Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Predators Opava-Řízci z Výškovic:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Predators Opava-Řízci z Výškovic


8.Kolo

Predators Opava-Řízci z Výškovic 14:4 (legy 31:10)

Sestava Predators:
Kabaja,Povolný,Armlich,Hrtoň-Ludvig

Sestava Řízci:
Čeliga,Balog M.,Šmíd,Kučera-Balog I.

 První zápas tohoto roku, v domácím prostředí se soupeřem, který doposud vyválčil v této sezóně dvě vítězství. Naše sestava poměrně kvalitní, svého času hrající v Krnově tamní softovou soutěž pod hlavičkou Mirage I. Borci z Výškovic dorazili sice bez řízků, na které si brousil zuby náš běžec Jirka Kabajů, zato s pořádných předstihem, neb kvalitní aklimatizace se vždycky hodí.
  Zapas začal a nakonec i skončil v naprostém poklidu a pohodě, jelikož karty byly rozdány poměrně jasně. Před párovkami jdeme do vedení 7:1, když jen Jirka nedoběhl do dablového cíle . Tak nějak se nám i zadařily obě párové hry, jelikož si bereme obě v poměru 2:0. Každý z týmů měl k dispozici jednoho hráče na střídání, a oba byli ihned využiti na zbývající možné zápasy. Nutno dodat, že jejich úspěšnost byla totožná. Co se ovšem nelišilo byla výkonnost a úspěšnost všech ostatních aktérů tudíž konečný výsledek byl celkem jednoznačný.
  Hodnocení: Určitě jeden z našich lepších výkonů, některé hry měly dokonce parametry slušné kvality. Naším příštím soupeřem nebude nikdo jiný, než opavští Silesiasteel, kteří prozatím podávají velmi slušné výkony, tudíž bude potřeba se připravit a neponechat nic náhodě.
  Statistika:  
Jiří Kabaja                1/2 (7x100+ , 1x140+)
Jan Armlich               4/4 (10x100+ , 4x140+)
Karel Povolný           3/4 (12x100+ , 6x140+)
Kamil Hrtoň               4/4 (6x100+ , 3x140+ , 2x180)
Vladan Ludvig           0/2 (3x100+ , 1x140+)Zápis z utkání: