Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Gerlich Steel Vítkov-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Gerlich Steel Vítkov-Predators Opava

1.Kolo

Gerlich Steel Vítkov-Predators Opava 12:6 (legy 28:16)

Sestava Predators:
Uvíra,Armlich,Hynčica,Kabaja-Čadecký

Sestava Gerlich :
Sedlák,Barbořák,Dedek,Hořín-Grygar


   Hned úvodní zápas sezóny nás zavedl na horkou půdu "nováčka" Gerlichu Vítkov. A co čert tomu nechtěl, spousta komplikací nás pronásledovala v tento neblahý den, což ovšem nesnižuje velmi kvalitní výkon domácích, kterým se podařilo rozebrat nás na součástky   (letka, tělo, hroty, násadky, korektory.......).
  Buď jak buď, nezastihlo nás zrovna optimální rozpoložení a na výkonu to bylo znát. Proti tak kvalitnímu soupeři, jakým Gerlich bezesporu je, to mělo za následek, že porážka byla logickým vyústěním celého procesu.
   Začátek velmi strašidelný. Než jsme se stačili rozkoukat, domácí nás sevřeli a na dablu proměnili co se dalo, takže stav velmi nelichotivý 5:1. Ještě jsme se do poloviny zápasu snažili něco vymyslet, leč jediným naším bodujícím hráčem byl Jirka, což znamenalo průběžný stav 6:2 po singlech.
   Hvězdné duo Danchez/Nelson moc šancí nedává a ani tentokrát neudělali vyjímku. Triple show zakončili s přehledem 2:0. Jen Cricket byl naší hrou, ve které jsme měli převahu a jasně zvítězili 0:2.
   Za tohoto stavu nám ještě zbývala jakási naděje na zdramatizování zápasu, leč podařilo se jen částečně. Ještě při skóre 8:6 to vypadalo, že bychom se mohli o něco pokusit, naše snahy však byly nekompromistě zadupány do země. Přesná demonstrace  jistého Murphyho zákona v praxi : "Dobrý začátek, špatný konec. Špatný začátek, ještě horší konec". Tak přesně druhá část se týkala nás a to beze zbytku.
   Konečný výsledek vyznívá jednoznačně a popravdě se není čemu divit. Domácí byli jepším týmem a po zásluze berou jednoznačně dva body.
   Hodnotit z naší strany není po hříchu co, jediným hráčem,který by snesl normy určité kvality byl Jirka a i zde to mělo do optimálního výkonu daleko.
  Nu což, není proč zoufat, sezóna se rozjíždí a bude ještě mnoho zápasů na reparát ostudného vítkovského výkonu. První příležitost bude již tento týden v Brušperku.Statistika:  
Jan Armlich            1/4   (6x100+ / 2x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja              2/4   (13x100+ / 1x180)
Tomáš Čadecký      0/0    
Lukáš Uvíra            1/4   (6x100+ )
Petr Hynčica           1/4   (6x100+ / 2x140+ / 3x180)
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE