Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

11.kolo Bulls-eye Riviéra FM B-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

11.kolo Bulls-eye Riviéra FM B-Predators Opava


11.Kolo

Bulls-eye Riviéra FM B-Predators Opava 7:11 (legy 17:26)

Sestava Predators:
Cupian,Hrtoň,Baier,Armlich

Sestava Riviéra B:
Sikora,Nikl,Rumian,Havlík-Haman


 Do Frýdku Místku jsem přicestovali v pěti hráčích s odhodláním vyrovnat letošní ligovou bilanci, která byla do té doby 1:2 v náš neprospěch. Domácí jsou velice nevyzpytatelným týmem, neboť pod rouškou názvu nesoucím písmeno B se skrývá velmi nebezpečný soupeř. A podle očekávání nám to hodlali potvrdit i v tomto zápase.
  Společným jmenovatelem na obou stranách, až na některé výjimky, byla velká zaváhání na dablu. Zvrhlo se nám to lehce na dovednostní soutěž, ve které se nám zadařilo o něco více a ujali jsme se průběžného vedení v poměru 3:5. V párovkách byl plán odskočit soupeři, leč nepodařilo se úplně dokonale. Zatímco v 701 jsme měli úspěch, Cricket zahráli domácí úžasně a tak se průběžný stav jen posunul o bod na každé straně.
  Tři výhry v řadě na začátku druhé série párovek nás posunuli k celkovému triumfu, ale domácí celek houževnatě vzdoroval až do konce, byť se nám vítězství nakonec podařilo vybojovat.
  Hodnocení: Náš výkon nebyl vůbec dobrý a úspěšnost na dablu velmi nízká, naštěstí ani soupeř nezářil, takže to nakonec stačilo. Nicméně poděkování patří všem hráčům za bojovnost a Danovi, který nezasáhl do hry za povzbuzování. 
  V dalších zápasech bychom ovšem takové štěstí mít nemuseli. Naším příštím soupeřem budou Řízci z Výškovic, a to v domácím prostředí, a žádné podceňování není na místě. 

 

Statistika:  
David Cupian          4/4 (10x100+ , 3x140+)
Zdeněk Baier          1/4 (10x100+ , 3x140+ , 2x180)
Kamil Hrtoň             2/4 (7x100+ , 1x180)
Jan Armlich             3/4 (16x100+ , 2x140+ )Zápis z utkání: ZDE