Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Silesiasteel Opava-Predators Opava


17.Kolo

Silesiasteel Opava-Predators Opava 5:13 (legy 15:29)

Sestava Predators:
Čadecký,Kabaja,Armlich,Uvíra

Sestava Silesiasteel:
Březina,Černocký,Výtisk,Kuděla


  Naše předposlední představení v ligovém ročníku bylo ve znamení opavského derby, ve kterém jsme byli opět favoritem, byť v této nepodařené sezóně je všechno možné. Na straně Silesiasteel chyběl Adam, u nás jako již tradičně sestava dohrávající soutěž.
   Úvod nijak úžasný, jen Jirka udržel vítězný standart, z mé strany jedno velké dablové trápení. I přesto všechno jdeme do párovek za nerozhodného stavu 4:4.
   Právě hry o více hráčích byly předzvěst konečného výsledku, jelikož Jirka s Čadem udolali Vlastíka s Rosťou a Cricket již byl naší jasnou záležitostí.
   Ve druhé fázi zápasu jsme již měli navrch a dokonce i zavíraní her bylo jistější než v první polovině. Nakonec jsme dokráčeli k očekávanému vítězství a už jen jeden zápas nás dělí od vysněného konce sezóny.
  Hodnotit není co, soupeř se snažil, ale především dablová nemohoucnost, která je ještě větší naž ta naše ho připravila o lepší výsledek. Zbývá nám domácí souboj s ostravským Ripperem a věru těžko očekávat zázračný návrat formy. Stát se ovšem může ledacos...uvidíme.Statistika:  
Jan Armlich            2/4   (10x100+ / 2x140+)
Jiří Kabaja              3/4   (20x100+ / 2x140+)
Tomáš Čadecký      3/4   (8x100+ / 3x140+) 
Lukáš Uvíra            3/4   (11x100+ / 2x140+)
Petr Hynčica           nehrál
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE