Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

19.kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

19.kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava

19.Kolo

Silesiasteel Opava-Predators Opava 4:14 (legy 16:29)

Sestava Predators:
Monczmann,Povolný,Armlich,Hrtoň-Kabaja

Sestava Silesiasteel:
Baier,Biel,Kuděla,Březina-Uvíra,Šimeček


  Do dalšího opavského derby jsme vstupovali s respektem a naše sestava tomu taky odpovídala. V poslední době dobře hrající borci domácí Silesiasteel dokáží zahrát dobré zápasy a dal se očekávat tuhý odpor. Je třeba poznamenat, že konečný výsledek tak úplně neodpovídá stavu hry, neboť proti domácím často hrála schopnost proměňovat své možnosti na dablu a na konci zápasu i určité odevzdání. 
  Začátek byl hodně vyrovnaný, domácí šli do vedení a dokázali držet remízový stav 2:2. I  další zápasy byly velmi vyrovnané a jen naše dably rozhodly o tom, že stav po první sérii singlů hrál v náš prospěch v poměru 3:5.
  Jako obvykle zápasy se rozhodují v párovkách a ten úspěšnější má většinou velkou výhodu do další fáze hry. Obě tyto hry jsme zahráli velice dobře a s přehledem obě vyhráli. Tato okolnost definitivně zlomila odpor domácích a rozhodla o výsledku.
  Do poslední fáze zápasu jsme vstoupili hodně razantně a brzy uhráli potřebný desátý bod. Domácím se podařilo uhrát už jen jeden jediný bod a konečný výsledek byl tak trochu vůči domácím až příliš krutý.
  Hodnocení: Výborný týmový výkon od všech pěti našich zúčastněných hráčů a nyní je před námi s vysokou pravděpodobností přímý souboj o mistra MSK kraje. Zajíždíme na horkou půdu havířovských Steelers a čeká se obrovská bitva až do úplného konce.
  
 Statistika:  
Jan Armlich              3/4   (10x100+ / 3x140+ / 1x180)
Michal Monczmann  2/4   (11x100+)
Karel Povolný          2/2   (5x100+ , 2x140+ / 1x180) 
Kamil Hrtoň             4/4   (9x100+ / 2x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja               1/2   (5x100+)


Zápis z utkání: ZDE