Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

1.kolo deHydra Havířov-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

1.kolo deHydra Havířov-Predators Opava

1.Kolo

de Hydra Havířov-Predators Opava 7:11 (legy 20:27)

Sestava Predators:
Čadecký,Povolný, Dubělčík,Monczmann

Sestava deHydra:
Čujdík,Pastrňák,Vilgocký,Baláž


   Po velmi dlouhé době oficiální ligový zápas, které prozatím vláda Covidofilů zatím nezakázala. Jak se ukázalo, dlouhá pauza poznamenala hru téměř všech hráčů. Do Havířova do klubu Iris, který je zaslíben tanečním akcím (to už je taky zakázáno) jsme dorazili v počtu šesti hráčů netradičně dvěma vozy. Tradičního řidiče Karlose jsem doplnil já, což mně předurčovalo do role držitele fixy a pěti spočítanými zápasy jsem si vytvořil osobní maximum. 
  Sestavy Čujdík, Pastrňák, Vilgocký, Baláž na domácí straně, u nás pak Čadecký, Povolný, Dubělčík a Monczmann.
  Domácím určitě chyběl Ota Carbol, nicméně dokázali překvapit novými tvářemi, co se steelových šipek týče, a nutno poznamenat, že jejich kvalita tím neutrpěla. Od začátku vyrovnaný a hlavně nervózní zápas, kde se střídaly chyby jak v náhozech, tak především na dablu. Tento průběh měl celkem logické vyústění ve vyrovnané skóre 2:2 a před párovkami na 4:4.
  Pro konečný průběh zápasu byly jak se ukázalo párové hry. Úspěšné softové duo Duběl/Karlos nenechalo soupeře na úspěch ani pomyslet v 701. To Cricket byl nervózní až příliš a k úspěšnému závěru se nakonec propracovala naše dvojice Johny/Čad.
  S mírným náskokem jdeme do druhé půle singlů s přesvědčením, že tento rozdíl už udržíme až do konce. Domácí však nic nevzdávají a velmi hlasitě se hecují až do samotného závěru. Za stavu 7:9 však přicházejí naše nejlepší hry v podání softových specialistů a o výsledku je definitivně rozhodnuto.
  Hodnocení. Tým deHydra bude pro leckoho těžkým soupeřem, proto dva body bezezbytku bereme. Určitě bylo poznat, že dlouhá pauza jaksi ubrala na klidu a pohodě, což může zlepšit jen a jen herní praxe. Snad kromě Michala se to týkalo každého hráče Predators, ale jsem přesvědčen, že v příštím zápase už tomu bude jinak. Ono nebude moc co ztratit. Jedeme opět hostovat a naším soupeřem nebude nikdo menší, než stále úřadující mistr republiky Gerlich Fulnek.
   
 


Statistika:  
Jan Armlich                 jen Cricket  
Jiří Kabaja                   nehrál  
Tomáš Čadecký        (11x100+ / 2x140+)            
Aleš Drobík                  nehrál  
Lukáš Dubělčík       (8x100+ / 1x140+ / 1x180)            
Karel Povolný              (11x100+ / 4x140+ / 2x180) 
Michal Monczmann     (10x100+) 
Vladan Ludvig         nehrál  
Lukáš Desenský          nehrál  


Zápis z utkání: ZDE