Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra A FM:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra A FM

1.Kolo

Predators Opava-Bull´s-eye Riviéra FM A 10:8 (legy 24:21)

Sestava Predators:
Armlich,Grygar,Hrtoň,Povolný-Šoltys

Sestava Riviéra A:
Koždoň,Havlík,Jalůvka,Vítek

 Přesně podle předpokladů se rozhodně nejednalo o jednoduchý zápas. Byť hosté nedorazili v úplně nejlepším možném složení, zatápěli nám zle nedobře a jen vydařený závěr rozhodl o tom, že všechny body zůstaly v Opavě.
  Začátek absolutně nevydařený, Johny i Čiky neuhráli ani leg, neboť dabl byl třídní nepřítel. Vše zachraňovala dvojice z Krnova Karlos s Kamilem abychom se dostali alespoň do remízového stavu. Leč mizérie pokračovala a výsledkem bylo průběžné vedení hostů v poměru 3:5.
  Tradičně se můžeme spolehnout na párové hry, ale dnes nefungovalo vůbec nic. 701 nám sice přinesla další bod, nicméně nepovedený Cricket znamenal, že rozdíl dvou bodů ve skóre pro hostující tým stále zůstal. 
  Největší přínos do hry domácího kapitána byl v tom, že se nechal vystřídat, a že to byla dobrá volba se vzápětí ukázalo, neboť nováček soutěže Zdeněk Šoltys zahájil svou premiéru vítězstvím. Jako inspirace to zafungovalo i na ostatní hráče Predators, tedy kromě Karlose, který se vezl na vítězné vlně celou dobu, a výsledkem byl obrat a naše vedení 8:6. Hosté sice ještě dokázali snížit, nakonec se nám přeci jen podařilo ten desátý bod uhrát.
 Hodnocení: Až na výborně hrajícího Karlose to nebyl vůbec dobrý výkon, v případě Johnyho dokonce hodně nedobrý, výhodou ovšem je, že už to může být jen lepší. Možnost to napravit přijde za 14 dní, kdy zajíždíme na horkou půdu havířovského Irisu a náš soupeř deHydra bude z kategorie hodně kvalitních.
 


Statistika:  
Jan Armlich               0/2 (3x100+ , 1x140+)  
Karel Povolný            4/4 (16x100+ , 1x140+)
Lukáš Grygar             2/4 (5x100+ , 4x140+)
Kamil Hrtoň               2/4 (5x100+ , 2x140+ , 1x180)
Zdeněk Šoltys           1/2 (7x100+ , 1x140+)
Zápis z utkání: ZDE