Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

5 kolo Predators Opava-Steelers Havířov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

5 kolo Predators Opava-Steelers Havířov


5.Kolo

Darts Rockers Ostrava-Predators Opava 2:16 (legy 6:34)

Sestava Predators:
Armlich,Dubělčík,Monczmann,Povolný-Čadecký

Sestava Darts Rockers:
Sobotka,Mikluš,Kalaba,Svoboda-Jekielek,Nagelová,Sláma

  Poprvé v sezóně jsme vyrazili odehrát zápas na jiných, než domácích terčích. Našim soupeřem byl nováček soutěže, toho času okupující pizzerii Honzík v Ostravě s velmi sympatickým názvem Darts Rockers. Tentokráte jsme neměli žádný velký problém se sestavou, i když její složení bylo trochu jiné, než jsem měl v plánu. Výsledkem byl nesporný fakt, že kvality obou týmů se ještě více rozcházely. 
  Na místo jsme dorazili v ideální čas a ani obsluha nedělala žádné zásadní obstrukce spojené s rozhodnutím naší neschopné (čti všehoschopné) vlády.
  Celá první půle byla destrukce domácího celku, který dlouho nebyl schopen trefit ten poslední dabl, takže nakonec jediným, kdo pustil nějaký ten leg byl Michal, a pro jistotu rovnou dva v jednom zápase ;). Ani v párovkách se žádné drama nekonalo, což mělo za následek naše jednoznačné vedení 1:9. Ani čekání na desátý bod nebylo dlouhé a stalo se tak při první možné příležitosti. Další ztráty legů obstaral toho dne velmi štědrý Michal a jeden i střídající Čad.
  Hodnocení: Soupeř nás moc neprověřil a byl i prostor na různé experimenty se šipkami na naší straně. Jediným, kdo odehrál celý zápas se stálými šipkami byl v podstatě jen Duběl. Příští týden nás čeká derby a náš cíl je celkem jasný a žádné větší experimenty se konat moc nebudou.
   

Statistika:  
Jan Armlich                4/4 (9x100+ , 1x140+)
Jiří Kabaja                  nehrál
Tomáš Čadecký          1/1 (3x100+)
Aleš Drobík                 nehrál
Lukáš Dubělčík           3/3 (11x100+) 
Karel Povolný             4/4 (10x100+ , 3x140+)
Michal Monczmann     2/4 (11x100+ , 2x140+)
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Lukáš Grygar              nehrál


Zápis z utkání: ZDE