Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Ripper Ostrava B-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Ripper Ostrava B-Predators Opava

2.Kolo

Ripper Ostrava B-Predators Opava 5:13 (legy 15:29)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava Ripper Ostrava B:
Schrom,Veselý,Vítek,Schneider-Šulc,Pavlorek,Konečný


  Druhé kolo nás zaválo na půdu našeho přemožitele z loňské sezóny a sídla Koníkových záložáků Ripper B.Tentokrát vyrážíme ve čtyřech (mušketýrech) s Johnym za volantem,což je varianta velmi nezvyklá,nicméně tuto sezónu přibude více netradičních řidičů.Do pizzerie u Honzíka (to mi zní sympaticky) jsme dorazili akorát na čas a domácí v naprosto přeplněné sestavě nás uvítali rozvernými narážkami a připomínkami.Slibujeme,že již brzy je to přejde.
   A jak bylo slíbeno,tak se i plní.Ne že by domácí ztratili náladu,ale jisté uklidnění nastalo.Drtivý nástup ukončila až Johnyho neschopnost na dablu s Prckem Schneiderem.I tak je skóre jasně vypovídající 1:7.
   Na řadu jdou párovky a scénář i složení je na naší straně totožné s prvním kolem.Forrest/Čad i přes ne úplně přesvědčivý výkon nakonec vítězí v 701 DO.Zato Luky/Johny opět váhají a ztrácejí 1:2 v Cricketu.Zase!!!
   V druhé půli singlů záložáci trochu pozlobili,když si přivlastnili první dva bodíky.Do reality je zpět přivádí naše duo Johny s Čadem,kteří upravují stav na 4:10.Poté se již zápas dohrává a konečné skóre je stanoveno tak,jak je uvedeno v zápise.
   No,nepodali jsme nijak oslnivý výkon,byť na vítězství, a to celkem přesvědčivé to stačilo.Co ovšem v tomto zápase bylo dostačující,nemusí a s vysokou pravděpodobností ani nebude v příštím kole stačit.Zajíždíme do pro nás zatím neznámé herny na HQ do Havířova a musíme podat hodně dobrý výkon abychom se nevraceli do Opavy s prázdnou. Uvidíme,vše je zatím otevřené.

Statistika:  
Lukáš Uvíra             2/4   (4x100+ / 1x140+ / 1x180)
Tomáš Čadecký      4/4   (8x100+ / 3x140+)
Jiří Kabaja              3/4   (12x100+ / 4x140)
Jan Armlich            3/4   (10x100+ / 3x140)
Vladimír Černocký nehrál
Zdeněk Baier         nehrál

Zápis z utkání: ZDE