Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

5 kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

5 kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava


5.Kolo

Silesiasteel Opava-Predators Opava 3:15 (legy 14:33)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Baier,Armlich-Kabaja

Sestava Silesiasteel:
Černocký,Kuděla,Šimeček,Výtisk


  Čekalo nás další opavské derby a prozatím jsme to byli vždy my,kdo slavil vítězství.Žlutí ďáblové však měli za sebou povedené představení v Krnově,kde notně trápili obyvatele Čertova hradu a tak se nabízela určitá možnost komplikace.Obzvláště když náš statisticky nejlepší hráč Forrest van Gerwen nemohl dorazit od začátku zápasu zdržen husími hody.Jeho úlohu zaujal premíérově Zdeněk "Bajo" Baier a své úlohy se zhostil velmi zdatně.Dle zápisu domácí Silesiasteel praktikující jakýsi rotační systém hráčů nenasadili jednoho z nejlepších hráčů Adama a lehce nám usnadnili úlohu.
   Utkání pro nás začalo skvěle.Vedeme 0:4 a vše má jediný jmenovatel-využité možnosti na dablech.A děje se tak až do stavu 0:6,když utáhnou opratě naší spanilé jízdy Luděk udolávající Lukáše a Zbyšek,který přehrál debutujícího Zdenka,pro kterého to byl jediný herně nepodařený zápas.
   Žlutí cítí možnost ještě se zápasem něco udělat a párové hry dávají k tomu příležitost.V 701 jejich naděje pohřbívá naše dvojice Johny/Bajo,nutno ovšem poznamenat že v duchu rčení "Mezi slepými jednooký králem".To Cricket má již parametry kvality a duo Predátorů Čad/Luky musí o vítězství zabojovat,jelikož Luděk s Vlastíkem hrají velmi dobře a nic nedávají zadarmo.Nakonec se daří přidat na naše konto bod s pořadovým číslem osm,stav tedy 2:8.
   Zápas pokračuje dalším dějstvím a i když nám bere Vlastík třetí bod,ostatní zápasy pokračují v duchu tradice trefíš double-zvítězíš.Nakonec přiloží svou ruku k dílu i dorazivší gurmán Forrest a vše korunuje šťastné vítězství Johnyho nad Zbyškem.
   V tomto utkání jsme byli určitě lepším týmem,nicméně mnoho utkání se lámalo na double,takže můžeme být spokojeni,že se nám daří tyto možnosti využívat.Je však třeba mít se na pozoru,vše se může klidně velmi rychle změnit.
   Příštím naším soupeřem je outsider soutěže z Brušperka do Opavy opět zavítající,což by neměla být překážka z nepřekonatelných,nicméně nevyplácí se kohokoliv podceňovat.

Statistika:  
Lukáš Uvíra            1/3   (9x100+ / 2x140+ 1x180)
Tomáš Čadecký      4/4   (14x100+ / 2x140+ 1x180)
Jiří Kabaja              1/1   (6x100+)
Jan Armlich            4/4   (7x100+ / 5x140+)
Vladimír Černocký nehrál
Zdeněk Baier          3/4   (9x100+ / 6x140+)

Zápis z utkání: ZDE