Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

16. kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

16. kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava

 
16.Kolo

Predators Opava-Silesiasteel Opava 14:4 (legy 30:14)

Sestava Predators:
Uvíra,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava Silesiasteel:
Výtisk,Kuděla,Šimeček,Černocký


  K opavskému derby jsme nastoupili v neúplných sestavách, na každé straně v ideálním počtu čtyřech hráčů. Ač se hodinu před zápasem zdálo, že začneme dříve než je stanovená hodina, nakonec se kompletní setavy seskupily až ve stanovené hodině.
  Začátek vyzněl jednoznačne v náš prospěch, když jsme nedávali žlutým žádný větší prostor k bodovým ziskům.Jen Lukáš rozdával měrou vrchovatou,což v konečném důsledku znamenalo naše  vedení 6:2 po první sérii singlů.
  Do párové 701 osvědčená dvojka Čad/Forrest , žlutí kontrují duem Zbyšek/Humr.Jasná záležitost našeho páru.V Cricketu to bylo o mnoho zajímavější,když nám Vlastík s Luďkem zle zatápěli a o našem vítězství se rozhodlo až v samotném závěru.Stav 8:2 vyzníval jednoznačně.
   Pod kontrolou jsme měli i další průběh zápasu, když i druhá singlová štace vyzněla v náš prospěch opět v poměru 6:2.Rusumé zápasu tedy jasně v náš prospěch.
   Hodnocení.Výsledek je mnohem jednoznačnějčí než se zdá,jelikož Silesiasteel mohli ještě nějaký ten bod přidat.Celkově jsme ovšem byli lepším týmem a proto bereme všechny body.
   Podobný bodový plán máme i na kolo příští, kde zavítáme do Brušperka a rýsuje se sestava tak klasická ze softů sezón minulých.
   


Statistika:  
Lukáš Uvíra             2/4   (10x100+ / 2x140+)
Tomáš Čadecký      3/4   (7x100+ / 7x140+)
Jiří Kabaja              3/4   (14x100+)
Jan Armlich            4/4   (9x100+ / 6x140+)
Vladimír Černocký nehrál
Zdeněk Baier         nehrál
Petr Hynčica          nehrál

Zápis z utkání: ZDE