Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava


3.Kolo

Silesiasteel Opava-Predators Opava  8:10 (legy 20:25)

Sestava Predators:
Monczmann,Kabaja,Ludvig,Armlich-Uvíra

Sestava Sileseasteel:
Březina,Šimeček,Kuděla,Piekarczyk

   Neměl to být zápas z kategorie nesnadných, leč nakonec to byla bitva až do samotného závěru. Částečně dílem našeho uspokojení a především zlepšením hry domácího celku, který nasadil prozatím nejlepší sestavu v této sezóně. Naopak my postrádali dva hráče, jejichž kvalita by určitě hrála roli. Začátek byl přesně podle představ, když bereme tři ze čtyř úvodních singlů a stejné je to i ve druhé sérii. Vedení 2:6 vypadá nadějně, ale zkušenost z předchozích sezón nás měla varovat. 
  Hrubě se nám nedaří v párových hrách. Zatímco v 701 musela naše dvojice Michal/Jirka čelit skvělé hře domácích Luděk/Tomáš, kteří měli rozhodující leg rozjetý na 6.kolo a s přehledem si zápas pohlídali,tak Cricket nevyšel vůbec. Domácí nám moc šancí nedali a zaslouženě zvítězili 2:0. 
  A nebylo všemu konec. Hned úvodní dva singly patří domácím a rázem je srovnáno. Domácí euforii ještě brzdí Michal, který skvělý výkon korunoval třetím a čtvrtým bodem v zápase. Musel srovnávat stav, jelikož se už domácí dostali do průběžného vedení 8:7. Rozhodnutí padlo v posledních dvou hrách, kde se projevili naše zkušenosti a nepustili jsme domácí k nějaké "matchdart".
Hodnocení. Těžká zkouška se soupeřem, s kterým se to tak úplně nečekalo. Výborný výkon Johny,Michal a Jirka, kteří v podstatě "udělali" zápas. Je třeba se poučit do následujícího duelu, kdy doma přivítáme hodně nebezpečného nováčka z Frýdku Místku.


Statistika:  
Jan Armlich               3/4 (11x100+ / 4x140+)
Jiří Kabaja                 3/4 (11x100+ / 1x140+)
Michal Monczmann   4/4 (7x100+ / 2x140+)
Vladan Ludvig           0/2 (3x100+)
Lukáš Uvíra               0/2 (6x100+)
Tomáš Čadecký        nehrál
Aleš Drobík               nehrál


Zápis z utkání: ZDE