Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

6.kolo Predators Opava-HQ Steelers Havířov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

6.kolo Predators Opava-HQ Steelers Havířov


6.Kolo

Predators Opava-HQ Steelers Havířov   12:6 (legy 27:20)

Sestava Predators:
Čadecký,Monczmann,Drobík,Armlich-Kabaja

Sestava HQ Steelers:
Polyák,Bajer,Pavlík,Surma-Prudký

 
  Sehráli jsme výsledkově  jednoznačně nejpovedenější zápas. I když výkony nebyly ty úplně nejlepší, dařilo se nám především zavírat důležité legy a využívat slabších chvilek soupeře. Největší hrozba v podobě Máry Polyáka tentokráte nenaplnila své možnosti a my to dokázali většinou zužitkovat. Do zápasu jdeme v sestavě Michal,Johny,Čad a Kuře, jištěni dvojicí Jirka, Lukáš.
  Začátek byl přesně takový, jaký jsme potřebovali. Dobře rozehrané zápasy jsme dotáhli do vítězného konce, což se nám tak úplně nepovedlo v utkání s Maníky. Vedeme 3:1, 4:2, abychom se před párovými zápasy mohli radovat z náskoku 5:3.
   Na 701 je nasazena dvojice Čad/Forrest, a daří se jim po  perfektním závěru zvítězit. Dosti nepovedený byl tentokrát Cricket v podání Johny/Kuře, když ztrácíme dobře rozehranou hru 1:2. 
  Hosté dokázali ještě snížit na rozdíl jediného bodu zásluhou Honzy Prudkého, který nahradil hned po úvodní nepovedené hře Radima Pavlíka. Pak už se nám daří postupně přidávat vítězné body až do podoby tak trochu nečekaného skóre.
  Hodnocení. Naprosto dokonalý týmový výkon, podpořený plným bodovým ziskem Aleše a Michala. Získali jsme důležité body do tabulky a bylo by vhodné navázat na tento výkon i v následujícím opět domácím zápase s nevyzpytatelnými Bulldozery již příští týden. Netřeba nic podceňovat, soupeř nebude mít co ztratit.Statistika:  
Jan Armlich              2/4   (11x100+)
Aleš Drobík              4/4   (12x100+ / 3x140+)
Tomáš Čadecký        1/4   (8x100+ / 2x140+ / 1x180) 
Michal Monczmann  4/4   (8x100+ / 3x140+)
Vladan Ludvig          nehrál
Lukáš Uvíra              nehrál
Jiří Kabaja                jen párový zápas


Zápis z utkání: ZDE