Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Řízci z Výškovic-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Řízci z Výškovic-Predators Opava


17.Kolo

Řízci z Výškovic-Predators Opava  6:12 (legy 16:25)

Sestava Predators:
Povolný,Hrtoň,Armlich,Čadecký

Sestava Řízci:
Balog M.,Šmíd,Harviš,Krčmář-Hříbal,Čeliga

 
  Takové utkání na pohodu to bylo. Do Ostravy jsme přicestovali ve čtyřech, i s Čadem bojujícím s pravou rukou, což mělo za následek, že nebyl schopen ani dokončit všechny své zápasy. Co nás ovšem překvapilo nebyl ani tak domácí tým, ale jejich hrací místo. Celkově hodně krásná restaurace specializující se již dle názvu na řízky všech možných variant a kombinací a k tomu skvělá extrovka na šipky. Za mně nejlepší prostředí na ligové zápasy.
  Co se samotného zápasu týče, hráli jsme naprosto v pohodě a v klidu, takže naše výkony tomu odpovídali, tedy až na hendikepovaného Čada. Ač domácí nehráli vůbec špatně, na nás to prostě nestačilo.100% bilance našich třech hráčů z první poloviny znamenala vedení 6:2. 701 bylo poslední vystoupení trápícího se Čada, Cricket jsme opět zahráli velmi dobře. Stav 3:7 jsme postupně navyšovali až do konečné podoby až s nevídanou lehkostí, byť se domácí snažili sebevíc, ty poslední dably byly na naší straně.
  Hodnocení: Asi nejpohodovější zápas celé sezóny. Dobrá nálada, kvalitní výkony a hezké prostředí. V posledním zápase sezóny hrajeme v Opavě, byť ne v domácím prostředí, neboť naším protivníkem bude Silesiasteel zažívající jednu z nejlepším sezón poslední doby.
 Statistika:  
Karel Povolný           3/4 (10x100+ , 5x140+)
Jan Armlich              4/4 (9x100+ , 5x140+)
Kamil Hrtoň              4/4 (12x100+ , 4x140+)
Tomáš Čadecký        0/4 (1x100+)Zápis z utkání: ZDE