Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava


8.Kolo

Predators Opava-Silesiasteel Opava 16:2 (legy 34:11)

Sestava Predators:
Čadecký,Uvíra,Kabaja,Armlich

Sestava Silesiasteel:
Výtisk,Biel,Šimeček,Kuděla


  Opavské derby jsme neodehráli jak hovoří zápis v domácím DO, ale v "domácím" Elefantu. Tento druh "výhody" byl tedy eliminován. Naše sestava ryze složená se zakládajících členů, jelikož více nás k dispozici nebylo, Silesiasteel rozněž v počtu minimálním, tudíž ve čtyřech. Po pravdě jsme nečekali, že zápas bude mít takto hladký průběh, ale soupeři buď neměli šanci nebo ztroskotali na tom, co náš tým provází v zápasech s TOP soupeři a to využívání svých šancí na dablu. Tentokráte jsme to byli my,kdo dokázal hry ukončovat a to tak,že v míře až nečekané. Skóre zápasu následující:vedeme 2:0, 4:0, 6:0 ,8:0, skoro nemá až smysl pokračovat, v každám případě to byl fakt.
  A ani v párovkách se obraz hry nemění. Obě hry byly naprosto jednoznačné a naše vedení 10:0 dává tušit, že to bude čekání na prvního "kazisvěta" v našem týmu. Drama veliké až do stavu 12:0 kdy se této role ujal Jirka a podlehl Zbyškovi 1:2. Žlutí ještě dokázali vydolovat jeden bod, když Čad nestačil na Vlastíka.
  Závěrem snad už jen jediné, a to, že jsme se víceméně dostali to role těch, co nemají moc co ztratit, což by mohla být naše velká výhoda a někdo by na to mohl "doplatit". Uvidíme.To už ale bude v úplně jiném roce.
   Všem přeji veselé Vánoce a šťastný Nový rok a budu se  těšit v tom následujícím 2018, že se opět setkáme u terčů.


Statistika:  
Jan Armlich            4/4   (9x100+ / 3x140+)
Jiří Kabaja              3/4   (15x100+ / 4x140+ / 2x180)
Tomáš Čadecký      3/4   (10x100+ / 1x140+) 
Lukáš Uvíra            4/4   (8x100+ / 2x180)
Petr Hynčica           nehrál
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE