12.kolo DC Podbeskidzie-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

DC Podbeskidzie-Predators Opava 5:13 (legy 14:29)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Baier,Armlich

Sestava DC Podbeskidzie:
Urbaniec,Volkmann,Maliczak,Sikora-Obracaj,Sosna

Do pro nás nejvzdálenější ligové destinace vyrážíme s předstihem a v netradiční osádce vozu.Místo Jirky plnícího otcovské povinnosti zaujal pozici Zdeněk, což pro soupeře neznamenalo žádnou zvláštní výhodu.Lukáš v roli řidiče zvládnul cestu do Českého Těšína s přehledem, byť jinou trasou než jsem původně navrhoval. Extrovka bývalého pivovaru již byla v obležení domácích borců, doufajících, že v množství je síla.Po doplnění energie prostřednictvím chmelového moku můžeme přistoupit ke hře samotné.
   V prvním singlovém poločase jsme to dle předpokladů my, kdo určuje tempo hry.Jediným z domácích vystrkující růžky byl Ruda Volkmann, jež Zdenkovi předvedl zavření v 5.kole.Tato fáze hry končí tedy poměrem 2:6 v náš prospěch.
   Vzhledem k neúčasti Jirky Forresta jsme nuceni improvizovat ve složení na párové hry.Zatímco v 701 je naše dvojice Johny/Čad i přes nikterak oslnivý výkon úspěšná,údajně sehraná softová dvojice Luky/Zdena odchází poražena.Nicméně zápas máme pořád naprosto pod kontrolou.
   V druhém singlovém poločase začínám dalším vítězstvím,pak ovšem domácí berou dva zápasy v řadě.To je ovšem z jejich strany vše, jelikož to bylo to poslední, co se jim do konce zápasu povedlo.
   Toto utkání jsme odehráli v naprosté pohodě a klidu, když soupeř neměl nejmenší šanci na jakékoliv zdramatizování stavu utkání.Všichni podali řekněme standardní výkon, někdy až moc profesorský. Vše ovšem dopadlo dle předpokladů.Čeká nás další zápas v rychlém sledu a naším soupeřem tentokráte v domácím prostředí nebude nikdo jiný než Koníkovi koně.Budeme připraveni :)