Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Maníci Frýdek Místek-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Maníci Frýdek Místek-Predators Opava


17.Kolo

Maníci Frýdek Místek-Predators Opava  6:12 (legy 17:28)

Sestava Predators:
Grygar,Povolný,Hrtoň,Armlich-Monczmann

Sestava Maníci FM:
Pilch,Pszcolka,Mandys,Bujok-Vřičan

 Ještě před samotným seznámením se s průběhem tohoto zajímavého duelu bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům Predators za přístup k tomuto utkání, nejen ke hře samotné, ale především jejich snahy být součástí tohoto zápasu.
  K utkání samotnému. Vyrážíme v silné čtveřici k pátému venkovnímu utkání v řadě a v této sezóně naposledy do baru Riviéra ve Frýdku Místku. Zde nás doplňuje dokonale připravený Čiky a nic nebrání tomu, začít boj proti hodně silné sestavě domácích Maníků.
  Hned první zápasy ukazují, že to bude boj. Netradičně prohrává Karlos svůj zahajovací zápas a ani já netuším, jak chutná vítězství, neboť mně Dan smazává z terče. Naštěstí Čiky s Kamilem vypadají dnes velmi dobře a stav je 2:2. Pokračujeme v podobném duchu ke skóre 4:4 a prohry opět na naší straně u stejné dvojice. No double systém nelze s Maníky praktikovat, chcete li uspět.
  Tak jako vždy i dnes vše stojí na výsledku párových her. Krnovské duo dokázalo přetlačit hodně dobrou dvojici Radek/Dan a další důležitý bod se bude udělovat v Cricketu. Jediný smysluplný přínos pro tým jsem udělal v součinnosti s dnes skvěle hrajícím Čikym a po hodně dobrém výkonu bereme bod i této disciplíně.
  Průběžný stav 4:6 je velmi nadějný a jdeme do další fáze hry, které již není součástí kapitán hostí, které se nechal nahradit natěšeným Michalem, neboť boj s dablem shledal jako marný. Michal sice rovněž nebyl  ve svém prvním zápase úspěšný, o to více se dařilo ostatním, když body připisují dnes výborní Kamil s Čikym a i Karlos se rozhodl, že s charitou v podobě rozdávaní bodů udělá přítrž. Válec pokračuje i v posledních zápasech a konečné skóre se zastavuje na hodnotě 6:12, což jsme tak úplně ke kvalitě domácího celku nečekali.
  Hodnocení. Naprosto skvělý týmový výkon, rozložený na všechny naše hráče. Příkladná spolupráce v nesnadném utkání.
  Po velmi dlouhé době se opět představíme v domácím prostředí a soupeřem nám budou ostravští Rockeři, kteří si po týdnu zopakují návštěvu Double Outu. Podceňovat nic nebudeme, ale v tomto zápase bude šance si zahrát i pro ostatní hráče Predators.

Statistika:  
Jan Armlich              0/2   (4x100+)
Michal Monczmann  1/2   (4x100+ , 1x140+)
Karel Povolný          2/4   (14x100+ , 6x140+ , 2x180) 
Kamil Hrtoň             4/4   (8x100+ , 3x140+ , 1x180)
Lukáš Grygar           3/4   (14x100+ , 2x140+)


Zápis z utkání: ZDE