Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Bull´s-eye Riviéra-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

8.kolo Bull´s-eye Riviéra-Predators Opava


8.Kolo

Bull´s-eye Riviéra B-Predators Opava 5:13 (legy 14:29)

Sestava Predators:
Armlich,Monczmann,Povolný,Hrtoň

Sestava Bull´s-eye Riviéra:
Holeksa,Matloch,Haman,Vítek-Nikl

  I v této nešťastné době Covidové, plné restrikcí a nařízení, které vedení ČŠO neshledalo jako důvod něco měnit na plánu soutěže jsme vycestovali k zápasu do Frýdku Místku, byť v počtu minimálním a to ještě byla nutná opatření, za které patří dík Jeníkovi Prudkému. Rovnou do akce cestovala naše nová posila, ať si hned osvěží vzpomínky na minulost.
  Začátek zápasu nás zastihl ve velké pohodě a na domácích byla vidět nervozita. Tyhle dva faktory byly důvodem našeho výrazného vedení 7:1, když jediným z naší strany kdo obdaroval soupeře byl vrchní testovatel šipek Karlos.
  Své možnosti domácí naznačili v párových hrách. V obou případech šli do vedení, ale ještě se nám podařil odvrátit bodový příděl na domácí straně.
  Druhá singlová pasáž se už nesla v úplně jiném duchu. Ihned jsme získali potřebné body k vítězství, což změnilo ráz zápasu. Kombinace našeho uspokojení z vítězství provázené ztrátou motivace a zarputilosti na straně jedné a uvolnění nervozity domácího nadějného celku, který naznačil své možnosti byla skutečnost, že čtyři body ze šesti možných šli na stranu Riviéry.
  Hodnocení: Tento zápas měl pouze jediný účel, připsat další body do tabulky. Tento byl splněn, takže asi v pořádku. Příští týden bychom měli hrát doma s Targetem, nicméně v tomto státě je všechno nejisté. Uvidíme.
  


Statistika:  
Jan Armlich                3/4 (10x100+ , 1x140+ , 1x180)
Jiří Kabaja                  nehrál
Tomáš Čadecký          nehrál
Lukáš Dubělčík           nehrál
Karel Povolný             2/4 (7x100+ , 3x140+)
Michal Monczmann    3/4 (6x100+ , 1x140+)
Lukáš Grygar              nehrál
Kamil Hrtoň                3/4 (14x100+ , 2x140+)
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrál


Zápis z utkání: ZDE