Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

11.kolo Predators Opava-deHydra Havířov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

11.kolo Predators Opava-deHydra Havířov


11.Kolo

Predators Opava-deHydra Havířov  10:8 (legy 23:20) 

Sestava Predators:
Armlich,Dubělčík,Povolný,Hrtoň-Kabaja,Čadecký

Sestava deHydra:
Baláž,Carbol,Vilgocký,Pastrňák

  Z tohoto zápasu je potřeba si vzít několik ponaučení: deHydra není vůbec slabý soupeř, zápas VŽDY končí uhráním desátého bodu a není nutné se inspirovat předlohou pohádky bratří Grimmů ani následovat postavu ze slavného románu Roberta Louise Stevensova.
  Ale hezky popořadě. Hosté dorazili včas ve velmi slušné sestavě, byť asi ne úplně v té nejsilnější, my složili zřejmě jednu z nejlepších možných. A začátek zápasu tomu odpovídal. Náhozy, kvalitní dably, vysoká zavření, zkrátka se dařilo úplně vše a hosté i přes to, že hráli kvalitní šipky, nebyli schopni dosáhnout ani na jediné vítězství. To vše pokračovalo až do celkem nečekaného stavu 8:0.
  Pak přišly na řadu párovky, které mnohdy můžou určit konečný směr celého zápasu. Naše bohorovná 701 zajistila hostům první bod a i přes kvalitní Cricket si hosté připsali další úspěch. Pak se dostavila pasáž jako vystřižená z pohádky o Šípkové Růžence, jelikož nás pohodové skóre doslova uspalo a každý podlehl dojmu, že se ten zápas už nějak doklepe. Opak byl pravdou. Jedna bodová ztráta za druhou a herní projev se změnil jako postava z románu Dr. Jakyll a pan Hyde. Jediným ,kdo nebyl součástí této proměny je nejlepší hráč zápasu Kamil, který přidal devátý bod. Bohužel ztráty pokračovaly a vysvobození zajistil až dnes 100% borec z Krnova.
  Hodnocení: První část zápasu absolutní jednička, ta druhá za čtyři mínus. Je třeba se poučit a do takového scénáře hry se už raději vůbec nepouštět. Varování přišlo včas.
  Tento znova nešťastný rok v područí Covidu a jeho politických přisluhovačů a rádoby odborníků je pomalu u konce a nezbývá nic jiného než čekat na lepší zítřky, třeba už první lednový čtvrtek, kdy hrajeme se Šipkovým obchodem.
  Nezbývá než popřát šťastné a veselé a třeba někdy příští rok u steelových šipek.

Statistika:  
Jan Armlich                2/4 (13x100+ , 2x140+)
Jiří Kabaja                  nehrál
Tomáš Čadecký          nehrál
Lukáš Dubělčík           2/4 (10x100+ , 2x140+)
Karel Povolný             2/4 (13x100+ , 3x140+)
Michal Monczmann    nehrál
Lukáš Grygar             nehrál
Kamil Hrtoň                4/4 (13x100+ , 2x140+)
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrál


Zápis z utkání: