Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava


9.Kolo

Predators Opava-Ripper Ostrava   12:6 (legy 26:16)

Sestava Predators:
Ludvig,Kabaja,Monczmann,Armlich-Uvíra

Sestava Ripper:
Cupian,Šulc,Mokrý,Čeliga-Konečný

  Tak jsme doma přivítali celek Ripper Ostrava, toho času poslední team soutěže, tudíž se logicky očekávalo, že body zůstanou doma. A nakonec se tak skutečně stalo. A to i přesto, že naše lehce oslabená sestava nezačala dobře a hosté se ujímají vedení 0:2. Pak ovšem přichází série šesti výher v řadě a rázem je stav dle předpokladů, jelikož vedeme 6:2. Stačí jen uspět v párových hrách a vítězství je na dosah. V 701 dokázala naše dvojice Luky/Forrest zápas ustát, v Cricketu se ovšem děly věci. Já s Michalem jsme tak nějak předpokládali, že jsi jdeme pro bod, nebyl z toho ani leg. Možná, že nás lehce zaskočila rarita, v našich končinách trochu nevídaná. Hosté nasadili dvojici, jejích věkový rozdíl činil úctyhodných 52 let! Krásná práce a zasloužený bod pro Ripper Ostrava.
   Do konce zápasu se ještě hosté osmělili a přidali nějaký ten bodík, nicméně my si už zápas zkušeně pohlídali a nepouštěli se do nějakých experimentů v podobě zachraňování vyhraného zápasu.
  Hodnocení. S veškerou úctou k soupeři lze konstatovat, že jsme na vítězství nepotřebovali nějaký extra výkon a i ten průměrný bohatě stačil. Někteří zahráli celkem dobře, některých tento zápas tak úplně nevyšel. V dalším kole nás čeká soupeř všech soupeřů a to fulnecký Gerlich hrající v Jerlochovicích. Jejich našlapané hvězdy si však jedou pro katry PDC, tudíž bude zápas přeložen na termín, který se zatím nepodařilo najít.

Statistika:  
Jan Armlich              4/4   (12x100+ / 1x140+)
Jiří Kabaja                2/4   (14x100+ / 4x140+)
Michal Monczmann  2/2    (6x100+) 
Lukáš Uvíra              2/2   (1x100+ / 1x140+)
Vladan Ludvig          1/4   (7x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký        nehrál 
Aleš Drobík              nehrálZápis z utkání: ZDE