4.kolo Predators Opava-Maníci Frýdek Místek:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Predators Opava-Maníci Frýdek Místek

Predators Opava-Maníci Frýdek Místek  9:9 (legy 23:20)

Sestava Predators:
Monczmann,Kabaja,Drobík,Armlich-Čadecký

Sestava Maníci:
Rumian,Król,Mandys,Koždoň-Bauer

Hodně špatný zápas jsme odehráli. Opravdu špatný. Celkově lze konstatovat, že oproti tomu minulému to byla u některých hráčů taková Jekyll/Hyde variace. Soupeř nehrál úplně špatně, ale že by předváděl úžasné šipky napsat nelze. Mraky nevyužitých příležitostí nás stály bod a to bylo potřeba ho ještě zachraňovat. Nedá se nic dělat, bude potřeba ty body získat někde jinde.
  K utkání samotnému. Začátek prodablován a prohráváme 0:2. Stačilo trocha více umu a mohlo to být obráceně. Nestalo se a tak nezbývalo než srovnat stav na 2:2. Od té doby to byla taková bodová přetahovaná. Nelze se tedy divit, že po první půli bylo skóre 4:4. Náprava měla přijít v párovkách, ale stalo se tak nějak napůl. 701 jsme ovládli, když nastoupili Čad s Jirkou, nicméně Cricket jsme si nechali uzmout s hodně dobře hrajícím soupeřem. Skvěle se nám vydařila první část druhé půle. Jediným, kdo nevyhrál byl Jirka a dostáváme se do vedení 8:6. Leč zde přišel rozhodující kolaps. Téměř nikdo není schopen dovést svůj zápas do vítězného konce a tak nezbývá nic jiného, než zachraňovat utkání opět až v posledním zápase. Konečná remíza je asi spravedlivá, nicméně nám může způsobit komplikace co se ambicí týče.
  Hodnocení. Pokud nebudu hodnotit své představení, tak to byl špatný výkon. Aleš něco uhrál, ale bylo to pod jeho možnosti. Ostatní za nimi zaostali, někteří velmi výrazně. Nedá se nic dělat, v příštím zápase pojedeme otestovat formu druhého nováčka soutěře a snad se nám podaří sehrát konečně pohodový zápas, který se nemusí rozhodovat až v samotném závěru.