Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Predators Opava-Bulldozers Havířov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

2.kolo Predators Opava-Bulldozers Havířov

2.Kolo

Predators Opava-Bulldozers Havířov 10:8 (legy 22:19)

Sestava Predators:
Armlich,Dubělčík,Čadecký,Povolný

Sestava Bulldozers:
Satinský,Bocko,Heinz,Sztemon-Metz

 Tento zápas by se dal charakterizovat jako hodně divný. Poměrně velké problémy se sestavou, což je při počtu lidí na soupisce asi trochu divné, nicméně jak někdo napsal v jedné diskusi, soupisky byly zkopírovány z předchozí sezóny, což ovšem nutně neznamená, že jsou všichni hráči na ni uvedeni ochotni se ligy zúčastnit. Naše sestava se tudíž sešla těsně před zápasem a hosté byli ti, kdo měl více hráčů k dispozici.
  Začátek zápasu vůbec nenaznačoval, že bychom měli mít nějaké problémy s výsledkem, (reálně jsme je ani neměli) nicméně komplikace se dostavily záhy. Dostali jsme se do vedení 6:2 a prvním špatným signálem byla 0 na kontě legů u Čada. Další varování přišlo v párové 701, když zkušená dvojice Karlos/Duběl  ztratila vedení 1:0 na legy a vítězství šlo na stranu hostí. Cricket jsme vyhráli celkem v pohodě, ale bodové ztráty ještě měly přijít.
  Začátek druhé série singlů byl ještě v pohodě, když se mi podařilo porazit Roberta, což znamenalo průběžné vedení 8:3. Po tom to už bylo jen a jen horší. K nulovému příspěvku Čada se přidali i ostatní a tak nějak setrvačností se nám povedlo uhrát desátý bod. Závěr byl už ovšem jen simulací nějakého výkonu, takže body šly jednoznačně k Bulldozerům.
  Hodnocení. Jak jsem již psal na začátku, hodně divný zápas. Chyběla zarputilost a snaha vyhrát každé svoje utkání. Mnohdy to až hraničilo s odevzdaností. V příštím kole jedeme k Rockerům kde budeme muset hrát více Hard Rock, jinak bychom se mohli hodně divit.
 


Statistika:  
Jan Armlich               3/4 (13x100+ , 1x140+)  
Jiří Kabaja                 nehrál
Tomáš Čadecký         0/4 (5x100+ , 2x140+)
Aleš Drobík                nehrál
Lukáš Dubělčík          3/4 (4x100+ , 4x140+ ? 1x180)     
Karel Povolný            3/4 (11x100+ , 3x140+)
Michal Monczmann    nehrál
Vladan Ludvig            nehrál
Lukáš Desenský         nehrál
Lukáš Grygar             nehrálZápis z utkání: ZDE