Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Predators Opava-DC Podbeskidzie:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

1.kolo Predators Opava-DC Podbeskidzie

1.Kolo

Predators Opava-DC Podbeskidzie 12:6 (legy 27:16)

Sestava Predators:
Černocký,Uvíra,Čadecký,Kabaja-Armlich

Sestava DC Podbeskidzie:
Sikora,Maliczak,Volkmann,Sosna-Boski


   Dlouho očekávaný začátek ligové sezóny se konečně stal skutečností a los nám přisoudil soupeře zpoza polských hranic DC Podbeskidzie, toho času z Českého Těšína.Naše v podstatě kompletní sestava vyčkávala příjezd soupeře,který byl realizován asi 15 minut po 19h,což je vzhledem ke vzdálenosti,kterou hosté museli zdolat, přijatelná časová diference.
   Začátek zápasu se nám lehce nevydařil a chlopaki z Polski nám utekli na stav 1:3.Ještě do konce první singlové části se nám daří srovnat na 4:4.Na některých hráčích je vidět lehká nervozita přinášející začátek soutěže.
   Do párovek nastupují Jirka Forrest s Čadem na 701 a Johny s Lukym na Cricket.Hosté zřejmě takticky obětovali 701,když postavili to nejlepší na Cricket.Taktika slavila úspěch,jelikož 701 byla naší jasnou záležitostí,zatímco Cricket ovládli hosté.Stav tudíž stále vyrovnaný 5:5.
   V další části utkání nastává bod zlomu,Johny střídá Kubrta (zde bych ovšem rozhodující faktor zápasu nehledal) když se nám daří šňůra šesti vítězství v řadě,což má za následek naše zdánlivě snadné vítězství.
   Byť se výsledek zdá býti poměrně jasným,zase tak snadné to nebylo a bude potřeba ještě mnohé vylepšit abychom byli konkurenceschopní v konfrontaci s těmi nejlepšími.V kole následujícím,konaném již příští týden zajíždíme na Koníkův záložní Ripper a zde je poslední šance vyladit nedostatky před těžkou zkouškou z HQ.
   V tomto zápase se s formou moc nepotkal Kubrt,ostatní zahráli poměrně slušně,byť třeba Čad tak úplně spokojen nebude,nicméně vše podstatné ještě přijde.Nejlepším hráčem utkání jednoznačně Jiří Forrest van Gerwen.

Statistika:  
Vladimír Černocký  0/2   (2x100+)
Lukáš Uvíra             3/4   (9x100+ / 2x140+)
Tomáš Čadecký      2/4   (13x100+ / 3x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja              4/4   (16x100+ / 2x140)
Jan Armlich            2/2   (3x100+)
Zdeněk Baier         nehrál

Zápis z utkání: ZDE