě na tento zápas velice těší, nicméně nepředpokládám, že mají ambice na nějaký výsledek.Spíše to vidím na příjemné posezení s vůní zeleného háječku.

BULL-DO-ZER´S-Steel Krnov Čertův hrad  (tip 3:15)
Velice těžko tipovat výsledek zápasů krnovských Čertů toho času v Kobře hrajících,jelikož pomalu začínají zapojovat do ligových klání vícero hráčů a tento zápas se přímo nabízí na využití hráčského potenciálu.Nicméně jedna věc je jistá,kvalita obou celků je nesrovnatelná.

Munroof Darts-DC Podbeskidzie (tip 4:14)
Další zápas v domácím prostředí,zahraniční soupeř v Českém Těšíně hrající,obvyklý čas.Zvývá jen výsledek a ten bude bohužel pro domácí podobný jako v kole předchozím. 

Závěrem ještě zbývá jeden exkluzivní zápas a to dohrávka 6.kola,což je extra tip v souboji titánů.

Steel Krnov Čertův hrad-Ripper Ostrava A (tip 10:8)
V nejlepších sestavách proti sobě nastoupí oba jedno