Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

22.kolo BULL-DO-ZER´S-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

22.kolo BULL-DO-ZER´S-Predators Opava


22.Kolo

BULL-DO-ZER´S-Predators Opava 3:15 (legy 10:32)

Sestava Predators:
Uvíra,Baier,Kabaja,Armlich

Sestava BULL-DO-ZER´S:
Baláš,Urbančok,Heinz,Metz-Krigiel


   K poslednímu zápasu této sezóny jsme zajížděli na havířovský Kansas, který je domovským stánkem týmu BULL-DO-ZER´S. Cíl byl celkem jasný a i když naše sestava nebyla úplně z nejsilnějších, byli jsme pevně přesvědčeni, že obava z nějaké bodové ztráty se konat nebude. Do místa utkání jsme se dostavili s předstihem a nebyl problém zahájit utkání.
  Hned začátek ukázal, kdo bude pevně třímat otěže zápasu. Jasné vedení 0:4 a následná moje ztráta jednoho bodu znamenala pohodové vedení 1:7.
   Ani párové hry nezměnily obraz hry a ani skóre. Já s Jirkou v 701DO a Luky se Zdenou v Cricketu jsme neměli problém zvítězit a navýšit naše vedení na 1:9.
   V dalším průběhu zápasu byl k řešení jen jeden menší zádrhel a to konečný výsledek zápasu. Před jeho koncem jsem předal doporučení o tom, jakým směrem je třeba se ubírat co se skóre týče, leč Jiří si nebral mé doporučení k srdci a daroval bod soupeři, což znamenalo výsledek 3:15. Netřeba dodávat, že tohle byl přesný Koníkův tip.
   Čeká nás vrchol sezóny v podobě MR družstev a chtělo by to konečně projít sítem základních skupin, do této chvíle nepoznaná to meta v našem podání. Trénovat, věřit a nevzdávat se bude teď naše krédo.
  Na závěr bych chtěl poděkovat všem spoluhráčům z týmu za příkladnou reprezentaci ve skončené sezóně a věřím, že i v té následující bude vše pokračovat, nejlépe s ještě lepším výsledkem.

Statistika:  
Lukáš Uvíra            4/4   (7x100+ / 3x140+ / 2x180)
Zdeněk Baier          3/4   (10x100+ / 1x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja              3/4   (14x100+ / 2x140+)
Jan Armlich            3/4   (8x100+ / 2x140+)
Vladimír Černocký  nehrál
Tomáš Čadecký      nehrál
Pert Hynčica           nehrál