Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Predators Opava-Target Ostrava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

4.kolo Predators Opava-Target Ostrava


4.Kolo

Predators Opava-Target Ostrava  10:8 (legy 22:22)

Sestava Predators:
Uvíra,Ludvig,Armlich,Čadecký

Sestava Target :
Přeček,Holek,Sobotka,Štěpánek-Balog

 Takový hodně divný zápas jsme sehráli. Tentokráte bez Jirky a poprvé v domácím prostředí. Hosté v pěti, začátek podle předpokladů, jelikož do zápasu vstupujeme naprosto s přehledem a v první polovině singlů ztrácí své utkání jen Vladan. Skóre tedy 7:1 a nic nenasvědčuje nějaké zbytečné zápletce. Leč zřejmě uspokojení či vlastní neschopnost byla příčinou situace víceméně nečekané. 
  Naprosto nezvládnuté čtyřhry ještě nevěští nějakou komplikaci,byť hra byla hodně špatná. V 701 nemáme šanci, v Cricketu ji máme, ale zůstala nevyužita. Hosté se velmi lehce dostávají do zápasu.
  Ani  na začáteku druhé fáze singlů nepřichází žádný signál o možném zvratu. Vladan vítězí a vedeme stále slušným rozdílem pěti bodů. Pak ovšem nastává něco s těžko definovatelným názvem. Nikdo z našich hráčů není schopen dotáhnout zápas do vítězného konce, jen já jako kapitán jsem důrazně proti bodovým žním hostí. V každém případě to má za následek, že se z jasného zápasu stává zápas nečitelný. Skóre 9:8 a Target má šanci, se kterou už naprosto vůbec nepočítal. V posledním zápase mám velkou herní převahu o pokaždé obrovský náskok. Druhý leg je dablová tragédie, tak musí rozhodnout ten třetí, v němž už soupeř šanci nemá.
  Hodnocení. Po jednoznačné porážce od Ripperu to bylo o něco lepší, ovšem katastrofální druhá polovina zápasu nutí k zamyšlení.  Stěžovat si a vymlouvat věru moc nepomáhá a nezbývá nic jiného než se do dalšího zápasu zlepšit, a to tak, že hodně. Hrajeme opět doma a havířovský Amateur rozhodně nepřijede na zdvořilostní návštěvu.
  
  

Statistika:  
Jan Armlich            4/4   (12x100+ / 5x140+ / 2x180)
Jiří Kabaja              Nehrál
Tomáš Čadecký      2/4   (7x100+ / 3x140+) 
Lukáš Uvíra            2/4   (4x100+ / 3x140+ / 1x180)
Vladan Ludvig        2/4   (6x100+ / 1x140+)
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE