Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo


3.Kolo - 19.10.2017

  Tak nám stačilo odehrát druhé kolo a již se dějí věci výsledkově zajímavé. Snad to největší se událo v Krnově, ke úřadující mistr nestačil na mistry předchozí Ripper A. Ripper disponující širokou a především hodně kvalitní soupiskou dokázal vytvořit úspěšnou sestavu, která jako první dokázala obrat o body krnovský Top team. Druhý ne úplně čekaný výsledek mají na svědomí Target Ostrava, kteří dokázali jasně zvítězit v Opavě nad Silesiasteel 6:12, byť jim utekl začátek zápasu. Všechny ostatní výsledky nepřinesly nic k podivení a další kolo již klepe na terče.
   A ani v tipovací soutěži se nedějí nějaké převratné úspěchy tipujících a tak se stále čeká na někoho, kdo dokáže v jednom kole trefit více správných tipů. Pokusím se já, nicméně si nedělám klamné iluze.


Gerlich Steel Vítkov-Target Ostrava (tip 14:4)
Ostravští sice zvládli svůj zápas v Opavě na výbornou, teď je ovšem čeká soupeř úplně jiného kalibru.Ač se budou snažit sebevíc, obrovská kvalita soupeře dává tušit, že vyrovnané klání to úplně nebude.

Predators Opava-Amateur (tip 12:6)
Po vlažném začátku se už snad pomalu budeme rozjíždět k lepším výkonům a hlavně se představíme v domácím prostředí, což ještě umocňuje naše přesvědčení, že nic neponecháme náhodě. 

Ripper Ostrava A-Munroof Darts (tip 16:2)
Po tom, co předvedli Rippeři v Krnově se nedá tipovat nic jiného, než drtivé vítězství domácích.Byť se nabízí možnost využití extra širokého kádru, kterým domácí disponují, jejich kvalitu to výrazně nepoznamená. Každý bod hostí bude velkým úspěchem.

Silesiasteel Opava-Ripper Ostrava B   (tip 10:8)
Po nečekané ztrátě z předchozího duelu se budou chtít domácí rehabilitovat a soupeř bude určitě z kategorie hratelných. Snadné to ovšem nebude, jelikož vzájemné souboje sezóny minulé se vyznačovaly velkou vyrovnaností a ne jinak tomu bude i v tomto případě. Podruhé v řadě nebude chtít Silesiasteel zaváhat.

Steel Krnov-HQ Steelers (tip 10:8)
Pokus o reparát za nevydařený zápas s Rippery učiní borci z Krnova a byť to bude souboj s velmi dobře hrajícím soupeřem, který zatím ničí své soupeře, nepředpokládám další bodovou ztrátu.I když to Franta sám neuhraje, má dostatečně kvalitní spoluhráče k tomu aby dovedl tým k důležitému vítězství.

Nechme se překvapit, ve čtvrtek večer bude o všem jasno.

2.Kolo - 12.10.2017

První kolo nám dopadlo zcela podle předpokladů, jen naše porážka bez velkého odporu nebyla tak úplně ono,nicméně o jednoznačné výsledky nebyla věru nouze. V kole druhém, jež následuje v rychlém sledu se dá očekávat jeden velmi vyrovnaný zápas v Opavě a pak zápas z kategorie zajímavých, který je na pořadu dne v krnovské Kobře. V tipovací soutěži se do vedení možná až nečekaného dostala jediná zástupkyně něžného pohlaví se dvěma úspěšnými zásahy,ostatní na svou chvíli slávy teprve čekají. Zkusím se také zařadil do vysokorychlostního pruhu MS steelů :) .


Amateur-Gerlich Steel Vítkov (tip 5:13)
Pakliže hosté nic nepodcení a dorazí v co možná nejlepší sestavě, nebude moc co řešit. Síla vítkovské složeniny už přesahuje hranice našeho regionu. Jen otázka skóre.

Munroof Darts-Predators Opava (tip 3:15)
Nezbývá než se rehabilitovat za neúspěšný vstup do sezóny a tak povinnost velí nic neponechat náhodě a v poklidu si dojít pro plný bodový zisk. 

Ripper Ostrava B-HQ Steelers (tip 4:14)
Havířovští zcela ovládli derby v prvním kole a jednoznačně avizují své nejvyšší ambice.Už tak nesmírně kvalitní kádr ještě posilují, čímž dokazují, že útok na špici myslí opravdu vážně.Domácí nemají šanci konkurovat.

Silesiasteel Opava-Target Ostrava   (tip 10:8)
Nejvyrovnanější zápas tohoto kola. Tyhle dva soupeři budou hned v prvním sledu za pěticí favoritů a spolu s havířovskými Amatéry budou chtít zatápět každému.Hlavně se však budou sousředit na vzájemné zápasy, které budou rozhodovat. Tentokráte věřím ve výhodu domácího prostředí.

Steel Krnov-Ripper Ostrava A (tip 12:6)
Na první pohled to vypadá na velkou bitvu, nicméně znám výkonnost krnovských borců, kteří jistě nastoupí v nejsilnější sestavě a nic jiného než vítězství si nebudou připouštět. Sestava hostí je zahalena jako vždy tajemstvím, i přesto si dovolím favorizovat domácí celek.

GAME ON!

1.Kolo - 5.10.2017

Tak už je to konečně tady.Tento týden se nám rozjede naplno další ročník ligové soutěže a jako obvykle došlo ke změnám startovního pelotonu. Ubyli tři účastníci, přibyl jeden, tudíž to suma sumárum rozjedeme v deseti týmech. Hned úvodní kolo nám nabízí hned tři zápasy, které by se dali označit jako derby. Krom toho havířovského a ostravského se zde nabízí i naše regionální příslušnost s nedalekým Vítkovem. Tento ročník bude okořeněn i rozšířením účastníků tipovací soutěže, kde mimo mně a Koníka přibylo nějakých ani nevím kolik účastníků, takže budu svádět souboje na dvou frontách. Uvidíme, kdo bude nakonec úspěšnější.


Amateur-HQ Steelers (tip 6:12)
První derby tohoto kola a favoritem je nepochybně obhájce druhého místa HQ, který ještě dokázal soupisku vyšperkovat novými a jak se ukazuje i kvalitními posilami, takže budou mířit na příčky nejvyšší.

Ripper Ostrava A-Ripper Ostrava B (tip 14:4)
Derby číslo 2. nabízí Ostrava a to úplně nejklasičtější. I v tomto zápase je favorit jasně daný, byť sestava Ripperu A bude pravděpodobně po celý ročník velkou záhadou. V každém případě velmi dobrý výběr všeho co umí vrhat šipku, takže další z velkých favoritů na úspěch. 

Silesiasteel Opava-Munroof Darts (tip 12:6)
Opavským tentokráte přál los v úvodních kolech a na začátek outsider, kterého není radno podceňovat, nicméně stále mladíkům z Brušperka chybí hráčská vyrovnanost a předpokladem je vítězství domácích.

Target Ostrava-Steel Krnov   (tip 5:13)
Obhájce vítězství vstupuje do soutěže na hracím místě bývalých Ostrých hrotů a vzhledem ke kvalitám kádru si určitě nebudou chtít zadělat na probléhy hned po startu a potvrdí to vítězstvím.

Gerlich Steel Vítkov-Predators Opava (tip 10:8)
Naposled jsem si nechal náš zápas s nováčkem soutěže, jehož ambice jsou ty nejvyšší. Síla týmu, jehož hracím místem je Vítkovská hospůdka bude z kategorie Top. Oba týmy avizují, že pravděpodobně nenastoupí v kompletních sestavách a tak se může stát cokoliv. Proto mírně favorizuji domácí borce, ale rád se budu mýlit.