Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

13.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava B:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

13.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava B

13.Kolo

Predators Opava-Ripper Ostrava B 15:3 (legy 30:9)

Sestava Predators:
Uvíra,Hynčica,Kabaja,Armlich-Čadecký

Sestava Ripper Ostrava B:
Schrom,Schneider,Videnka,Moravčík-Konečný


  V prvním zápase s naší novou posilou Petrem Hynčicou jsme přivítali tak trochu symbolicky tým předsedy kraje Koníka, tedy záložní variantu Ripperu.Chlapci už byly připraveni na to, co je v tomto zápase čeká, překvapení se tedy nekonalo.
  A to co se našeho složení týče, tak i hry a výsledků jednotlivých zápasů.Velmi rychle jsme se dostali do pohodového vedení 6:0, když až nejmladší hráč tohoto duelu Dominik dokázal přehrát velmi nevýrazně hrajícího kapitána domácího celku.To ovšem bylo nadlouho ze strany hostí vše.
   Snaha o korekci výsledku byla již patrná při párových hrách,leč naše dvojice Čad/Forrest byla v 701 jednoznačně proti a ani v Cricketu nebyli hosté v situaci kdy by mohli pomyslet na vítězství.
   Zápas se přehoupl do své závěrečné fáze a naše vedení je postupně navyšováno, když se hostům podařilo uzmout ještě dva dílčí body.Výsledek tudíž nakonec vyznívá zcela jasně pro Predators.
   Náš předvedený výkon byl standardní až na určité výkonnostní výkyvy jednotlivců, nicméně to bylo zcela dostačující a již se můžeme těšit na důležitý souboj s havířovským HQ oplývající v současné době velmi slušnou herní kvalitou.Nezbývá než neustat v tréninku, ať jsme schopni podat odpovídající výkon.


Statistika:  
Lukáš Uvíra            3/4   (10x100+ / 3x140+)
Tomáš Čadecký      2/2    (3x100+ / 1x140+)
Jiří Kabaja              3/4   (8x100+ / 5x140+)
Jan Armlich            1/2   (6x100+)
Petr Hynčica           4/4   (8x100+ / 3x140+ / 1x180)
Vladimír Černocký  nehrál
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE