Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Predators Opava-Maníci Frýdek Místek:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

3.kolo Predators Opava-Maníci Frýdek Místek


3.Kolo

Predators Opava-Máníci Frýdek Místek 10:8 (legy 24:21)

Sestava Predators
Šoltys,Grygar,Hrtoň,Povolný-Armlich


Sestava Maníci:
Dubělčík,Bujok,Mandys,Příhoda

 Čekal nás další těžký soupeř v podobě našlapané a značně posílené sestavy Maníků Frýdek Místek, která byla velmi motivovaná a k tomu měla na kontě porážku z předchozího kola, kterou chtěli chlapci určitě odčinit.
  Naše sestava se nelišila od kola minulého, ale jak se ukázalo, naše rozpoložení na zápas bylo úplně jiné. Hned na začátku utkání jsme drtili soupeře úspěšností na dablu, takže se trochu nečekaně ujímáme vedení 4:0. I v následujících hrách se nám daří využívat soupeřovy chyby při zavírání a tak je výsledek po prvních singlech na velmi luxusním skóre 7:1.
 Jak už nám historie mnohokrát ukázala, zápas je vyhraný až po dosažení desátého bodu a toho podvečera to platilo opět. V 701 jsme neuhráli ani leg a ani v Cricketu se nevedlo o moc lépe. Tímto jsme dostali soupeře do sedla a při jejich kvalitách a zkušenostech si zadělali na komplikace.
  Následující tři singly šli na stranu Maníků, takže stav 7:6 nevěštil nic dobrého. Naštěstí se nám podařilo sérii pěti bodů hostí přerušit, konkrétně Karlos s Kamilem navýšili naše vedení na 9:6. Maníci však nehodlali rezignovat, přidali další dva body, ale nám se naštěstí nakonec podařilo ten vítězný bod uhrát.
  Hodnocení: Na začátku zápasu dokonalý výkon, pak se projevila kvalita soupeře, který nás dostal pod tlak a málem nějaký ten bod získal. Pozitivem je, že se tomu tak nestalo. V dalším zápase přivítáme havířovský Bulldozer a snad to neskončí opět tradičně výsledkem 10:8.

Statistika:  
Karel Povolný            4/4 (11x100+ , 6x140+)
Lukáš Grygar             2/4 (7x100+ , 1x140+)
Kamil Hrtoň               3/4 (7x100+ , 2x140+)
Zdeněk Šoltys           1/4 (13x100+ , 5x140+)Zápis z utkání: ZDE