Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo


1.Kolo - 5.10.2017

Tak už je to konečně tady.Tento týden se nám rozjede naplno další ročník ligové soutěže a jako obvykle došlo ke změnám startovního pelotonu. Ubyli tři účastníci, přibyl jeden, tudíž to suma sumárum rozjedeme v deseti týmech. Hned úvodní kolo nám nabízí hned tři zápasy, které by se dali označit jako derby. Krom toho havířovského a ostravského se zde nabízí i naše regionální příslušnost s nedalekým Vítkovem. Tento ročník bude okořeněn i rozšířením účastníků tipovací soutěže, kde mimo mně a Koníka přibylo nějakých ani nevím kolik účastníků, takže budu svádět souboje na dvou frontách. Uvidíme, kdo bude nakonec úspěšnější.


Amateur-HQ Steelers (tip 6:12)
První derby tohoto kola a favoritem je nepochybně obhájce druhého místa HQ, který ještě dokázal soupisku vyšperkovat novými a jak se ukazuje i kvalitními posilami, takže budou mířit na příčky nejvyšší.

Ripper Ostrava A-Ripper Ostrava B (tip 14:4)
Derby číslo 2. nabízí Ostrava a to úplně nejklasičtější. I v tomto zápase je favorit jasně daný, byť sestava Ripperu A bude pravděpodobně po celý ročník velkou záhadou. V každém případě velmi dobrý výběr všeho co umí vrhat šipku, takže další z velkých favoritů na úspěch. 

Silesiasteel Opava-Munroof Darts (tip 12:6)
Opavským tentokráte přál los v úvodních kolech a na začátek outsider, kterého není radno podceňovat, nicméně stále mladíkům z Brušperka chybí hráčská vyrovnanost a předpokladem je vítězství domácích.

Target Ostrava-Steel Krnov   (tip 5:13)
Obhájce vítězství vstupuje do soutěže na hracím místě bývalých Ostrých hrotů a vzhledem ke kvalitám kádru si určitě nebudou chtít zadělat na probléhy hned po startu a potvrdí to vítězstvím.

Gerlich Steel Vítkov-Predators Opava (tip 10:8)
Naposled jsem si nechal náš zápas s nováčkem soutěže, jehož ambice jsou ty nejvyšší. Síla týmu, jehož hracím místem je Vítkovská hospůdka bude z kategorie Top. Oba týmy avizují, že pravděpodobně nenastoupí v kompletních sestavách a tak se může stát cokoliv. Proto mírně favorizuji domácí borce, ale rád se budu mýlit.