Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

7.kolo Predators Opava-Steelers Havířov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

7.kolo Predators Opava-Steelers Havířov

 
7.Kolo

Predators Opava-Steelers Havířov 6:12 (legy 18:27)

Sestava Predators:
Šoltys,Povolný,Armlich,Hrtoň-Čadecký

Sestava Steelers:
Stříbný,Vácha,Pavlík,Polyák-Bajer

 Zápas prvního celku s druhým by měl zřejmě přinést boj až do poslední šipky, leč v tomto případě tomu bylo úplně jinak. Nedobrý výkon, nekompletní sestava a podobné faktory byly příčinou, že jediným konkurence schopným hráčem našeho výběru byl fantasticky hrající Karel Povolný. Bez něj by byl výsledek ještě více tristní, což je strašidelná představa. Nutno ovšem ocenit kvalitu soupeře, který se prezentovat výborným výkonem a překvapivě nebyl hlavním lídrem Mára Polyák, ale kapitán týmu Radim Pavlík hrající v obrovské pohodě.
 K zápasu samotnému. Začátek nenaznačoval, že by se schylovalo k jinému, než těsnému výsledku. Průběžně jsme vedli 3:1 a byly zde možnosti jít do většího vedení, nicméně se tomu tak nestalo a tak stav se srovnal na skóre 4:4. Naposledy......
  Následující párovky byly předzvěstí neúspěchu. Obě prohrány a obě byly na vítězství. Nestalo se a začala velká jízda v podání Steelers.
  V následujících zápasech jsme dokázali vytěžit jen dva body, které uhrál jak jinak než Karlos ve své One Man Show. Ostatní čistokrevná nula a krom zmiňovaného muže zápasu si jedinou pochvalu zaslouží střídající Čad, hrající po dlouhé absenci způsobené nečekanými potížemi a zapisovatel Jirka.
  Hodnocení: Jak již bylo napsáno, vše je jasné: Karlos 1, Čad 3, Johny 5,Kamil 5, Zdeněk 5. Poslední tři budou do konce roku po škole.
  Příští zápas nás čeká až v lednu, konktrétně 12.1., přivítáme Řízky z Výškovic. To už nás doufám přejde kocovina po mejdanu se Steelers a snad zahrajeme šipky hodné zatím ještě mistra MSK kraje. Statistika:  
Zdeněk Šoltys            0/3 (5x100+ , 2x140+)
Jan Armlich               1/4 (15x100+)
Karel Povolný           4/4 (8x100+ , 3x140+ , 4x180)
Kamil Hrtoň               1/4 (5x100+ , 6x140+)
Tomáš Čadecký        0/1 (4x140+)Zápis z utkání: ZDE