Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Ripper Ostrava A-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Ripper Ostrava A-Predators Opava


3.Kolo

Ripper Ostrava A-Predators Opava  14:4 (legy 30:11)   

Sestava Predators:
Uvíra,Kabaja,Armlich,Čadecký

Sestava Ripper A:
Tíc,Krol,Mandys,Stříbný

  Třetí zápas a hned historický zápis. Už se nám podařilo prohrát víceméně přesvědčivě, ovšem lahůdka v podobě čtyřech uhraných bodů se povedla až nyní. Na zápas vyrážíme v pěti, tudíž celý tým, s uvědomělým řidičem bez ambicí zasáhnout do hry. Ono zasahovat do ní vzhledem k dění u terčů by asi  nebyl nápad z nejšťastnějších. Přitom začátek nevypadal až tak zle. Moje neschopnost vyhrát alespoň leg byla ještě korigována spoluhráči a dokonce jsme šli do vedení 2:3. Domácí ovšem kontrovali třemi výhrami v poměru 2:0 a vedení 5:3 v prospěch domácích se ukázalo jako osudové.
   Jedinou možností byl úspěch v párových hrách, ale naše šance byly nemilosrdně rozmetány domácími borci, kteří obě vyhrávají shodně ve dvou lezích a stav 7:3 předurčuje ráz utkání.
   To, co následovalo by se dalo popsat jako "Ostravský masakr nabroušeným hrotem". Pokud jsme zavírat nemohli, nebylo o čem, když možnost byla, nikdo nevěděl jak. Jediným, kdo se vzepřel totální nadvládě Ripperu byl Lukáš, což byl počin z naší strany více než nesmělý.
   Hodnocení.Velmi stručně, co se pokazit mohlo, pokazilo se a to v nejméně vhodném pořadí. Nevím, zdali to může být ještě horší a raději nad tím nebudu vůbec přemýšlet.
   Příštím soupeřem bude ostravský Target a nic jiného než vítězství nehodláme připustut. Pokud je naše nemohoucnost psychického rázu, nelze ani jinak.


Statistika:  
Jan Armlich            0/4   (9x100+ / 2x140+)
Jiří Kabaja              1/4    (8x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký      1/4   (12x100+ / 3x140+) 
Lukáš Uvíra            2/4   (11x100+ / 1x140+)
Zdeněk Baier          nehrál
Vladan Ludvig        nehrál

Zápis z utkání: ZDE