Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Ostré hroty Třebovice-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Ostré hroty Třebovice-Predators Opava


10.Kolo

Ostré hroty Třebovice-Predators Opava 6:12 (legy 16:27)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava Ostré hroty Třebovice:
Janík,Rucký,Sobotka,Holek-Ščotka


  Na druhý,respektive první tým Třebovických hrotů vyrážíme jako obvykle ve čtyřech s poměrně jasným cílem-uspět.Obvyklá cesta je neobvyklá pouze v jedné věci,jelikož za volantem v roli řidiče je tentokrát Jirka.Na nové hrací místo třebovických dorážíme tak akorát a ani dlouho hledat jsme nemuseli.Obrovská místnost budí respekt,jelikož se jedná sál rozdělený na půl.Vytápění nebude levnou záležitostí.Naštěstí je teplota celkem komfortní a tak nic nebrání odehrání duelu.
   Začátek naprosto excelentní,když vedeme 0:4 beze ztráty legu.Pak ovšem začínají domácí kousat a dílem našich tragických dablů dokáží dostat skóre do stavu 3:4.To je ovšem labutí píseň domácích Ostrých hrotů.3:5 a jdeme na párovky.
   Jirka s Čadem se s tím moc nemazlí a jasně vítězí v 701DO 0:2,Za to Cricket je dramatickou záležitostí.Ostrý hrot zastoupený Jardou Ščotkou a Kamilem Holkem hraje výborně a za stavu 1:0 může s přehledem rozhodnout celý zápas.Nestalo se.Náš famózní finiš druhého legu a v pohodě zvládnutý leg třetí připisuje další bod na naši stranu.
   Za stavu 3:7 již nemají domácí moc šancí na zvrat a tak se skóre postupně mění a upravuje v náš prospěch.A to ještě natolik dobře,že můj tip na tento zápas se stává skutečností.A to již podruhé za sebou.Krásná to práce.
   Zhodnocení. Určitě lepší výkon než s hroty Tupými, nicméně stále se spoustou rezerv.Byla to přesně taková hra, co nestačí jak na Krnov,tak na Ripper A.A ani s HQ bychom neměli šanci.Zkrátka konec roku a ani začátek toho nového nás nezastihl v optimální formě,nicméně netřeba zoufat,stále je čas ladit,až v únoru přijde zápas pravdy.GOOD LUCK PREDATORS

Statistika:  
Lukáš Uvíra              2/4   (9x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký       2/4   (9x100+ / 2x140+ 1x180)
Jiří Kabaja                3/4   (5x100+ / 3x140+ / 1x180)
Jan Armlich             3/4   (15x100+ / 2x140+)
Vladimír Černocký   nehrál
Zdeněk Baier            nehrál

Zápis z utkání: ZDE