Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

22.kolo Target Ostrava-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

22.kolo Target Ostrava-Predators Opava

22.Kolo

Target Ostrava-Predators Opava 4:14 (legy 11:30)

Sestava Predators:
Armlich,Hrtoň,Povolný,Grygar

Sestava Target:
Cingel,Janík,Neuwirth,Maršalík-Balog I.

 Náš předposlední výjezd nás přivedl do ostravského baru Miapr, kde již čekal soupeř v podobě Targetu. Kdo čekal tuhý odpor ze strany domácích a vyrovnaný zápas, musel být zklamán. V ne úplně našlapané sestavě Targetu byl jediný hráč, který nám činil potíže a tím nebyl nikdo jiný než fotbalový ligový mistr s Baníkem a Viktorií Plzeň Aleš Neuwirth, jehož devatenáctky a jistý dabl spáchal většinu našich bodových ztrát. 
  Naše sestava vypovídala, že nic nenecháváme náhodě a bylo to rozhodně znát. Stav po prvních singlech 2:6 a jak bylo avizováno, za domácí bodoval jen jeden hráč. Průběh párových her byl diametrálně odlišný, zatímco v 701 nebylo co řešit, o bod v Cricketu jsme museli těžce bojovat.
  Za stavu 2:8 bylo v podstatě o výsledku rozhodnuto, neboť domácí nepůsobili dojmem, že je v jejich silách otočit výsledek, což další průběh jen potvrdil a konečná bilance jednoznačně vyzněla v náš prospěch.
  Hodnocení: Poměrně jasná dominance, když si každý uhrál potřebné body, takže nelze jinak než pochválit. Dalším naším soupeřem bude opavský Elefant a ani zde to nevypadá na nepřekonatelný odpor ze strany Slonů.
 

  


Statistika:  
Jan Armlich              3/4   (9x100+)
Karel Povolný           4/4   (18x100+ / 6x140+)
Lukáš Grygar            2/4   (5x100+ / 3x140+ / 1x180) 
Kamil Hrtoň              3/4   (8x100+ / 3x140+)Zápis z utkání: ZDE