Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Target Ostrava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Target Ostrava-Predators Opava


8.Kolo

Target Ostrava-Predators Opava  7:11 (legy 17:25)

Sestava Predators:
Uvíra,Drobík,Čadecký,Armlich-Ludvig

Sestava Target:
Maršalík,Čopík,Janík,Ščotka-Balog,Holek,Štěpánek

  Do ostravských Třebovic jsme dorazili v počtu šesti hráčů, připravených odvézt si všechny body. Jirka v roli řidiče nám přenechává herní iniciativu, nic tedy nebrání v lovu na body. Úvodem je třeba poděkovat domácím za přípravu velmi nečekaného a o to příjemnějšího překvapení v podobě pestrého rautu. Targetu tímto patří velké poděkování a palec nahoru.
  Samotné utkání bylo velmi vyrovnané do stavu 3:3, když se Alešovi hrubě nedaří na dablu. Pak jsme ho mírně převážili na svou stranu a první singlovou sérii končíme vedením 3:5.
  V párovkách se nám daří náramně a s přehledem obě naše dvojice vítězí 0:2. Následující singly se nám daří dostat stav utkání ke skóre 4:10 a pak následuje korekce zápasu na konečných 7:11, zejména vinou naší menší koncentrace a střídáním.
  Hodnocení. Byl to takový zápas, ve kterém jsme si byli tak trochu jisti vítězstvím a domácí nás k ničemu netlačili, takže asi spokojenost. Tento rok jsme dohráli a v příštím zápase, již roku 2020 nás v posledním kole před odvetnými ligovými duely  čeká v domácím prostředí zatím poslední celek soutěže Ripper Ostrava.
  Jak již bylo naznačeno, čeká nás pauza z důvodů svátků Vánočních, tudíž všem přeji jejich krásné prožití, dále pak přežití Silvestra a uvidíme se opět v roce příštím u tichých terčů.

Statistika:  
Jan Armlich              3/3   (10x100+ / 3x140+)
Aleš Drobík              2/4   (12x100+ / 3x140+)
Tomáš Čadecký        3/4    (13x100+) 
Lukáš Uvíra              1/4   (9x100+ / 2x140+)
Vladan Ludvig          0/1   (1x100+)
Michal Monczmann  nehrál 
Jiří Kabaja                nehrál


Zápis z utkání: ZDE