2.kolo Ripper Ostrava B-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Ripper Ostrava B-Predators Opava 6:12 (legy 14:27)

Sestava Predators:
Uvíra,Kabaja,Armlich,Čadecký

Sestava Ripper B:
Schrom,Folta,Šulc,Schneider-Adámek

Druhý zápas nového ročníku a opět na půdě soupeře. Tentokrát jsme zavítali do ostravské pizzerie Honzík kde jsme změřili síly s Koníkovic hochy, tedy Ripperem B. Přijíždíme ve čtyřech s Jirkou za volantem, který avizuje naprostý nedostatek povzbuzujících látek v krvi a s tím bodové absence spojené. My mu nechtěli uvěřit a tak se jal to dokázat v praxi. Začátek velmi vlažný a domácí drží remízový stav 4:4. Druhá čtvrtina singlů lepší, jelikož ji vyhráváme 1:3. Stav 3:5 a pomalu se vkrádá myšlenka na Jirkův předpoklad s absencí spojený.
   Párovky skončily smírně. 701 je z naší strany poměrně kvalitní a ani Cricket nezačínáme špatně. Leč v našem případě platí tvrzení: Dobrý začátek, špatný konec, špatný začátek, ještě horší konec. Na HQ platila verze 2, my vyzkoušeli nyní i verzi 1......ještě vymyslet nějakou tu verzi o vítězství.
   Vedeme stále o dva body a nic nám nebrání v cestě k vítězství. Třetí i čtvrtá čtvrtina končí stejně, tedy poměrem 1:3. Asi nešlo jinak, absence Predátorům prostě škodí.Vítězíme 6:12 a za dva týdny náš čeká reparát na tom samém místě, jen soupeř bude kapánek kvalitnější. Jedna věc je však jistá, hledání řidiče pokračuje....
   Hodnocení. Jako celek kvalitní výkon, co se jednotlivců týče, platí tvrzení, kdo nepije-neboduje.