Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

13.kolo Bull´s-eye Riviéra-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

13.kolo Bull´s-eye Riviéra-Predators Opava

13.Kolo

Bull´s-eye Riviéra FM-Predators Opava 5:13 (legy 17:28)

Sestava Predators:
Armlich,Monczmann,Povolný,Hrtoň

Sestava Bull´s-eye:
Jalůvka,Havlík,Rumian,Moravčík-Holeksa
 
  Ač to tak podle konečného výsledku nevypadá, jednalo se o velice těžký zápas, který nakonec rozhodla zkušenost a především disciplína jménem double. Do FM jsme stejně jako týden předtím do Ostravy dorazili ve čtyřech s očekáváním řekněme pohodového zápasu. Ač byl naplánován dřívější odjezd z Opavy, nezadařilo se a tak jsme přijeli tak akorát na nějakou tu šipku hozenou předem.
  Začátek naprosto a úplně strašný, jelikož já i Kamil jsme nebyli schopni využít obrovské množství šipek na ukončení legu a tak logicky následoval trest. K naší jalové hře se k tomu ještě přidal i Karlos, a když Víťa Jalůvka ukázal, že není tak jalový jako já, rázem jsme prohrávali 4:1. Ani Kamil nevybočil z přesvědčení, že dabl je třídní nepřítel a tak jediným kdo vztyčil náš pomyslný prapor odporu byl Michal, hrající s podezřelou lehkostí, která kontrastovala s toporností zbytku mančaftu. Suma sumárum, výsledkem po prvních singlech byl stav lichotivý domácímu celku v poměru 5:3.
  Alfou a omegou zápasu byla hra v párovkách. V 701 máme ve hře krnovskou letku, zatímco Cricket je v režii té opavské. V obou případech těžký boj a nutnost obracení zápasů. Souboj s dably v 701 nakonec vyzněl příznivěji pro nás a i v Cricketu jsme překonali pár horkých chvil. V každém případě se skóre vyrovnalo a začal obrat celého zápasu.
  Drtivý nástup do druhé série singlů definitivně zlomil dnes velký odpor domácího Bull´s-eye. Čtyři body v řadě nás dostali těsně před brány vítězství, které jsme nekompromisně rozrazili a napochodovali ke konečnému výsledku, který by těžko někdo před začátkem párovek očekával.
  Hodnocení: Tohle bylo velmi poučné vítězství. Morálně zvládnutý zápas, který se nevyvíjel vůbec dobře a navíc chyběla i jistota v ruce více než jednomu z nás. Krásná práce Predators.
  Příští týden máme ve čtvrtek volno, nicméně ho vyplníme úterní dohrávkou čtvrtého kola, když k nám zavítá hodně nebezpečný celek Manící, rovněž z FM. Nic se nebude podceňovat a tvrdě pojedeme až do desátého bodu.


Statistika:  
Jan Armlich                2/4 (9x100+ , 3x140+)
Jiří Kabaja                  nehrál
Tomáš Čadecký          nehrál
Lukáš Dubělčík           nehrál
Karel Povolný             3/4 (15x100+ , 2x140+ , 1x180)
Michal Monczmann    4/4 (10x100+ , 3x140+)
Lukáš Grygar              nehrál
Kamil Hrtoň                2/4 (9x100+ , 4x140+)
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrál


Zápis z utkání: ZDE