Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

14.kolo Amateur-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

14.kolo Amateur-Predators Opava

14.Kolo

Amateur-Predators Opava    6:12 (legy 18:26)

Sestava Predators:
Uvíra,Kabaja,Armlich,Čadecký-Ludvig

Sestava Amateur:
Čujdík,Lanyi,Podhora,Milerski-Lacina

Tentokráte se nám podařilo vycestovat v celé sestavě, tudíž v osádce pěti mužů a čtyřech piv. Od tohoto zápasu jsme si vůbec nic neslibovali a to zřejmě mělo i vliv na náš výkon, který jak se zdá je ovlivňován psychologickým faktorem více než by bylo zdrávo. Robert Louis Stevenson by měl z nás jistě radost, jelikož jeho dnes již klasická postava Dr. Jekylla plně koresponduje s našimi představeními u terče. 
  Ale zpátky k zápasu samotnému.Nutno si přiznat, že soupeř nedisponoval úplně nejlepší možnou sestavou, přesto byly i tak jejich kvality hodně vysoké. A začátek zápasu tomu i napovídal. Než jsme si stačili naplno vychutnat místní chmelový mok, vedli domácí 2:0. Kdo by si pomyslel, že tyto body budou nadlouho jejich posledními. Stalo se to, že dabl byl tentokráte na tom správném místě, nebo že jsme házeli neobvykle přesně, v každém případě obracíme na 2:6, což není stav, za kterého  bychom ovšem nedokázali ještě prohrát, minulá blamáž toho budiž jasným důkazem.
  Leč daří se nám i v párových hrách, které vyhráváme obě a zvyšujeme vedení na rozdíl šesti bodů, což už je situace, kterou snad už ani my nedokážeme pokazit. A světe div se, nedokázali. Dokonce jdeme do průběžného vedení 2:12 a zápas zavání debaklem. Ten se ovšem nekoná, jelikož poslední kvarta zápasů je kořistí domácích, kteří tak upravili stav zápasu do konečné podoby.
  Hodnocení. Poměrně jednoduché. Nemáme-li žádná očekávání a abmice, jsme schopni podat poměrně slušný výkon, a to platí dokonce pro všechy naše hráče. Čeká nás výlet do Fulneku k vedoucímu týmu soutěže a s naší porážkou se počítá.....
               ......
                      Statistika:  
Jan Armlich             3/4   (15x100+ / 1x140+)
Jiří Kabaja               2/4   (9x100+ / 2x140+)
Tomáš Čadecký       2/1   (7x100+) 
Lukáš Uvíra             3/4   (8x100+ / 2x140+)
Vladan Ludvig         0/1    (bez náhozů)
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE