Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

7.kolo HQ Steelers-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

7.kolo HQ Steelers-Predators Opava

 
7.Kolo

HQ Steelers-Predators Opava 11:7 (legy 23:18)

Sestava Predators:
Uvíra,Kabaja,Armlich,Hynčica-Baier

Sestava HQ Steelers:
Polyak,Surma,Pastrňák,Pavlík


   Tak, a je to tady! Skóre zápasu, který nás mohl přesměrovat z role ligového doplňku do role dobyvatelů příček zaručujících účast na MR klubů, je dostatečně výmluvné. Neuspěli jsme a opět je tím vinna naše neschopnost vítězit v jednotlivých utkáních zápasu. Šancí je dostatek, jejich využití minimální. Bilance se soupeři, kteří jsou považováni za ligové favority je neúprosná a liga se rozdělila na tři části: 4 favoriti-Predators-ostatní. Nezbývá nic jiného, než si hrát svou vlastní ligu a případně, sejdou-li se okolnosti, uzmout někomu z první čtveřice nějaký ten bod a tím prakticky rozhodnout o celkových umístěních.
   K zápasu samotnému. Stav zápasu velmi vyrovnaný, díky tomu, že občas nějaký ten dabl trefíme. Prohráváme 3:2, abychom otočili na 3:4. Důležitá fáze zápasu. Duel Radim-Lukáš, vedeme 0:1 a Lukáš asi 158 šipek na vítězství. Nestalo se a Radim srovnává. V rozhodujícím legu Lukáš opět mnoho, velmi mnoho šipek na rozhodnutí,  opět se nestalo a je to 4:4. 
   Párová 701 je jasnou záležitostí domácích a HQ jde opět do vedení. V Cricketu hrajeme skvěle a vítězíme 0:2. Zde končí optimistická část zápasu.
   HQ berou další dva body, když nestačím na dnes jednoznačně nejlepšího hráče havířovských Máru Polyaka a trochu překvapivě vítězí Standa nad Petrem a jako obvykle disciplínou nám zcela cizí a to uměním trefit ten správný dabl. Ještě naději vykřesali střídající Zdeněk s Jirkou, kteří srovnali stav na 7:7. Labutí píseň to byla. Mára završil svůj výborný výkon čtvrtým vítězným singlem a Standa přehrál Zdenka jak jinak než v koncovce. Již se nezmůžeme na odpor o odevzdaně předáváme žezlo zápasu do rukou domácích. Vyhráli zaslouženě, neb jen ten kdo zvládá koncovky utkání může býti úspěšným.
  Hodnotit raději nic nebudu, předchozí komentář je dostatečně výmluvný! Do konce roku zbývá jedno utkání, opavské derby a cíl je jasný: vyhrát (nebo se o to alespoň pokusit). Poté už jen nějak dohrajeme sezónu a uvidíme....
   Statistika:  
Jan Armlich            1/4   (7x100+ / 1x180)
Jiří Kabaja              2/4   (9x100+ / 4x140+)
Lukáš Uvíra            0/2   (3x100+ )
Petr Hynčica           2/4   (4x100+ / 4x140+ / 1x180)
Zdeněk Baier          1/2   (5x100+ / 2x140+)
Tomáš Čadecký      nehrál

Zápis z utkání: ZDE