Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Predators Opava-Maníci Frýdek Místek:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Predators Opava-Maníci Frýdek Místek


4.Kolo

Predators Opava-Maníci Frýdek Místek  11:7 (legy 25:18)

Sestava Predators:
Hrtoň,Dubělčík,Povolný,Monczmann-Armlich

Sestava Maníci:
Pszcolka,Bujok,Pilch,Mandys

   Tak konečně se nám podařilo odehrát odložený zápas 4.kola, který se měl původně uskutečnit koncem října minulého roku. Snad to byl poslední dozvuk jednoho z nejhorších roků poslední doby. Hosté se  s ničím nepárali a dostavili se v sestavě více než kvalitní, nicméně takovou možnost jsem očekával a tudíž i my měli k dispozici velice dobrý výběr.
  Rovněž se dalo se očekávat, že se bude jednat o nadprůměrné a především vyrovnané ligové utkání a celý průběh to samozřejmě potvrdil. Naštěstí jsme to byli my, kdo byl pořád nepatrně ve vedení, byť velmi těsném. Po prvních singlech jdeme do vedení 5:3, když ztráty zaznamenali Kamil a Michal.
  Jako obvykle i tentokráte jsou důležité párové hry. 701 je hodně vyrovnaná a jen excelentní závěr za vyrovnaného stavu v podání Karlose znamená vítězství v této hře. Stejně tak je i Cricket dramatický a rozhoduje každý šipka. Ta vítězná je opět na naší straně a jdeme do luxusního vedení 7:3.
  I začátek druhé štace singlů se nám hodně vydařil a dvě výhry znamenají zisk devátého bodu. To, že uhrát bod desátý bývá úkolem nesnadným jsme se již několikrát přesvědčili a i v tomto zápase to hodně drhne. dvě porážky v řadě a hodně nervózní zápas Kamil-Kuba končí na D1, který Kamil asi na 35 pokus nakonec trefil. Pak si hosté ještě připisují další dva body, ale tečka patří kapitánovi domácích, který se chtěl taky zapsat do statistik.
  Hodnocení. Důležitá výhra v těžkém zápase, neboť se tak často Maníkům nestává, že se podaří složit taková sestava. V tomto složení by je minimálně třetí místo v tabulce určitě neminulo.
  My teď máme nějaký čas na tréning, jelikož naším dalším soupeřem budou nebezpeční borci Bulldozer´s z Havířova, kteří nás v prvním zápase sezóny doma pozlobili a tak se bude potřeba na ten výlet připravit.
  

Statistika:  
Jan Armlich                1/1 (3x100+)
Jiří Kabaja                  nehrál
Tomáš Čadecký          nehrál
Lukáš Dubělčík           2/3 (5x100+)
Karel Povolný             3/4 (9x100+ , 8x140+ , 1x180)
Michal Monczmann    0/4 (6x100+ , 3x140+)
Lukáš Grygar             nehrál
Kamil Hrtoň                3/4 (11x100+ , 3x140+)
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrál


Zápis z utkání: ZDE