Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

12.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

12.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava


12.Kolo

Predators Opava-Silesiasteel Opava   15:3 (legy 32:12)

Sestava Predators:
Dubělčík,Kabaja,Povolný,Monczmann-Uvíra,Armlich,Ludvig

Sestava Silesiasteel:
Březina,Výtisk,Kuděla,Šimeček,Piekarczyk,Vlček,Černocký


  Opavské derby je už tak trochu tradičně naší kořistí a povětšinou se jedná o tuhý boj až do samotného závěru. Tentokráte tomu bylo jinak. Náš nezvykle široký kádr má spoustu možností a byť jsme pravděpodobně nepostavili to upně nejlepší co můžeme, byl výsledek naprosto jednoznačný, byť hosté nasadili svou nejsilnější sestavu, která zničila frýdeckomístecké Maníky. Herní hitparáda to určitě nebyla, leč naše efektivita při zavírání byla rozhodujícím faktorem.
  Začátek byl výsledkově vyrovnaný do stavu 2:2. Pak se rozjela skutečnost, že dabl je stěžejní část hry a my se dostali do pohodového vedení 6:2.
  Do párovek si můžeme dovolit trochu improvizace, když jsou k rozehraným borcům přiřazeni hráči "z lavičky". Na výsledku se tato skutečnost neprojevuje, jelikož obě tyto hry jdou na naší stranu a vedení je už více než slušné. Hosté ještě čekají se střídáním, na naší straně jde o hromadnou výměnu, takže jediným hráčem, který odehrává všechny singlové hry se stává Michal. Když navyšujeme náskok na průběžných 10:2, strhává se lavina střídání i na straně hostů. Celkem naskočilo do hry 14 hráčů, což si myslím může být ligový unikát.
  Hodnocení. Hra nebyla z kategorie úžasných, ovšem efektivita na maximální možné úrovni. V příštím zápase zajíždíme na půdu Frýdku Místku, kde určitě máme domácím Maníkům co vracet. Zápas bude okořeněn i sázkou, která byla učiněna po prvním vzájemném duelu. Doufejme, že s ní Maníci počítají.

Statistika:  
Jan Armlich              1/1   (1x100+)
Jiří Kabaja                2/3   (11x100+ / 3x140+)
Karel Povolný          2/2   (4x100+ / 2x140+ / 1x180)
Lukáš Dubělčík        3/3   (6x100+ / 1x140+)
Michal Monczmann  3/4    (4x100+) 
Vladan Ludvig          1/1   (6x100+)
Lukáš Uvíra              1/2   (2x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký        nehrál
Aleš Drobík              nehrál


Zápis z utkání: