Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Target Ostrava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Target Ostrava-Predators Opava


4.Kolo

Target Ostrava-Predators Opava 8:10 (legy 22:25)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Hynčica,Kabaja-Armlich

Sestava Target :
Přeček,Rucký,Janík,Sobotka


  Zápas s oslabeným soupeřem měl být jen jakousi "formalitou" , leč dle skóre soudě, bylo tomu tak trochu jinak. Byť nelze hovořit o dramatu, jelikož jsme měli zápas pod "kontrolou" díky předehrávce posledního utkání, výsledek však rozhodně nebyl podle očekávání.
   Vyrážíme ve čtyřech s Jirkou za volantem. Tato role mu evidentně moc nesvědčí. Komu by svědčila že. Petr dorazil po vlastní ose, soupeř těžce lepí sestavu.
   Zápas s mou maličkostí na lavičce začínáme celkem slušně a dostáváme se do vedení 3:5, když dabl nebyl na správném místě. Ani párovky nenaznačují, že by se mělo dít něco mimo naše očekávání. V obou vítězíme s přehledem 0:2. Stav 3:7 nás zřejmě uspokojil více než by bylo zdrávo a začaly se dít věci. Nastupuji do zápasu a spolu s Terrym přidáváme další dva body do průběžného stavu 3:9. Pak ještě další bod v předehrávce posledního matche a je to 3:10. A pak jako když utne. Došel tripl a především dabl. V mém přépadě to byla názorná ukázka neschopnosti v této disciplíně. Ostaní jakbysmet. Podtrženo, sečteno, už jsme si do konce utkání neškrtli a výsledek je takový, jaký je.
   Hodnocení. První polovina a začátek druhé byl ještě v pohodě, pak už jen utrpení a trápení. Jediný Petr Terry Hynčica zahrál to, co zahrát měl.
   Již příští týden nás čeká domácí souboj s Ripperem B a je nutno nastartovat pomyslnou mašinu, jinak nás čeká nepříjemné zjištění v zápasech proti těžším kalibrům z Krnova, Havířova, Ostravy......Statistika:  
Jan Armlich            1/2   (10x100+ / 1x140+)
Jiří Kabaja              1/2   (5x100+ )
Tomáš Čadecký      1/4   (9x100+ / 1x140+ 1x180) 
Lukáš Uvíra            1/4   (14x100+ / 3x140+)
Petr Hynčica           4/4   (13x100+ / 2x140+)
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE