Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava


3.Kolo

Predators Opava-Ripper Ostrava 14:4 (legy 30:12)

Sestava Predators
Armlich,Dubělčík,Čadecký,Povolný-Monczmann,Grygar


Sestava Ripper:
Šulc,Mesiarik,Schrom,Rohoň

Tak jsme si jako poslední odbyli ligovou premiéru a začali tím nejlepším možným způsobem, takže vítězstvím. Soupeř nepřijel v tom úplně nejlepším složení, tudíž byla naše úloha usnadněna. I přesto jsme nenechali nic náhodě a na soupeře vyrukovali v sestavě řekněme poměrně kvalitní. Prvním neúspěšným na naší straně byl Čad, který neuspěl proti Rendovi, jako kapitán jsem ho v tom nenechal a zkušeně přenechal výhru Pepovi. Ostatní si nedělali problém, takže stav před párovkami byl 6:2.
  Do čtyřher nastupujeme v improvizované sestavě s exGerlichem na 701 a pár zápasů odzkoušené dvojici Johny/Mony na Cricket. Nebylo moc co řešit a dva body byly doma.
  Průběžné skóre naznačovalo jediné, a to, že netřeba hrát na úplné maximum, takže se uvolnil prostor pro další hráče sestavy. Kvalita na naší straně ovšem střídáním nijak neutrpěla, což mělo za následek opět ztrátu jen dvou zápasů jako v první sérii singlů. Konečný výsledek tudíž nebyl pro hosty úplně lichotivý, nicméně rozdíl v kvalitě obou týmů byl evidentní.
 Hodnocení. Dobrý vstup do nové sezóny, nicméně byla vidět nervozita a někdy ne moc dobré výkony. Do příštího zápasu je to třeba dopilovat a na Maníky, které za týden hostíme nastoupit s tím nejlepším možným a opět získat dva body.

 


Statistika:  
Jan Armlich              2/4 (5x100+ , 3x140+)              
Tomáš Čadecký        3/4 (7x100+ , 1x140+)
Aleš Drobík               nehrál
Lukáš Dubělčík         2/2 (8x100+ , 2x140+)     
Karel Povolný           2/2 (5x100+ , 2x140+)
Michal Monczmann   2/2 (6x100+)
Vladan Ludvig           nehrál
Lukáš Desenský        nehrál
Lukáš Grygar            1/2 (3x100+ , 1x140+ , 1x180)
Jiří Kabaja                nehrál      


Zápis z utkání: ZDE