Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Predators Opava-Gerlich Steel Fulnek:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Predators Opava-Gerlich Steel Fulnek


10.Kolo

Predators Opava-Gerlich Steel Fulnek  7:11 (legy 21:27)

Sestava Predators:
Povolný,Čadecký,Dubělčík,Armlich

Sestava Gerlich:
Gawlas,Barbořák,Dedek,Moravčík

  Dohrávka 10.kola se nakonec uskutečnila, jelikož větříček, který se proháněl českými luhy a háji ztratil při vstupu do Slezska na síle, neb respekt před tímto územím měl i větrný živel. No, i horský masiv Jeseníků vykonal své :).  Mistři republiky z Fulneku zavítali do slezské metropole uhájit svou neporazitelnost, což se jim nakonec i povedlo. V zápase né uplně kompletních sestav byla přeci jen o něco vyšší kvalita na straně soupeře disponujícího jedněmi z nejlepších hráčů u nás.
  Za Gerlich odstartovali zápas ti nejlepší Danchez s Adamem a hosté jdou de vedení 2:0. Daří se nám držet krok, takže byť jde soupeř vždy do mírného vedení, stav po první singlové sérii je pořád příznivý v podobě remízy.
  Zlom pravděpodobně nastal v párových hrách. Velmi dobře rozehraná 701 nakonec nedopadla v náš prospěch, neboť skvěle hrajícímu Adamovi velmi zdatně sekundoval i Dominik. Naši softoví démoni Duběl s Karlosem padli 1:2. Cricket je rovněž velká řež, která nakonec končí stejným skóre, jako párová 701. Vedení o dva body již hosté do konce utkáni nepustili.
  Pokračování párovek ovšem začína skvěle. Čad s Dubělem vítězí a naše naděje na úspěch ještě žije. Pak ale opět úřaduje dvojice hostí A+D, která pohřbívá naše naděje na bodový zisk.
  Hodnocení. Nehráli jsme vůbec špatně, nicméně rezervy tam určitě jsou. Nejméně úspěšným hráčem našeho týmu co se bodového přínosu týče byl jeho kapitán a tak bude mít možnost svému týmu prospět v opavském derby s fixem v ruce.
  Jak bylo předesláno, již tento čtvrtek nastoupíme opět doma, tentokráte v řádném hracím termínu proti Silesiasteel, kteří nás zle trápili v prvním duelu. Budeme to mít napaměti a nic neponecháme náhodě.


Statistika:  
Jan Armlich              1/4   (6x100+ / 5x140+ / 1x180)
Tomáš Čadecký        2/4   (10x100+ / 3x140+ / 1x180)
Karel Povolný          2/4  (14x100+ / 3x140+)
Lukáš Dubělčík        2/4  (13x100+ / 5x140+)
Michal Monczmann  nehrál
Aleš Drobík              nehrál
Vladan Ludvig          nehrál
Lukáš Uvíra              nehrál 
Jiří Kabaja                nehrál             
Zápis z utkání: ZDE