Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Predators Opava-Steel Krnov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Predators Opava-Steel Krnov


8.Kolo

Predators Opava-Steel Krnov  4:14 (legy 15:31)

Sestava Predators:
Uvíra,Kabaja,Armlich,Čadecký-Ludvig

Sestava Steel Krnov:
Povolný,Humpula,Adámek,Hrtoň

  Celý tento zápas byl takový jeden velký smutný příběh. Naše sestava jediná možná, sestava hostí úplně ta nejlepší. Ač jsme dělali co se dalo a pravděpodobně zahráli nejlepší šipky v této sezóně, výsledek zápasu vyzněl jako brutální debakl, jelikož hosté zahráli nejlepší šipky ze všech týmů, proti kterým jsme doposud v této sezóně nastoupili. Všechny legy jsme prohrávali buď díky neschopnosti proměnit tu jednu až tři šipky na double nebo zkrátka díky zavírání soupeře v rozmezí 4 a 6 kola.
  Začátek celkem v pohodě, vedeme 1:0, pak sice soupeř ujíždí až na 1:5, abychom první sérii singlů končili stavem 3:5. Párovky se moc nepovedly. Respektive nepovedly se vůbec. V 701 kralovala dvojice Adámek/Humpula a Cricket rozhodl až třetí leg, precizně zahraný hostujícími Kamilem a Karlem. Skóre 3:7 dává tušit, že bodová žeň se na naší straně pravděpodobně konat nebude.
   A taky se nekonala. Hosté nás v druhé sérii singlů doslova smetli z terče a poslední hry už byly z naší strany jen povinná křeč.
   Hodnocení. Ač jsme zahráli celkem dobře, nestačilo to ani na přijatelný výsledek. Reálně vzato, museli bychom všichni podat výkon spíše za hranicí svých možností abychom byli soupeři vyrovnaným protivníkem. Ač smutné, je třeba si to přiznat.
 Liga pokračuje až v příštím roce a čeká nás opavské derby. Všem klidné prožití svátků Vánočních a šťastný Nový rok.

Statistika:  
Jan Armlich            1/4   (14x100+ / 2x140+)
Jiří Kabaja              2/4   (19x100+ / 5x140+)
Tomáš Čadecký      1/4   (8x100+ / 9x140+) 
Lukáš Uvíra            0/2    (1x100+)
Vladan Ludvig        0/2    (5x100+)
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE