Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Bull´s-eye Riviéra FM A-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Bull´s-eye Riviéra FM A-Predators Opava


10.Kolo

Bull´s-eye Riviéra FM A-Predators Opava 8:10 (legy 23:25)

Sestava Predators:
Grygar,Povolný,Monczmann,Hrtoň-Armlich

Sestava Riviéra:
Vítek,Šendera,Jalůvka,Moravčík-Havlík


 Hodně těžký zápas nás čekal úvodem odvetných utkání. Už  první měření sil skončilo nejtěsnějším možným vítězstvím v náš prospěch a vzhledem k formě Riviéry se dal očekávat podobný průběh. Očekávání bylo beze zbytku naplněno.
  V první půli se nám i přes velmi vyrovnané zápasy dařilo zavírat v důležitých chvílích, což mělo za následek tak trochu nečekaný stav zápasu 2:6 v náš prospěch. To, že utkání je ztraceno teprve tehdy, když je uhrán desátý bod platilo v tomto případě více, než by  nám bylo libo. Vše začalo nepovedeným vystoupením v párových hrách. Ne že bychom je odehráli nějak špatně, ale soupeř byl tentokráte podobně nekompromisní jako my v úvodních singlech. Od toho okamžiku to byl boj o každý leg a zejména závěr byl v režii domácí Riviéry. Ani naše dílčí vedení 5:9 domácí borce nijak nepoložilo a o konečném výsledku se muselo rozhodnout až v posledním hraném zápase, když nejlepší hráč celého utkání Karlos Santana Povolný přetlačil toho času pátého hráče z ČP Víťu Jalůvku v poměru  2:1.
  Hodnocení: Hodně složitý zápas a těžce vydřené body. Ty se budou v tabulce určitě hodit, neboť na nás nepěkně dotírá deHydra, což je shodou okolností náš příští soupeř a bude potřeba podat minimálně stejný, nejlépe ještě lepší výkon než byl ten v tomto zápase předvedený.


Statistika:  
Lukáš Grygar           2/4 (13x100+ , 3x140+)
Michal Monczmann  2/4 (7x100+ , 4x140+)
Karel Povolný           4/4 (11x100+ , 11x140+)
Kamil Hrtoň              2/4 (10x100+ , 1x140+ , 1x180)


             
Zápis z utkání: