Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Ripper Ostrava A-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Ripper Ostrava A-Predators Opava


9.Kolo

Ripper Ostrava A-Predators Opava 9:9 (legy 22:22)

Sestava Predators:
Uvíra,Kabaja,Armlich,Hynčiča-Baier

Sestava Ripper A:
Król,Drobík,Stříbný,Mandys


   Jak už u nás bývá zvykem, mohli jsme v tomto zápase zvítězit, ale nakonec jsme mohli být moc rádi alespoň za remízu. Tak jako my v průběru celého zápasu rozdávali dablové dárky, soupeř se nám revanšoval v posledním utkání měrou vrchovatou. Na zápas přijíždíme v pěti, když chybí zdravotně indisponovaný Čad. Bohužel kapitán našeho týmu je dlouhodobě rovněž postižen indispozicí, a to dablovou, která se projevuje zejména v ligových zápasech. K dobrému výsledku nepomáhá ani skutečnost, že ani Lukáš se Zdenkem nehrají zrovna v životní formě. Jednoznačně nejlépe zahráli Jirka s Petrem, což věru na celek kvalit Ripperu A stačit nemůže.
   Začátek zápasu klasický. Prohráváme 2:0, netřeba připomínat v jaké činnosti byli naše největší slabiny. J+P srovnávají stav. Pak je udolán i Jirka, když Koloděj vystřihle zavírání 116. Scénář je stále stejný a tak do párovek jdeme za stavu 5:3.
   Tady se možnost vyrovnání nabízí. Jenže je třeba ji využít. Frýdeckomístecké duo poráží naši dvojici Jirka/Zdeněk 2:1 v 701 DO a naše situace se začíná ještě více komplikovat. V Cricketu dokážeme zahrát a v triplové přestřelce se nám taky daří udolat Rippery Kuře/Koloděj, když domácí selhali v koncovce rozhodujícího legu.
   A zajímavé utkání pokračuje. I Petr si vybírá slabší chvilku v koncovkách legů a domácí vedou 7:4. I Lukáš se přidává svým bodem, a po dalším vítězství Jiříka stahujeme na 7:6. Já jako obvykle promarnil své "matchdarts" s Kubou a vše mají opět v rokou domácí. Jdeme do stavu 9:7 a Ripperům stačí uhrát jeden zápas. Nějakou shodou okolností se mi daří zavírat s Kolodějem a rozhodnutí musí učinit poslední duel domácího Kuby s naším Petrem. V rozhodujícím legu vede už Kuba asi o 1000 bodů,ale totálně selhává jak v přípravě,tak především na dablu. Nic naplat, zrodila se remíza.
   Hodnocení.Jak již jsem předeslal v úvodu, ve dvou se to sice lépe táhne, neplatí to však o šipkové týmové soutěži. Jirka s Petrem to sami uhrát nemůžou a nezvývá než trénovat a doufat, že to vyjde příště. Hrajeme doma s Gerlichem a ztratit už nemáme věru co. Jak říká kolega Humr, bude to pudová záležitost. "Buď to pude a nebo nepude".Statistika:  
Jan Armlich            1/4   (12x100+)
Jiří Kabaja              3/4   (9x100+ / 6x140+)
Lukáš Uvíra            1/4   (8x100+ / 1x140+)
Petr Hynčica           3/4   (6x100+ / 4x140+ / 1x180)
Zdeněk Baier          jen páry
Tomáš Čadecký      nehrál

Zápis z utkání: ZDE