Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Tupé hroty Třebovice-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

9.kolo Tupé hroty Třebovice-Predators Opava


9.Kolo

Predators Opava-Tupé hroty Třebovice 15:3 (legy 31:11)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava Tupé hroty Třebovice:
Cibulec,Prášek,Veselý,Výtisk-Kapica

   V prvním zápase tohoto roku nás čekal nováček soutěže z Třebovic a to hroty s přízviskem Tupé.Po dvou porážkách od Top soupeřů se tedy dal očekávat jen souboj o konečné skóre.Naše sestava velice stabilní,jelikož v současnosti moc jiných variant jaksi není,soupeř byť původně avizoval možnost zpoždění dorazil na čas a tak nic nebránilo hladkému průběhu utkání.
   Hned v prvním zápase jsme obráni o bod,když dnes ne úplně v pohodě hrající Lukáš ztrácí auru neporazitelnosti.To bylo ovšem ze strany hostí nadlouho vše.V průběhu první série singlů již neztrácíme žádný zápas a tak se skóre zastaví na hodnotě 7:1.
   A ani v párech nás hosté nijak nepřekvapí. Po jednoznačné 701DO přichází na řadu lehce nervózní Cricket,nicméně bodové konto hostí se nerozrůstá.
   To se děje až v prvním zápase druhé série singlů a opět je pachatelem Lukáš.Aby moc nesmutnil přidává se k němu i Čad svým příspěvkem a vzhledem k tomu,že už nikdo jiný nemá zájem rozdávat body,kormidlo zápasu je do šipkového přístavu dovezeno s konečným skóre 15:3.
   Žádný oslnivý výkon jsme rozhodně nepodali a kvalitnější soupeř by určitě dokázal vytěžit bodů více.Spíše než litý boj to byly hra na údržbu,nikdo nás k ničemu jinému ani nenutil.V zápase dalšího kola zajíždíme poměřit síly s dalšími hroty,tentokrát Ostrými a dá se předpokládat větší odpor ze strany domácích.Nezbývá,než kvalitu hry posunou minimálně o stupínek výše.Statistika:  
Lukáš Uvíra             2/4   (8x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký      3/4   (6x100+ / 2x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja               4/4   (10x100+ / 5x140+ 2x180)
Jan Armlich             4/4   (8x100+ / 3x140+)
Vladimír Černocký  nehrál
Zdeněk Baier           nehrál

Zápis z utkání: ZDE