Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

13.kolo Maníci Frýdek Místek-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

13.kolo Maníci Frýdek Místek-Predators Opava

13.Kolo

Maníci Frýdek Místek-Predators Opava  3:15 (legy 11:31)

Sestava Predators:
Čadecký,Povolný,Dubělčík,Drobík-Monczmann,Uvíra

Sestava Maníci:
Příhoda,Rumian,Koždoň,Mandys-Pokluda,Vričan

 Maníci byli dosud jediným týmem,mimo naprosto suveréního Gerlichu, který nás dokázal obrat o nějaký ten bod,a to dokonce za remízu v našem domácím prostředí. Do Frýdku Místku jsme tedy zajížděli s jasným cílem zvítězit, umocněným motivačním prvkem v podobě sázky o láhev kvalitní domácí pálenky ze švestek,která vznikla bezprostředně po naší domácí bodové ztrátě. 
  Jakožto v současné době nehrající kapitán jsem poskládal co možná nejlepší sestavu, ve které absentovali pracovně vytížený podnikatel Vladan a také Jirka,toho času pravděpodobně v domácnosti. Maníci bez Míry Krola v tom nejlepším, co bylo k dispozici. Naše základní sestava Čad, Kuře, Duběl a Karlos byla dostatečnou zárukou kvality. To se začalo potvrzovat hned na začátku zápasu s Čadovou první naší 180. Nakonec jich padlo po třech na obou stranách. Naše vedení narůstá až do drtivé podoby v poměru 0:8. Do párové 701 jsou Mony s Lukym a domácí zaznaménávají první bodový zisk. Cricket je ale opět naší záležitostí, takže k celkovému triumfu už zbývá jediný bod. Na něj netřeba dlouho čekat, neboť famózně hrající Aleš a spolehlivě vrhající Duběl nedávají soupeřům příliš prostoru k vyniknutí. Následují střídání na naší straně a ke konci zápasu se ke stejné akci uchylují i domácí Maníci. Více než dva body to ovšem borcům z Frýdku Místku nepřineslo.
  Hodnocení. Téměř ideální výkon. Totální destrukce podtržená Čadovým zavřením 161. Skvělý zápas PREDATORS!
  Dalším naším soupeřem bude poslední celek tabulky Šipky/Obchod, který přivítáme v domácím prostředí. Šance i pro hráče, kteří se moc nedostávají do hry.


Statistika:  
Aleš Drobík               4/4   (13x100+ / 6x140+ / 1x180)
Tomáš Čadecký        2/2   (6x100+ / 3x140+ / 1x180)
Karel Povolný           2/2   (5x100+ / 1x140+)
Lukáš Dubělčík         4/4   (9x100+ / 8x140+)
Michal Monczmann  1/2    (3x100+ / 1x140+) 
Lukáš Uvíra               1/2   (2x100+ / 1x180)
Vladan Ludvig          nehrál
Jiří Kabaja                nehrál
Jan Armlich              nehrál


Zápis z utkání: ZDE