Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Predators Opava-Gerlich Steel Vítkov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

10.kolo Predators Opava-Gerlich Steel Vítkov


10.Kolo

Predators Opava-Gerlich Steel Vítkov 9:9 (legy 21:23)

Sestava Predators:
Čadecký,Kabaja,Armlich,Hynčiča-Baier

Sestava Gerlich:
Barbořák,Dedek,Hořín,Symerský


 Zápas s vedoucím týmem soutěže nás čekal toho čtvrtečního podvečera. V Opavě klídek, pohoda, všude v okolí řádí sněhová kalamita. Otázka, kdo na zápas dorazí je otevřená. Jedná se hlavně o hosty, kteří musejí překonat nástrahy kopcovitého terénu a uzavírek, rovněž tak i příjezd Petra může býti ohrožen. Nakonec jediným, kdo nepřekonal sněhovou past a problémy s ní spojené byl Víťa Sedlák, nejlepší hráč hostí, což určitě zvyšovalo naši šanci na případný úspěch.
   Začínáme dvěma porážkami, když ani Jirka, ani Čad nenalezli recept na překonání dvojice Google/Danchez. Kontrujeme dvěma body v řadě, ale do konce prvních singlů zmíněná dvojice hostí nehodlá pouštět body. Stav je tedy před párovkami vyrovnaný 4:4.
  V 701 vsadili hosté vše na neporaženou hostující dvojici, my zkoušíme variantu Zdena/Jiřík. V legu prvním byla šance na úspěch, nestalo se a pak už jen exhibice Gerlichu. Povinnost velí zvítězit v Cricketu, leč ryze vítkovská dvojice Dave a Mára to nehodlají jen tak odházet, jdou do vedení a až po tuhém boji se nám daří potřebný bod získat.
   V druhém poločase singlů nahrazuje Čada Zdeněk a přispívá dalším bodem. V dramatickém souboji Jirka/Dave se radují hosté. Daří se mi porazit Dancheze aby vzápětí Dušan srovnal stav proti Petrovi. Před posledními dvěma duely je stav stále vyrovnaný 8:8. Moje špatná hra Dušanovi vše značně ulehčuje a tak naši remízu zachraňuje až Péťa s Márou.
    Hodnocení. Začínáme už konečně hrát šipky. Není to sice kdovíjaká hitparáda, výpadky jsou nedílnou součástí hry, ale jak náhozy, tak především dabl mají progresivní tendenci.
   Další zápas hrajeme opět doma a přijede poslední tým soutěže, takže tentokráte budou ambice určitě vyšší než byly remízy z posledních dvou zápasů.Statistika:  
Jan Armlich            3/4   (10x100+ / 1x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja              2/4   (10x100+ / 6x140+ / 1x180)
Tomáš Čadecký      0/2   (5x100+) 
Petr Hynčica           2/4   (14x100+ / 4x140+ ú 1x180)
Zdeněk Baier          1/2   (4x100+ / 2x140+)
Lukáš Uvíra            nehrál

Zápis z utkání: ZDE