Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Predators Opava-Target Ostrava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Predators Opava-Target Ostrava


9.Kolo

Predators Opava-Target Ostrava 11:7 (legy 25:18)

Sestava Predators:
Armlich,Kabaja,Povolný,Dubělčík-Čadecký

Sestava Target:
Janík,Štěpánek,Mrovec,Holek-Ščotka

  V kole číslo devět byl naším soupeřem tým,  který by se dal charakterizovat jako nebezpečný. Target Ostrava tento předpoklad určitě naplnil a v odvetě si bude potřeba průběh zápasu pohlídat. Naše sestava poměrně kvalitní, i když bychom to ještě dokázali vyladit, soupeř rovněž nedorazil ve slabém složení, tudíž mohlo klání začít.
  První část zápasu byla dána jednoznačným rozdílem úspěšnosti na zavírání. Target nehrál vůbec špatně, leč naše dably byly mnohem efektivnější a tak se zrodil dílčí výsledek vypadající dominantně v poměru 7:1.
  Párová 701 byla rovněž v naší režii a tak naše koncentrace postupně polevovala, až nakonec polevila úplně. Cricket ovládl Target a počínaje tímto okamžikem začal ukazovat svoje možnosti.
  Celá druhá série singlů byla v podstatě jen čekání na desátý bod, který sice přišel, nicméně jsme šli herně dolů a soupeř hrál naopak v naprosté pohodě. Sice nikdy nehrajeme na skóre, ale neumím se ubránit dojmu, že to mohlo být z naší strany určitě lepší.
  Hodnocení: Byl to stejně podivný zápas jako s Bulldozers. Prohru jsme si vůbec nepřipouštěli, nicméně soupeř se sám porazit nehodlal a bojoval až do konce. Na naší straně výborná hra poloviny sestavy a průměrná té druhé poloviny. Příští zápas by neměl být z kategorie těžkých, nicméně se bude jednat o derby a žádné podceňování není na místě.

 


Statistika:  
Jan Armlich                2/4 (9x100+ , 2x140+)
Jiří Kabaja                  2/4 (7x100+ , 2x140+ , 1x180)
Tomáš Čadecký          0/2 (3x100+ , 1x140+)
Lukáš Dubělčík           4/4 (11x100+ , 2x140+)
Karel Povolný             2/2 (5x100+ , 2x140+)
Michal Monczmann    nehrál
Lukáš Grygar              nehrál
Kamil Hrtoň                nehrál
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrál
Zápis z utkání: ZDE