Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Gerlich Fulnek-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Gerlich Fulnek-Predators Opava

1.Kolo

Gerlich Fulnek-Predators Opava 12:6 (legy 27:16)

Sestava Predators:
Čadecký,Drobík,Kabaja,Armlich

Sestava Gerlich:
Barbořák,Gawlas,Grygar,Dedek-Moravčík


   Nová sezóna, jiná sestava,stejný soupeř. I když reálně vzato, Mistři republiky zase tak stejný soupeř nejsou. Tím, že vyměnili výborného hráče Víťu Sedláka za famózního Adama Gawlase se stali týmem ještě kvalitnějším, než kdy byli. Naše sestava nebyla ta úplně nejlepší, kterou můžeme složit, přesto reálně vzato bychom jen těžko dokázali vzdorovat šipkovému monstru Gerlich Fulnek. Asi se s nimi dá uhrát nějaký ten bod, ale je potřeba souhra více okolností. To, co předváděli Danchez s Adamem by ovšem bylo nad síly i těm nejlepším v republice.
   Samotný zápas začal exhibicí největším hvězd Gerlichu a prohráváme 2:0. Drtivým nástupem se nenecháváme zaskočit a srovnáváme stav na 2:2, jelikož jsme pochopili, že body se dnes dají uhrát jen přes zbylé dva hráče. Problémem je, že stropem je většinou 7.kolo, jelikož Gerlich jaksi disponuje kvalitou  všech hráčů na soupisce. Tato kvalita nás dostává do stavu 5:3 po prvních singlech. V párovkách zkoušíme novinku v nasazení na 701, když u nás hraje dvojice Johny/Kuře proti juniorské eskadře Domino/Adam. Vyplatilo se a máme další bod. Cricket je ovšem v režii domácích, když Danchez/Google nedává příliš možností k vyniknutí našemu duu Čad/Forrest. Stav 6:4 a jistá šance ještě žije. Pak ovšem festival 5.kol dostává domácí do trháku 9:5. Velká škoda minuté 15 šipky v mém zápase s Danchezem. Jeho nekompromisní zavření 118 ukončuje mé naděje na bod. Všechny tři legy byly uzavřeny v tomto zápase oblíbeném 5.kole. Pak už si domácí zkušeně vývoj zápasu pohlídali a k ničemu podstatnému nás nepustili.
   Hodnocení. Myslím, že se nemáme za co stydět. Hráli jsme hodně dobře, ale s něčím takovým jako je Gerlich se dá těžko zvítězit. Možná nějaký dílčí bod jsme přidat mohli, leč na body by to nestačilo. Gratulace Top teamu z Jerlochovic. 
   
 


Statistika:  
Jan Armlich               2/4 (10x100+ / 8x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja                 2/4 (7x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký        0/4 (8x100+ / 2x140+)
Aleš Drobík               1/4 (9x100+ / 3x140+)
Lukáš Uvíra               nehrál
Vladan Ludvig           nehrál
Michal Monczmann   nehrál

Zápis z utkání: ZDE