Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

7.kolo Predators Opava-Bulldozers Havířov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

7.kolo Predators Opava-Bulldozers Havířov

 
7.Kolo

Predators Opava-Bulldozers Havířov  14:4 (30:13)

Sestava Predators:
Čadecký,Monczmann,Kabaja,Armlich-Uvíra,Ludvig

Sestava Bulldozers:
Heinz,Metz st.,Wolný,Metz ml.

   Až na Aleše jsme se na tento zápas dostavili všichni a tak bylo z čeho vybírat. Nakonec si zahrál každý a dá se napsat, že se jednalo o nejsnadnější zápas této sezóny. Hodně nám to usnadnil i soupeř, který dorazil ve čtveřici a možná ne v té úplně nejlepší.
   Z první čtvrtiny zápasů bereme tři body, když se mi nedařilo skórovat a ani zavírat. V té druhé zase své šance nevyužil Jirka a podlehl stejnému soupeři jako já, krerý hrál z hostů jednoznačně nejlépe (Robert to byl).
  Do párové 701 posíláme hráče z lavičky Lukyho a Olafa, leč ti svou šanci nevyužili a podlehli Tomášovi s Honzou ml. celkem s přehledem 0:2. Vše si vynahrazujeme v Cricketu, kde jsem nastoupil s Michalem a nebylo moc co řešit. Stav 7:3 a nic nám nebrání v tom, si vzít potřebné body k celkovému vítězství.
  Robert dokázal vyhrát i svůj třetí zápas, což byl nakonec poslední bod, který si soupeř připsal. Všechny ostatní zápasy jsme opanovali, když jsme do arény vypustili na steč i lavičkáře Lukyho s Vladanem a ti trhali a trhali, což nakonec odnesl i do té doby stoprocentní Robert.
  Hodnocení.Tady nebylo co řešit.V zápase jsme měli jednoznačně navrch a soupeř jen využíval naše chvilková zaváhání. Čeká nás poslední zápas tohoto roku, když zajíždíme do Třebovic změřit síly s tamními Targety. V sezóně minulé jsme tam prohráli a tak nezbývá nic jiného, než si vzít ztracenou prestiž zpátky.

Statistika:  
Jan Armlich              3/4   (11x100+ / 2x140+)
Jiří Kabaja                2/3   (11x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký        3/3    (14x100+ / 1x180) 
Michal Monczmann  3/4   (8x100+ / 3x140+)
Vladan Ludvig          1/1   (1x100+)
Lukáš Uvíra              1/1   (4x100+ / 1x140+)
Aleš Drobík              nehrálZápis z utkání: ZDE