Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

5 kolo Šipky/Obchod Ostrava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

5 kolo Šipky/Obchod Ostrava-Predators Opava


5.Kolo

Šipky/Obchod Ostrava-Predators Opava  6:12 (legy 19:25)

Sestava Predators:
Uvíra,Drobík,Monczmann,Armlich-Čadecký

Sestava Šipky/Obchod:
Samec,Šubrt,Haas,Novosad

  V tomto kole jsme nastoupili na půdě nováčka z Ostravy, který disponuje velmi neobvyklým názvem, co se zvyklostí v šipkovém prostředí týče. Naše výprava čítající pětici hráčů dorazila k zápasu s jediným cílem, a to zvítězit, pokud možno způsobem, který by se dal nazvat pohodovým. A kupodivu, stalo se, byť začátek tomu úplně nenasvědčoval. Ač jsme se dostali do vedení 1:3, soupeř dokázal své nadšení přetavit na vyrovnaný stav po první singlové sérii.
  Na rozdíl od předchozího duelu se nám daří vyhrát obě párové hry, když v 701 uspěla naše Tichá dvojice Mony/Čad. Cricket jsme si zkušeně pohlídali, když dvojka Johny/Kuře dominovala v rozhodujícím legu.
  V nasledujícím průběhu jsme navýšili své vedení na 4:8, poté domácí ještě dokázali urvat následující dva zápasy, abychom nakonec opanovali závěr celého utkání.
  Hodnocení. Takový pohodový týmový výkon, byť to žádná hitparáda kvality rozhodně nebyla. Dobře zahrál především Michal, který nepoznal hořkost porážky a velmi sluště skóroval. Naopak utkání moc nevyšlo Lukášovi, všichni ostatní zahráli povinné minimum.
  Už příští týden nás čeká hodně zajímavý souboj s HQ Steelers a určitě se pokusíme využít výhodu domácího prostředí k zisku bodů, které se budou v konečném účtování velice hodit.


   

Statistika:  
Jan Armlich               3/4 (7x100+ / 3x140+ / 1x180)
Lukáš Uvíra               0/3 (5x100+ / 1x180)
Michal Monczmann   4/4 (10x100+ / 4x140+)
Aleš Drobík                2/4 (12x100+ / 3x140+)
Tomáš Čadecký         1/1 (1x100+)
Jiří Kabaja                 nehrál
Vladan Ludvig           nehrál


Zápis z utkání: ZDE