Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

12.kolo Šipky-Obchod Ostrava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

12.kolo Šipky-Obchod Ostrava-Predators Opava


12.Kolo

Šipky-Obchod Ostrava-Predators Opava 4:14 (legy 14:32)

Sestava Predators:
Armlich,Dubělčík,Grygar,Hrtoň

Sestava Šipky-Obchod Ostrava:
Kubánek,Šubrt,Švihel,Válek-Palát

 Stejně tak, jako bylo komplikované dostat se k napsání tohoto článku se ukázalo i skládání sestavy na tento zápas. Jedinou jistotou bylo to, že pojedeme maximálně ve čtyřech. Změny na poslední chvíli rozhodly, že původní složení se z poloviny muselo obměnit. Nakonec se nám podařilo dát dohromady velmi netradiční složení, které ovšem nepostrádalo kvalitu.
  Domácí Šipkový Obchod na nás vyrukoval ve složení lehce Jestřábím, a jak se ukázalo, minimálně v jednom případě to byla velmi dobrá volba. Co se skóre zápasu týče, byr vyrovnám pouze do stavu 2:2, pak jsme převzali jeho otěže. Ještě po prvních singlech byl rozdíl velmi těsný v poměru 3:5, když u nás každý po bodu a já příkladně body oba.
  Vyšly nám i obě párovky, byť byly u nás odehrány v netradičním složení. Zatímco 701 byla pohodovou záležitostí, v Cricketu se muselo rozhodnout až v rozhodujícím legu velmi povedeným závěrem.
  Druhé kolo singlů bylo opakem toho prvního v tom smyslu, že každý uhrál oba body, jen já nestačil v jednom případě na nejlepšího Obchodního Jestřába Pepu Kubánka.
  Hodnocení: Co se zápasu týče, vše v naprostém pořádku a každý uhrál přesně to, co měl. Čeká nás dle rozpisu poslední utkání před odvetami a zajíždíme do FM, kde nás prověří domácí Bull´s-eye Riviéra toho času s přídomkem A. Věřím, že skládání sestavy tentokráte proběhne bez problémů, stejně tak jako zápas samotný.
  

Statistika:  
Jan Armlich                3/4 (11x100+ , 1x140+)
Jiří Kabaja                  nehrál
Tomáš Čadecký          nehrál
Lukáš Dubělčík           3/4 (8x100+ , 3x140+ , 1x180)
Karel Povolný             nehrál
Michal Monczmann    nehrál
Lukáš Grygar             3/4 (4x100+ , 2x140+ , 1x180)
Kamil Hrtoň                3/4 (8x100+ , 2x140+)
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrál


Zápis z utkání: ZDE