Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

7.kolo Predators Opava-Steelers Havířov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

7.kolo Predators Opava-Steelers Havířov

 
7.Kolo

Predators Opava-Steelers Havířov 9:9 (legy 20:23)

Sestava Predators:
Armlich,Dubělčík,Povolný,Čadecký

Sestava Steelers:
Polyák,Stříbný,Pavlík,Surma


 Ač se jednalo jednoznačně o zápas tohoto roku pro oba týmy, bylo to bohužel vidět pouze na straně hostí. Dorazili s předstihem a v kompletním složení celého týmu a to i přesto, že mnohým z nich bylo jasné, že jejich úloha bude pouze u fixu a tabulky. Diametrálně byla odlišná situace na naší straně, kde zoufale chyběl i někdo, kdo by nám spočítal alespoň nějaký ten zápas. Tento stav zapříčinil i jev do té doby nevídaný, což Lukáš Dubělčík s fixem u tabulky bezesporu je.
  Naši situaci ještě zhoršil fakt, že se Čad potýkal s velkým problémem při odhodu každé šipky, což naději na nějaké body z jeho strany značně zmenšovalo. I tak byl začátek z naší strany velmi dobrý a ujali jsme se průběžného vedení 3:1. I v dalším průběhu se nám daří držet vedení, byť hvězda hostí Mára Polyák nastínila své možnosti zavřením 160 v pátém kole.
  Párové hry mnohdy dokážou rozhodnout celý zápas a nám se podařilo ukořistit hned ten první v poměru 2:1. Pokud jsme si dávali nějakou naděli v Cricketu, byla nekompromisně rozmetána precizní hrou obou hráčů Steelers, takže lov na další bod byl krajně neúspěšný.
  Fantastický nástup do další fáze hry nám přinesl vedení 9:5 a velmi málo stačilo k dosažení kýženého desátého bodu. Bohužel kvalita a schopnosti protivníka byly na velmi vysoké úrovni a tak postupně z našeho náskoku ukrajovali, až se jim nakonec podařilo dostat zápas do konečné remízy. Myslím si, že zaslouženě.
  Hodnocení: I když se nám nepodařilo dovést zápas do vítězného konce, můžeme být s jeho výsledkem nakonec spokojeni. Zápas ukázal náš potenciál, i když naše sestava nebyla ta úplně nejlepší a všem našim hráčům, kteří v zápase nastoupili je třeba poděkovat.
  V dalším kole bychom teoreticky měli vyjet do Frýdku Místku změřit síly s nevyzpytatelným "béčkem" místní Riviéry, nicméně totalitní praktiky vlády idiotů to mohou celé změnit.
Statistika:  
Jan Armlich                2/4 (7x100+)
Jiří Kabaja                  nehrál
Tomáš Čadecký          0/4 (3x100+)
Lukáš Dubělčík           3/4 (11x100+ , 1x140+ , 1x180) 
Karel Povolný             3/4 (9x100+ , 2x140+ , 1x180)
Michal Monczmann     nehrál
Lukáš Grygar              nehrál
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrálZápis z utkání: ZDE