Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

14.kolo Predators Opava-HQ Steelers:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

14.kolo Predators Opava-HQ Steelers

14.Kolo

Predators Opava-HQ Steelers 9:9 (legy 23:23)

Sestava Predators:
Hynčica,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava HQ Steelers:
Zbavitel,Carbol,Surma,Pastrňák-Baláž

 Remíza s nádechem porážky.Jak jinak nazvat stav,když se zrodí výsledek po neschopnosti jedince vyhrát alespoň jeden zápas.Ne,že by si hosté remízu nezasloužili,naopak podali hodně dobrý výkon,vše co tento výsledek určilo bylo ovšem v rukou kapitána domácích.
  Do zápasu vstoupila naše zřejmě nejsilnější sestava velmi nedobře,když Johny s Čadem prohrávají své duely.Vše zachraňují Jirka s Péťou. Scénář se opakuje.Opět dvě porážky následují dvě vítězství.To znamená jediné,remízový stav 4:4.
  Do párovek za HQ elitní dvojice Pastrňák/Carbol, na naší straně Jirka s Petrem.Úžasné představení plné vysokých náhozů končí vítězstvím hostí.V Cricketu musíme zabrat a daří se nám otočit průběh zápasu na 2:1.Jediné úspěšné herní představení domácího kapitána.
   Přetahovaná pokračuje s jedinou neměnnou.Johny prohrává i svůj třetí zápas.Vedeme 8:7 abychom své vedení opět ztratili.Netřeba dlouho hledat pachatele bodového přísunu pro hosty.Alespoň remízu zachraňuje Petr v posledním zápase se Standou.
  Hodnocení je jasné.Hosté podali výborný výkon.Na straně domácích vynikající Petr Hynčica,který dokázal v zápase s Otou zaútočit na devítišipkové zavření (180,180,60,těsně minutý T19), rovněž skvělý Jirka Forrest Kabaja, nevýrazný Čad a doslova dablově tragický Johny.Toto vše znamená celkově spravedlivou remízu,která ještě více zamotává situaci v tabulce na druhém až čtvrtém místě.Celkové vítězství Krnova je zřejmě neodvratným faktem,jelikož disponují luxusním náskokem a museli by ztratit více než jeden zápas.Uvidíme,o zápletku je postaráno.


Statistika:  
Lukáš Uvíra             nehrál
Tomáš Čadecký      1/4   (8x100+ / 3x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja              3/4   (9x100+ / 5x140+ / 1x180)
Jan Armlich            0/4   (11x100+ / 1x140+)
Petr Hynčica        4/4   (13x100+ / 2x140+ / 3x180)
Vladimír Černocký nehrál
Zdeněk Baier         nehrál

Zápis z utkání: ZDE