Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Munroof Darts-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

17.kolo Munroof Darts-Predators Opava


17.Kolo

Munroof Darts-Predators Opava 3:15 (legy 8:32)

Sestava Predators:
Baier,Čadecký,Kabaja,Armlich

Sestava Munroof Darts:
Poláková,Jakubec,Stankov E.,Stankov P.

  Jak jsem avizoval po minulém domácím zápase, tak se i stalo.Do Brušperka jsme odcestovali v naší klasické sestavě ze softových let minulých, jen s jedním rozdílem, že tenkrát jsem se ujímal role řidiče jen sporadicky.V této sezóně to nebylo poprvé a obávám se,že ani naposledy.Vyrážíme s dostatečným předstihem a vzhledem ke znalosti cesty z Českého poháru v tomto místě nedávno konaném, přijíždíme půl hodiny před začátkem utkání.Domácí omladina je již připravena a nezbývá nic jiného než zahájit zápas.
   O tom,kdo je favoritem netřeba mít spory a začátek to jednoznačně potvrzuje naším vedením 1:4,když jediným bodujícím se na straně domácích stal Erik Stankov rozjíždějící se k výbornému výkonu. Další čtyřka je ještě jednoznačnější,končí poměrem 0:4.
   Ani párové hry obraz hry nemění.V 701 si bohovsky trápící se dvojice Čad/Forrest připisuje vítězství,kterému snad ještě teď ani nevěří.V Cricketu soupeř vzdoruje srdnatěji a je nutno zvýšit obrátky na zisk bodu.Stalo se a stav je dostatečně výmluvný 1:9.
   Druhé kolo singlů pokračuje podle zavedeného scénáře s jedinou změnou:Domácí borec Erik ukazuje své možnosti,když dvěma 180 sestřeluje nejdříve moji maličkost,a další 180 přidává i v zápase se Zdenkem.Spolu s kvalitní zavíračkou je odměněn dvěmi výhrami.Po hříchu pro domácí je jediným vzdorujícím jedincem,což v konečném součtu dává výsledek Erik vs Predators 3:15.
   Hodnocení.Tohle byl poslední oddech před zápasy pravdy.Ty,které rozhodnou o našem konečném umístění.Nejdříve krnovské steelové zjevení aspirující nejen na mistra kraje,ale i na toho republikového, a pak (zatím)mistrovský Ripper Ostrava A.Rozhodnou detaily a um.Snad budeme disponovat něčím,co dokáže strhnout potřebné body na naší stranu.
   Statistika:  

Zdeněk Baier           3/4   (4x100+ / 3x140+ / 1x180)
Tomáš Čadecký       3/4   (7x100+ / 3x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja               4/4   (11x100+ / 1x180)
Jan Armlich             3/4   (14x100+ / 1x140+)
Vladimír Černocký  nehrál
Petr Hynčica           nehrál
Lukáš Uvíra             nehrál