Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

19.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava A:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

19.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava A


19.Kolo

Predators Opava-Ripper Ostrava A 9:9 (legy 24:22)

Sestava Predators:
Baier,Kabaja,Armlich,Hynčica

Sestava Ripper Ostrava A:
Stříbný,Mesiarik,Dedek,Drobík


   Na rozhodující souboj sezóny, který byl klíčový z pozice konečného umístění jsme se maximálně připravovali. Dostatečný časový předstih , v podstatě kompletní složení a cíl byl jednoznačný - zvítězit. Zůstalo však jen u toho cíle. Začátek zápasu byl na žádost hostí o půl hodiny posunut na 18:30h. Ti dorazili po 18h a i přes předpoklad jejich nejlepší sestavy nedorazil nejlepší hráč Dan Barbořák.Naše šance na úspěch se zvýšila.
  Začátek z naší strany naprosto skvělý, když se dostáváme do vedení 3:0.K obratu zavelel Aleš "Kuře" Drobík, když udolal Petra.Čtyři body v řadě posílají hosty do vedení 3:4. Po singlech se opět srovnáno.
   Důležitá pasáž hry jsou párové hry.Úspěch může rozhodnout o osudu celého utkání.Může,ale nemusí, jak jsme měli možnost se přesvědčit.V 701 vítězí náš pár Zdena/Jirka a i v Cricketu jsme nezaváhali, byť s trochou štěstí.Vedení 6:4 a potřebujeme uhrát polovinu svých singlů. Bohužel pro nás,nestalo se.
   Hned úvod singlů zahráváme zle nedobře a zas a znova pouštíme hosty do vedení,tentokráte 6:7.Ripper tlačí na pilu a dostává se do vedení 7:8.Ještě se nám daří zvrátit nepříznivý vývoj a otáčíme na 9:8.Rozhodující zápas svedou na naší straně Petr,na straně hostí Dušan.1:1 na legy, Petr na double a Dušan na hranici něco pod 300 bodů.Velice moc možností rozhodnout vyúsťuje v trest v podobě Dušanova zavření s20,s20,d25.
   Co dodat.Promarnili jsme možnost udržet si druhé místo v tabulce a šancí jsme k tomu měli více než dost.Dabl nebyl naší silnou stránkou v tomto zápase a zkušení hosté naše zaváhání dokázali potrestat.Jediným pozitivem je fakt,že pokud nezaváháme ve zbývajících zápasech,účast na MR družstev nás nemine. Nezbývá, než zabojovat v příští sezóně o příčky nejvyšší.
   Naším příštím soupeřem jsou třebovické Tupé hroty doma hrající.Netřeba nic podceňovat,byť herní kvalita je jednoznačně na naší straně.

Statistika:  
Jiří Kabaja              2/4   (7x100+ / 4x140+)
Jan Armlich            2/4    (10x100+ / 2x140+)
Zdeněk Baier         1/4   (6x100+ / 2x140+ / 1x180)
Petr Hynčica          2/4   (10x100+ / 6x140+ / 1x180)
Lukáš Uvíra            nehrál
Tomáš Čadecký      nehrál
Vladimír Černocký nehrál


Zápis z utkání: ZDE