Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

6.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

6.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava


6.Kolo

Predators Opava-Silesiasteel Opava  13:5 (legy 29:16)

Sestava Predators:
Armlich,Dubělčík,Monczmann,Kabaja-Čadecký

Sestava Silesiasteel:
Biel,Březina,Kuděla,Uvíra-Baier

   Šesté kolo jsme odehráli opět v domácím prostředí (ten los je opravdu hodně zajímavý) a nečekalo nás nic jiného než tradiční opavské derby. "Hosté" dorazili bez nemocného kapitána Luďka se zbylým, hodně kvalitním osazenstvem. Na naší straně chyběl Karlos, který dostal volno na tréning a Čiky, který se toho času povaloval někde v lázních. Tak snad přiveze nějaké oplatky. Kromě stabilně nastupující sestavy na naší straně se poprvé v sezóně dostavil i běžec, plavec a cyklista Jirka Forrest Kabaja, což se muselo využít a rozšířit jeho sportovní portfolio i o šipky.
  Už začátek ukázal, že zas tak jednoduchý zápas to nebude, jelikož Silesiáni kousali, jak to jen šlo a nás držela jen větší efektivita na dablu. Tak se stalo, že se nám horko těžko podařilo jít do vedení 5:3 po první sérii singlů.
  Zřejmě rozhodující náskok jsme si vypracovali opět v párovkách, které jsme celkem s přehledem uzmuli v poměru 2x 2:0 a odskočili na rozdíl čtyř bodů.
  Nástup do dalších singlů byl poměrně razantní a brzy nám zajistil vítězství v podobě desátého bodu. Pak se ještě naposledy chlapci ve žlutém kousli a uhráli dva body, závěr byl už opět v naší režii.
  Hodnocení: Výsledek vypadá jednoznačně, nicméně absolutní většina zápasů se rozhodovala až na dablech. Pokud by byl soupeř efektivnější, měli bychom problémy. A ty by mohly nastat již příští týden, neboť přivítáme favorita na celkové vítězství a největšího soupeře Steelers z Havířova. Tady bude potřeba zahrát ještě mnohem lépe, neboť sestava hostí bude v každém případě výborná.

Statistika:  
Jan Armlich                3/4 (11x100+ , 5x140+)
Jiří Kabaja                  3/4 (11x100+ , 5x140+)
Tomáš Čadecký          1/1 (2x100+)
Lukáš Dubělčík           2/3 (11x100+ , 2x140+ , 2x180) 
Karel Povolný             nehrál
Michal Monczmann     2/4 (7x100+ , 2x140+)
Lukáš Grygar              nehrál
Vladan Ludvig             nehrál
Lukáš Desenský          nehrál
Aleš Drobík                 nehrálZápis z utkání: ZDE