Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Predators Opava-Amateur:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Predators Opava-Amateur


4.Kolo

Predators Opava-Amateur 16:2 (legy 32:8)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava Amateur:
Čujdík,Podhora,Mikuš,Vilgocký


   V souboji s havířovskými Amatéry jsme nechtěli nic podcenit a zodpovědně se připravovali nejen svou brzkou přítomností na hracím místě,ale i tréninkem v průběhu týdne.Scházíme se v tradiční čtveřici,jelikož moc jiných možností jaksi není a naše příprava je ještě prodloužena oproti té tradiční,jelikož soupeř hlásí problémy na trase.Když už jsme si zahráli snad všechny tréningové hry,dostavuje se i soupeř, zhruba  asi s 30 min. zpožděním.Nevadí, dobu čekání jsme strávili smysluplně.Co nám ovšem vadí,nebo lépe řečeno nás to spíš mrzí, je nepřítomnost Libora Milerskiho.Jak se později ukázalo,nejen jeho absence byla problémem hostí.
    Začínáme,byť se zmiňovaným zpožděním a to ve velkém stylu.Štefan jako jediný klade mírný odpor,vše ostatní je v naší režii.Nejprve 4:0,pak i 8:0 se objeví na pomyslném ukazateli skóre.
    Hra pokračuje párovou 701 a Cricketem.Nasazujeme úspěšné dvojice z HQ (Johny-Forrest/Luky-Čad) a výsledek je totožný.Hru kočky s myší místy připomíná 701,když už i Štefan rezignuje na odpor.V Cricketu je to větší drama,ovšem dopadlo to stejně-v náš prospěch.
   Až za stavu 10:0 se hostům daří zístat první bod,když Pája Mikuš udolal na double tápajícího Lukáše.Ještě potom Štefan přidává další úspěch,využívajíc podobnou Čadovu nemohoucnost,jinak vše podle nastoleného scénaře.
    Skóre vypadá jednoznačně,nicméně objektivně vypovídá o současném rozpoložení obou týmů.Domácí debakl zřejmě zanechal na Amatérech stopy,které se přenesli do jejich výkonu i v tomto zápase.Nemám ovšem obavu,že tento stav bude mít dlouhého trvání.
   Co se našeho výkonu týče,zahráli jsme hodně dobře,i když pořád jsou tam viditelné rezervy.Budeme na nich pracovat,jelikož ty opravdu nejtěžší zápasy nás teprve čekají....
    Dalším testem bude derby s našimi klubovými spoluhráči Silesiasteel,kterým los opravdu přál a od začátku narážejí na kvalitní soupeře.V Krnově chlapci vzdorovali,uvidíme co předvedou proti nám.Můžeme jen slíbit,že podceňovat nic nehodláme.

Statistika:  
Lukáš Uvíra             3/4   (8x100+ / 3x140+ / 3x180)
Tomáš Čadecký       3/4   (10x100+ / 4x140+)
Jiří Kabaja               4/4   (10x100+ / 3x140+ / 1x180)
Jan Armlich             4/4   (11x100+ / 4x140+ )
Vladimír Černocký  nehrál
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE