Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

6.kolo Gerlich Steel Fulnek-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

6.kolo Gerlich Steel Fulnek-Predators Opava


6.Kolo

Predators Opava-Gerlich Steel Fulnek   5:13 (legy 16:29)

Sestava Predators:
Ludvig,Kabaja,Armlich,Čadecký-Uvíra

Sestava Gerlich Steel:
Dubělčík,Barbořák,Dedek,Moravčík-Grygar

 Netradiční den, netradiční začátek utkání, změna v pořadatelství zápasu a velmi tradiční výsledek. Stučná charakteristika onoho smutného podvečera v Opavě. Naše sestava jediná možná, tentokráte s Lukášem na číhané, sestava hostí témeř kompletní, což byl až nadstandartní luxus vzhledem k soupeři a nic nebránilo v cestě Gerlichu za dalším vítězstvím. Začátek velmi očekávaný, jelikož pokud jsme šance měli klasicky jsme je nevyužily. Skóre 1:4, když jsem poprvé a zároveň naposledy našel potřebný double. V dalším průběhu ho nachází jen Jirka a průběžný výsledek 2:6 dává tušit, že překvapení se rozhodně konat nebude.
   Tuhle variatnu hosté jednoznačně potvrzují v párových hrách, které ovládají poměrem 0:2 v obou případech a v oslavách jim už nedokáže zabránit ani van Gerwen s Andersonem dohromady.
  Jistá bláhová možnost se naskytla v úvodu druhé části singlů, když do zápasu z čihané naskočil Lukáš a připisuje si skalp rovněž střídajícího Grygara a dostává společne s Jirkou zápas do polohy 4:9. Pak ovšem zasahuje do hry můj nefalšovaný talent prohrát naprosto vyhravý zápas, když nejsem schopen proměnit asi 328 šipek na vítězství a Dan Barbořák moc dobře ví, jak se odměňuje tento druh talentu. Do konce zápasu už jen Jirka koriguje skóre a výsledkem je opět tradiční debakl.
  Hodnocení. Jirka zahrál moc pěkně, já tak trochu už tradičně tragicky, ostatní asi mohli lépe, leč osud a psychika byli jednoznačně proti. Na můj vkus příliš mnoho tradic....Čeká nás výlet do Havířova zkontrolovat formu místních Buldozerů, uvidíme, jak s tím naložíme.
 


Statistika:  
Jan Armlich              1/4   (8x100+ / 5x140+)
Jiří Kabaja                3/4    (9x100+ / 6x140+ / 1x180)
Tomáš Čadecký        0/4   (10x100+ / 2x140+) 
Lukáš Uvíra              1/2   (5x100+ / 2x140+)
Vladan Ludvig          0/2   (0x100+ / 0x140+)
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE