Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Ripper Ostrava A-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Ripper Ostrava A-Predators Opava


8.Kolo

Ripper Ostrava A-Predators Opava 12:6 (legy 26:18)

Sestava Predators:
Baier,Čadecký,Kabaja,Armlich-Uvíra

Sestava Ripper Ostrava A:
Mesiarik,Mokrý,Stříbný,Dedek

  Psát tento článek se mi vůbec nechtělo,jelikož pokud jsme v Krnově skonali na dablech, s Ripperem jsme prostě skonali.I když jsme si nedělali přehnané naděje,přesto byla sestava Ripperu řekněme hratelná nejen na lepší výsledek,ale klidně i na nějaký bodový zisk.To by ovšem náš výkon musel být o mnoho lepší,což se nestalo a tak výsledek je takový jaký je.Jediný kdo snese přísnější měřítko kvality byl softový specialista Zdeněk.Jinak to bylo velmi bídné.
 Dorazili jsme akorát,rozehráli jsme se akorát,vypili jsme akorát.... akorát hrát dobré šipky jsme zapomněli! Začátek špatný, prohráváme 3:1. Zdeněk bodoval.Další průběh rovněž špatně,prohráváme 5:3.Body Jirka a Zdeněk.
  Veškeré naděje směřujeme do párových her.Jirka s Čadem se snažili, leč byli bez šance.Obr a Mesi jsou proti.Šance je vzkříšena v Cricketu, který vyhráváme.
   V této fázi existuje reálná naděje na obrat.Vše je zadupáno do země(terče) čtyřbodovou šňůrou domácích.Stav 10:4 nás definitivně posílá do kolen a jen korigujeme výsledek.
 Resumé. Špatný výkon, hrozná bodovka, katastrofální dabl....zkrátka a dobře...všechno špatně.Poslední dvě kola nám ukázala, že naše úloha v lize je bojovat o třetí místo.První dvě už mají reservé a HQ jsou nažhaveni nás připravit i o tu pozici na bedně.Ještě že je přestávka a v novém roce můžeme opět zkoušet štěstí na dablu.
   

Statistika:  
Lukáš Uvíra            1/2   (2x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký      0/2   (3x100+ / 2x140+ /1x180)
Jiří Kabaja               1/4   (13x100+ / 4x140+ /1x180)
Jan Armlich             1/4   (6x100+ / 7x140+)
Vladimír Černocký  nehrál
Zdeněk Baier          2/4   (11x100+ / 1x140+)

Zápis z utkání: ZDE