Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Munroof Darts-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Munroof Darts-Predators Opava

2.Kolo

Munroof Darts-Predators Opava 4:14 (legy 12:31)

Sestava Predators:
Baier,Uvíra,Armlich,Čadecký

Sestava Munroof :
Stankov P.,Jakubec,Stankov A.,Stankov E.


   K našemu druhému ligovému vystoupení jsme museli opět vycestovat, tentokráte byl naším hostitelem mladičký tým z Brušperku. Naše tak trochu záložní sestava přicestovala tak akorát na čas a svou řidičskou ligovou premiéru si odbyl Čad se svým zánovním,ale zcela pojízdným vozem :) . Úkol byl úplně jasný, a to zvítězit 3:15, jak jsem uvedl ve svém tipu. Po první sérii singlů máme taktický stav 2:6 a zbývá prostor ještě k jednomu zaváhání. Podle očekávání přináší oba body nejlepší z domácích Erik Stankov.
  Párové hry jsou naprosto v naší režii. S velkým přehledem končí obě v poměru 0:2.
   V dalším průběhu navyšujeme náskok na 2:13 a můj tip začíná mít reálné obrysy. Tajně jsem si určil taktiku, že všichni budou vítězit a já budu mít v posledním zápase svůj tip pevně v rukou. Leč Zdenek ač neinformován mi tak trochu zákeřně kříží plány svou porážkou a staví mě do role,že si svůj tip musím vybojovat. Nestalo se. Erik byl na dablu v rozhodujícím legu dříve a po zásluze vítězí.
   Hodnocení. Stejně tak jako v zápase minulém není moc co hodnotit. Náš výkon nebyl z kategorie úžasných a jen Lukáš mohl být spokojen se svou 100% bilancí.
   V dalším kole, které je na pořadu opět za týden hrajeme poprvé v sezóně doma a naším vyzyvatelem budou havířovští Amatéři. Nelze nic podcenit a tak hodláme vyrukovat v plné síle.Statistika:  
Jan Armlich            3/4   (13x100+ / 3x140+)
Jiří Kabaja              nehrál
Tomáš Čadecký      3/4   (9x100+ / 1x140+) 
Lukáš Uvíra            4/4   (9x100+ / 1x180)
Petr Hynčica           nehrál
Zdeněk Baier          2/4   (7x100+ / 2x140+)

Zápis z utkání: ZDE