Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

12.kolo Amateur-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

12.kolo Amateur-Predators Opava


12.Kolo

Amateur-Predators Opava 10:8 (legy 25:22)

Sestava Predators:
Čadecký,Kabaja,Armlich,Uvíra

Sestava Amateur:
Polach,Milerski,Ištok,Čujdík-Podhora


   Jen ve čtyřech jsme tentokráte vyrazili do Havířova s předtuchou, že domácí Amateur, který během sezóny mohutně posiloval bude tentokráte těžkým soupeřem. A to se splnilo bezezbytku. V utkání jsme prakticky ani jednou nevedli a nejnovější posila domácích Michal Ištok potvrdil, že je velmi dobrým hráčem, který zaplnil chybějící místo už v tak kvalitní složenině Amatétů. Po první polovině singlů ztrácíme v poměru 5:3 a problémem jsou především moje bodové ztráty,ovšem objektivně je třeba uznat, že soupeři zahráli naprosto skvěle.
   Povinnost velí vyhrát obě párovky, což nám hned v 701 zatrhují domácí Liborin s Podkopcem. Cricket jde na naší stranu a tak je ztráta na domácí opět dvoubodová.
   Snažili jsme se jak to jen šlo, ale domácí si šli pro premiérový úspěch s týmem první pětky naprosto nekompromisně a dostali se do vedení 9:6. Daří se nám ještě snížit ztrátu až na 9:8 a mám možnost zajistit remízu. Čujďa je všek proti, předvádí 100% double, hlavně těch 160 bylo ukázkových, a tak nám nezbývá nic jiného než přijmout další porážku, která nás definitivně vyřazuje z jakékoliv snahy alespoň o třetí místo v tabulce. Zbytek sezóny pojmem tak trochu tréningově.
   Hodnocení. Snaha byla, leč nebylo nám přáno. Nezbývá než to nadále zkoušet a ono to snad nějak půjde.
Čeká nás Target Ostrava a v domácím prostředí se hodláme bavit šipkama a vítězství by nebylo špatným vyústěním této činnosti.Statistika:  
Jan Armlich            1/4   (11x100+ / 7x140+)
Jiří Kabaja              3/4   (11x100+ / 5x140+)
Tomáš Čadecký      2/4   (10x100+ / 1x140+ / 1x180) 
Lukáš Uvíra            1/4   (8x100+ / 1x180)
Petr Hynčica           nehrál
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE