Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Predators Opava-Amateur:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Predators Opava-Amateur

2.Kolo

Predators Opava-Amateur 10:8 (legy 25:24)

Sestava Predators:
Monczmann,Drobík,Kabaja,Armlich-Uvíra

Sestava Amateur:
Lýnyi,Carbol,Čujdík,Milerski


  V prvním domácím zápase nás nečekalo nic snadného, neb přesto, že náš soupeř z Havířova podlehl v kole prvním a to v domácím prostředí nováčkovi z Frýdku Místku,bylo jasné, že tento výsledek nemusel odpovídat průběhu hry. A potvrdilo se. Byť jsme disponovali pravděpodobně ještě lepší sestavou než tou z Fulneku, ukázalo se,že soupeř má kvality velmi vysoké. Začátek byl sice skvělý a vedeme 2:0, soupeř však obrací průběh a dostává se do průběžného vedení 2:4. Horko, těžko, ale daří se nám dostat zápas do nerozhodného stavu. 
 Párovky můžou být tradičně rozhodující faktorem utkání a tak byl plán bodovat v obou zápasech. Podařilo se tak napůl. Nejprve si naše dvojice Jirka/Michal nechala utéct vítězství na dablu v 701, abychom poté přestříleli na triplech elitní dvojku Amatérů Carbol/Čujdík.
  Stav opět srovnán a drama pokračovalo. Skvělá série čtyřech vítězných zápasů nás přibližuje celkovému triumfu, leč poslední bod je až ten desátý, tedy v případě, že team má v plánu zvítězit. Ten se ovšem jaksi ne a ne dostavit a tak se rozhodlo až v úplně posledním zápase, kdy se mi podařilo udolat Štefana.
  Hodnocení. Celkově to nebylo špatné, nicméně na náš výkon z Fulneku jsme úplně nenavázali. Alespoň zůstává prostor ke zlepšení. Čeká nás opavské derby v prostorách Elefantu, kde hraje své zápasy Silesiasteel. Domácím se úvod sezóny moc nepovedl a tak nic jiného než vítězství nemůže být naším cílem.

Statistika:  
Jan Armlich               3/4 (12x100+ / 4x140+)
Jiří Kabaja                 2/3 (8x100+ / 1x140+)
Michal Monczmann  2/4 (3x100+)
Aleš Drobík               2/4 (12x100+ / 2x140+ / 1x180)
Lukáš Uvíra               0/1 (1x100+)
Vladan Ludvig           nehrál
Tomáš Čadecký        nehrál

Zápis z utkání: ZDE