Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

16. kolo Ripper Ostrava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

16. kolo Ripper Ostrava-Predators Opava

 
16.Kolo

Ripper Ostrava-Predators Opava 6:12 (legy 13:27)

Sestava Predators:
Monczmann,Povolný,Armlich,Hrtoň

Sestava Ripper:
Harviš,Čeliga,Schneider,Cupian-Rohoň,Krupa,

 Zápas netradičně ve středu, neb soupeř v oficiálním termínu bude bojovat o vavříny na poli softovém v nějakém poháru či co, tudíž jim přejeme hodně zdaru. Domácí měli problém se sestavou do té míry, že jich bylo trochu mnoho, my měli již vyřešeno při nástupu v Opavě v podobě kvalitní čtveřice.
  Zápas jsme začali ve velkém stylu. Hned prvních šest utkání končí 0:2 a až sedmé a osmé klání znamená bodový zisk na domácí scéně. Skóre 2:6 vypadá zajímavě, nicméně naše zkušenosti říkají, že dokud není desátý bod, žádná jistota neexistuje. V párové 701 se nám po ne úplně přesvědčivém výkonu daří otočit a zvítězit, leč Cricket byl z naší strany hodně nedobrý a porážka naprosto zasloužená.
  Odvety singlů pro nás nezačaly úplně šťastně, ale nepolevujeme a byť domácí nějaký ten bod přidávají na svou stranu, konečný výsledek je přesně takový, jaký nám vyhovuje.
  Hodnocení: Byť náš výkon nebyl úplně moc oslnivý, tak účel světí prostředky a vítězství je vždy vítězství. V dalším kole jedeme překvapivě opět ven a tentokráte naposledy navštívíme Frýdek Místek. Soupeř, který umí být velice nebezpečný, zápas slibuje bitvu, takže na Maníky je třeba složit kvalitní sestavu.

    Statistika:  
Jan Armlich              2/4   (10x100+ / 1x140+)
Michal Monczmann  3/4   (6x100+ , 1x140+)
Karel Povolný          3/4   (10x100+ , 2x140+) 
Kamil Hrtoň             3/4   (9x100+ / 1x140+)Zápis z utkání: ZDE