Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

11.kolo Predators Opava-BULL-DO-ZER´S:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

11.kolo Predators Opava-BULL-DO-ZER´S


11.Kolo

Predators Opava-BULL-DO-ZER´S 16:2 (legy 32:8)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava BULL-DO-ZER´S:
Urbančok,Baláš,Girman,Metz

  Na zápas jsme se jako už tradičně dostavili ve čtyřech statečných s dostatečným předstihem rozhodnuti potvrdit roli favorita.Hosté z Havířova kontrovali stejnou mincí, tudíž zatěžovat se střídáním nebylo nutné.Žádné velké zdržování a jdeme na věc.
   První zápasy dopadaly dle papírových předpokladů až do stavu 3:0, kdy Jirka přepouští bod soupeři.V dalším průběhu se již podobný dobrodruh nenašel a tak první půle singlů končí jasným rozdílem 7:1.
   A ani v párech se obraz hry nemění.701 je exhibiční záležitostí v podání třetí dvojice z Českého poháru Forrest/Čad a ani v Cricketu se soupeř nedostává k nějaké úvaze na jakýkoliv leg.V rychlém sledu se tedy stav mění na 9:1.
   Nehodláme ubírat z nastoleného tempa a tak jediným narušením série vítězství je Čadův neúspěch za již rozhodnutého stavu 11:1.Do konce utkání se již nenajde odvážlivec, který by snad chtěl narušit Koníkův tip na tento zápas a tak vše končí dle předsedova odhadu.Zřejmě nás prokoukl dříve nežli já samotný.
   Zápas těžko nějak hodnotit, jelikož nás soupeř k ničemu nenutil,přesto bych si dovolil tvrdit,že jsme zaznamenali jistý výkonnostní posun oproti zápasům minulým.Hned příští čtvrtek nás čeká další zápas,a co čert nechtěl,bude to exkurze za krásami Českého Těšína, který je výsostným domácím prostředím Polské eskadry zvané    DC Podbeskidzie. Nezbývá než se na tento výlet připravit.


Statistika:  
Lukáš Uvíra            4/4   (12x100+ / 3x140+)
Tomáš Čadecký      3/4   (11x100+ / 3x140+)
Jiří Kabaja              3/4   (13x100+ / 1x180)
Jan Armlich            4/4   (13x100+ / 2x140+ 1x180)
Vladimír Černocký   nehrál
Zdeněk Baier           nehrál

Zápis z utkání: ZDE