Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo

9.Kolo - 4.1.2018

   Všechny výsledky posledního kola odehraného minulý rok dopadly dle očekávání, byť remíza Ripperu B s Targetem byla jedna s více možných variant na konečný stav tohoto zápasu. Poslední kolo "podzimní části" a první kolo tohoto roku by mělo přinést dva zajímavé duely, jak to bude doopravdy ukáže čtvrteční večer. Těmito souboji bude náš zápas na ostravském Ripperu a klání mezi Silesiasteel a Amateur.
     Tipovací soutěž se nese v duchu krásy, jelikož vedení je v držení jediné ženy a to Dominiky z Brušperka.


Gerlich Steel Vítkov-Munroof Darts (tip 16:2)
Pravděpodobně největší rozdíl v kvalitě bude k vidění ve Vítkově, kde dorazí tým z Brušperka uzavírající tabulku. Byť se dá předpokládat relativně hratelnější sestava domácích, na konečný výsledek to nebude mít zásadní vliv.

Silesiasteel Opava-Amateur  (tip 8:10)
Dá se očekávat hodně vyrovnaný zápas, který může dopadnout různými způsoby. Velmi těžko tipovat, oběma týmům se nedaří úplně podle představ a tento duel je může posunout dopředu. Nechám se překvapit a budu o něco více věřit hostům.

Steel Krnov-Ripper Ostrava B (tip 12:6)
Obrozený Ripper B si určitě nedělá naděje na nějaký velký úspěch, ovšem jen na výlet do Krnova určitě nepojede. Zároveň možnost domácích dát příležitost více hráčům k potvrzení svých schopností.

Target Ostrava-HQ Steelers (tip 6:12)
Domácí jsou vždy nepříjemným soupeřem pro kohokoliv, jelikož právě v těchto zápasech nemají co ztratit a drží se hesla, že šipky je třeba si užít. Hosté jsou však ambiciózní a kvalita jejich hráčů velmi vysoká. Neponechají nic náhodě a odvezou si všechny body.

Ripper Ostrava A-Predators Opava (tip 9:9)
Měla by to být naše poslední šance jak zasáhnout o příčky nejvyšší, leč je to možnost spíše teoretická a my se pojedeme do Ostravy už jen bavit šipkama. Když nám budou konečně vycházet dably, mohla by se urodit první letošní remíza.

předehrávka:
Steel Krnov-Target Ostrava (tip 13:5)
V předehrávaném utkání je favorit jasně daný a domácí si body jistě nenechají ujít.Šíře kádru a především kvalita dává tušit, že výsledek bude jednoznačnou záležitostí.

8.Kolo - 14.12.2017

   První opravdové překvapení máme na světě. Bohužel jsme se o něj opět nepostarali my, těmi protagonisty byl celek Ripperu B, který dokázal udolat favorizovanou skvadru Amateur, hrající v dost možná nejlepší sestavě. Ostatní zápasy dopadly dle očekávání, když favoriti z největších nadělovali slušné příděly. V posledník kole letošního roku nás čekají dvě derby a jeden exklusivní zápas, kde Gerlich vyzve borce ostravského Ripperu
   A jelikož se mi nevede v šipkách, tak ani v tipovací soutěži to není o moc lepší. Právě naopak. Okupace příček uzavírajících tabulku je realitou a nejkrásnější z tipujících je ve vedení. Tak snad se mi povede alespoň něco trefit.


Gerlich Steel Vítkov-Ripper Ostrava A (tip 11:7)
Magnetem kola bude beze sporu tenhle zápas, kde síly změří dva týmy poskládané z toho nejlepšího, co bylo k dispozici. Na straně "domácích" se představí dva bývalí členové ostravského klubu a bude to bitva. Tipuji, že domácí budou nakonec úspěšnější.

Muroof Darts-HQ Steelers  (tip 3:15)
Druhý přetěžký zápas čeká brušperské mládí a předpokladem je podobný scénář jako v souboji s mistrovským Krnovem. Nezbývá, než se snažit a zkoušet urvat nějaký ten dílčí úspěch.

Ripper Ostrava B-Target Ostrava (tip 10:8)
Nečekané vítězství s Amatéry určitě domácí povzbudí k dalšímu dobrému výkonu, který může být korunován dalším cenným skalpem a stoupáním tabulkou. Snadné to určitě nebude, ale v silách záložního Koníkova celku to určitě je.

Predators Opava-Silesiasteel Opava (tip 11:7)
Opavské derby neodehrajeme v domácím prostředí, jelikož z důvodu soukromé akce je pořadatelství přehozeno, v tomto případu je to ale úplně jedno. Ke konečné destrukci nám už jen chybí zaváhat v zápase tohoto typu, leč věřím, že roli favorita potvrdíme a nespadneme do role moderního Jánošíka, který bohatým dává a chudým taky.

Steel Krnov-Amateur (tip 12:6)
Nic jiného než vítězství domácích snad ani očekávat nelze. Jedinou otázkou je konečné skóre. Trefit ho je ale pro mě stejně obtížné jako vítězný double. Takže nezbývá nic jiného než náhodný tip.

7.Kolo - 7.12.2017

   A opět se nám uskutečnilo o jeden zápas méně, než určoval herní plán, tentokráte jsou  "na vině" týmy Gerlichu a HQ. Naštěstí se daří dohrávky realizovat včas, takže neodehraný zápas kola minulého již dohrán je, a tento odložený již byrzy bude. Jinak v kole minulém se žádné překvapení nekonalo. Favoriti své úlohy splinili, nekteří velmi snadno, jiní zvolili více komplikovanou cestu, na konečné výsledky to nemá faktický vliv. Čeká nás předposlední kolo tohoto kalendářního roku a zápasem kola bude naše snažení na horké půdě HQ. V ostatních zápasech jsou favorité jasně dáni předem, takže na opravdové překvapení stále čekáne.
   Už i tipovací soutěž má své favority. Hugo z "Vítkova" se usadil na čele s trojicí pronásledovatelů v zádech. To vše ale může změnit hned následující kolo.


Amateur-Ripper Ostrava B (tip 12:6)
Havířovští předvedli velmi sympatický výkon v souboji s prvním týmem Ripperu a tak nezbývá nic jiného, než si spravit náladu na Koníkově záložním družstvu. Ti se určitě nebudou chtít dát lacino, přesto je kvalita zkušených Amatérů mnohem vyšší.

Muroof Darts-Steel Krnov  (tip 2:16)
V tomto zápase nezbývá nic jiného, než předpokládat jednoznačné vítězství Krnova. Byť se dá očekávat, že sestava hostí nebude z kategorie úplně nejsilnějších, dokáže jakýkoliv hráč Steel Krnov zahrát velmi dobré zápasy.

Ripper Ostrava A-Target Ostrava (tip 12:6)
V ostravském derby jsou karty (šipky) rozdány celkem jasně. Bylo by hodně velkým překvapením, kdyby dokázal hostující Target urvat nějaké ty body, jak se jim to povedlo v sezóně minulé. Nicméně ono zmiňované překvapení může přijít kdykoliv a Target nemají co ztratit.

Silesiasteel Opava-Gerlich Steel Vítkov (tip 6:12)
Svým způsobem se jedná o regionální derby, jelikož Vítkov leží nedaleko Opavy na hranicích Olomouckého kraje. I v tomto zápase nelze moc očekávat nějaký zásadní vzdor hůře postaveného v tabulce a tak si hosté zkušeně výsledek pohlídají.

HQ Havířov-Predators Opava (tip 9:9)
Po dvou jednoznačných porážkách, které jsme utržili od konkurentů z horní poloviny tabulky nám nezvývá nic jiného, než konečně bodovat. To ale bude velmi těžké pořízení, jelikož kvalitu soupeře velmi dobře známe. Právě nespočetné množství zápasů, které jsme proti borcům z HQ svedli by mohlo souboj pasovat do roviny vyrovnaného klání. Věřím, že tentokráte neprohrajeme. 

6.Kolo - 23.11.2017

   Oproti předpokladům se v posledním odehraném kole uskutečnily jen čtyři zápasy, když duel Ripperů s Amatéry byl odložen na neurčito. Jasným tahákem byl souboj domácích steelařů z Krnova proti dosud neporaženému Gerlichu Vítkov. Výsledkem je skutečnost, že porážku už mají všichni účastníci ligové soutěže. V ostatních zápasech se dělo přesně to, co se čekalo, že se dít bude, tutíž to dopadlo tak,jak to dopadnout mělo. Ozdobou kola následujícího bude souboj Gerlichu s HQ Steelers a možná i naše zápolení s mistrovským Krnovem. V každém případě už začně oddělování těch nejlepších od těch ostatních. Ostatní duely své papírové favority mají.
   Tipovací soutěž začíná mít grády, když hned čtyři účastníci se s pěti body dělí o první pozici s jedním pronásledovatelem...se mnou :) .


Gerlich Steel Vítkov-HQ Steelers (tip 11:7)
Souboj na ostří šipky slibuje bitva dvou aspirantů na příčky nejvyšší. Předpokladem je, že na sebe narazí kompletní sestavy obou celků a slabých zápasů prostě nebude. Drama až do konce a já dávám přednost výhodě domácího prostředí.

Ripper Ostrava B-Muroof Darts  (tip 12:6)
Záložní tým Ripperu předvedl v kole minulém velmi sympatický výkon, kterého jsme měli možnost se zúčastnit a pokud na něj dokáží navázat, první bodový zisk na sebe nenechá dlouho čekat. Bude ovšem potřeba jít do toho naplno, neb Munroof taky cítí svou šanci.

Silesiasteel Opava-Ripper Ostrava A (tip 7:11)
Co do skóre byl souboj opavských na půdě favorita z kola minulého vyrovnaným zápasem a tak ani v domácím prostředí se nebudou chtít žlutí určitě zahanbit a potrápí Rippery co to jen půjde.

Target Ostrava-Amateur (tip 6:12)
Ostravští se sice prezentují solidními výkony, leč mnohdy se jim nedaří optimálně složit sestavu a posílený tým Amatérů bude překážkou více než zdatnou a zkušenost hráčů hostí bude hlavním rozdílem.

Predators Opava-Steel Krnov (tip 6:12)
Stačí napsat jen jediné jmého: František Humpula. Jediný hráč ligy, který je schopen sám vyhrát zápas pro svůj tým. Naše jediná šance je mu nedovolit plný bodový zisk a ještě k tomu obírat o body další krnovské střelce. To je úkol nesmírně složitý a vyžaduje vynikající výkon celé naší sestavy.5.Kolo - 2.11.2017

   Kolo s pořadovým číslem čtyři bylo především ve znamení souboje dvou favoritů na celkové vítězství, když se v Havířově utkali domácí HQ Steelers a Ripper Ostrava A. Průběh zápasu není znám, ale jeho výsledek je až překvapivě jednoznačný. V ostatních zápasech se vše odehrálo dle předpokladů a favorité zvítězili. Tuhle přesvědčivě, támhle už méně. 
   A jelikož je okruh favoritů širší než obvykle i tohle kolo nabídne extra zápas, když Steel Krnov hostí dalšího z favoritů a to dokonce jednoho z těch největších, Gerlich Steel Vítkov. Za zmínku stojí i utkání dvou historicky nejúspěštějších týmu MSK kraje Ripper A vs. Amateur.
   V tipovací soutěži se pomalu začínají vyhraňovat potencionální lídři a tak nezvývá nic jiného, než se zkusit zařadit do stejné linie.


HQ Steelers-Silesiasteel Opava (tip 14:4)
HQ až na zaváhání v Krnově šlape a nikoho nenechává na pochybách, že to s útokem na příčky nejvyšší myslí opravdu vážně. Opavský celek bude určitě snaživým soupeřem, leč vysoké kvalitě domácích nemá šanci odolat.

Muroof Darts-Target Ostrava   (tip 6:12)
Byť to bude pro domácí Munroof zatím nejpřijatelnější soupeř, jen velmi těžko mohou myslet na bodový zisk. Třebovický Target vůbec nehraje špatné šipky a pokud má možnost, bude ji chtít využít. Z toho důvodu neočekávám tal úplně vyrovnaný souboj. 

Predators Opava-Ripper Ostrava B (tip 12:6)
Byť se nám poslední dobou nedaří vítězit způsobem zrovna přesvědčivým, nezbývá nám nic jiného než si vítězství vzít, ať už nastoupíme v jakékoliv sestavě. Hosté budou soupeřem snaživým a nebudou mít co ztratit, ale kvalita hovoří v náš prospěch.

Ripper Ostrava A-Amateur (tip 12:6)
Souboj tradičních účastníků ligy MS kraje se odehraje v ostravské pizzerii Honzík. Hosté posílili sestavu, nesmírnému množství možností domácích jak poskládat základní kvarteto však nemohou konkurovat. Rippeři si plný bodový zisk pohlídají.

Steel Krnov-Gerlich Steel Vítkov (tip 9:9)
Top zápas ligy z mého pohledu. Tým, hrající ve Vítkově kráčí prozatím ligou beze ztráty bodu, tentokráte ho čeká výzva největší.Úřadující mistr MS kraje. Domácí udělají maximum pro vítězství, to ovšem platí i pro hosty. Byť tuto variantu moc nepouřívám, v tomto případě se nabízí.Remíza.

Ať se všem daří.

4.Kolo - 2.11.2017

    Ve třetím kole na sebe nerazili povětšinou celky rozdílných kvalit a tak konečné výsledky odpovídali předpokladům. Jedinou vyjímkou byl souboj v Krnově, kde se domácí již podruhé v řadě utkali se soupeřem velmi vysokých kvalit a utkání tentokráte dopadlo lépe pro domácí celek, když porazili HQ Steelers nejtěsnějším rozdílem 10:8. Vzhledem k rozšířenému počtu favoritů i v kole následujícím bude k vidění atraktivní souboj, když HQ přivítají ostravský Ripper A.
   V tipovací soutěži se zatím nikomu nijak výrazně nedaří trefovat přesné výsledky a tak vše zústává naprosto otevřené.


Amateur -Munroof Darts (tip 14:4)
Oba soupeři zatím nezískali žádný bod, ale u domácích to lze přičíst ne úplně snadnému losu na začátku soutěže. V tomto zápase však bude havířovský celek posílený o Máru Polácha dominovat a hosty zřejmě čeká další nelichotivý výsledek.

HQ Steelers-Ripper Ostrava A (tip 10:8)
Další velká bitva na pořadu dne a domácí HQ se budou chtít vrátit do souboje o titul, takže další zaváhaní si nemohou dovolit. Ripper určitě také nepojede do Havířova na výlet a tak lze očekávat souboj do poslední šipky. Těžko tipovat, budu věřit domácím. 

Ripper Ostrava B-Gerlich Steel Vítkov (tip 3:15)
Jako souboj kočky s myší může připomínat tento duel, ve kterém nastoupí ambiciózní nováček hrající ve Vítkově na půdě ostravského Ripperu B. Byť domácím nebude chybět snaha a nadšení, obrovská kvalita dává tušit, že obyvatelé pizzerie Honzík nemají možnost vzdorovat.

Silesiasteel Opava-Steel Krnov  (tip 6:12)
Opavský celek vždy sehrál proti favoritovi z Krnova slušné zápasy a možné nasazení hráčů širokého kádru hostí může přinést přijatelný výsledek pro žluté. Vysoká prestiž souboje s výbornými soupeři bude pro každého hráče Silesiasteel dostatečnou motivací.

Target Ostrava-Predators Opava (tip 6:12)
Vzhledem k rozšíření špičky ligy nám nezbývá nic jiného než bodovat kde to jen půjde a proto nehodláme nic podcenit a do třebovické pošty si jedeme pro vítězství. Tak úplně snadné to nebude, nicméně jsme na to připraveni.

Nechť vám to hází.


3.Kolo - 19.10.2017

  Tak nám stačilo odehrát druhé kolo a již se dějí věci výsledkově zajímavé. Snad to největší se událo v Krnově, ke úřadující mistr nestačil na mistry předchozí Ripper A. Ripper disponující širokou a především hodně kvalitní soupiskou dokázal vytvořit úspěšnou sestavu, která jako první dokázala obrat o body krnovský Top team. Druhý ne úplně čekaný výsledek mají na svědomí Target Ostrava, kteří dokázali jasně zvítězit v Opavě nad Silesiasteel 6:12, byť jim utekl začátek zápasu. Všechny ostatní výsledky nepřinesly nic k podivení a další kolo již klepe na terče.
   A ani v tipovací soutěži se nedějí nějaké převratné úspěchy tipujících a tak se stále čeká na někoho, kdo dokáže v jednom kole trefit více správných tipů. Pokusím se já, nicméně si nedělám klamné iluze.


Gerlich Steel Vítkov-Target Ostrava (tip 14:4)
Ostravští sice zvládli svůj zápas v Opavě na výbornou, teď je ovšem čeká soupeř úplně jiného kalibru.Ač se budou snažit sebevíc, obrovská kvalita soupeře dává tušit, že vyrovnané klání to úplně nebude.

Predators Opava-Amateur (tip 12:6)
Po vlažném začátku se už snad pomalu budeme rozjíždět k lepším výkonům a hlavně se představíme v domácím prostředí, což ještě umocňuje naše přesvědčení, že nic neponecháme náhodě. 

Ripper Ostrava A-Munroof Darts (tip 16:2)
Po tom, co předvedli Rippeři v Krnově se nedá tipovat nic jiného, než drtivé vítězství domácích.Byť se nabízí možnost využití extra širokého kádru, kterým domácí disponují, jejich kvalitu to výrazně nepoznamená. Každý bod hostí bude velkým úspěchem.

Silesiasteel Opava-Ripper Ostrava B   (tip 10:8)
Po nečekané ztrátě z předchozího duelu se budou chtít domácí rehabilitovat a soupeř bude určitě z kategorie hratelných. Snadné to ovšem nebude, jelikož vzájemné souboje sezóny minulé se vyznačovaly velkou vyrovnaností a ne jinak tomu bude i v tomto případě. Podruhé v řadě nebude chtít Silesiasteel zaváhat.

Steel Krnov-HQ Steelers (tip 10:8)
Pokus o reparát za nevydařený zápas s Rippery učiní borci z Krnova a byť to bude souboj s velmi dobře hrajícím soupeřem, který zatím ničí své soupeře, nepředpokládám další bodovou ztrátu.I když to Franta sám neuhraje, má dostatečně kvalitní spoluhráče k tomu aby dovedl tým k důležitému vítězství.

Nechme se překvapit, ve čtvrtek večer bude o všem jasno.

2.Kolo - 12.10.2017

První kolo nám dopadlo zcela podle předpokladů, jen naše porážka bez velkého odporu nebyla tak úplně ono,nicméně o jednoznačné výsledky nebyla věru nouze. V kole druhém, jež následuje v rychlém sledu se dá očekávat jeden velmi vyrovnaný zápas v Opavě a pak zápas z kategorie zajímavých, který je na pořadu dne v krnovské Kobře. V tipovací soutěži se do vedení možná až nečekaného dostala jediná zástupkyně něžného pohlaví se dvěma úspěšnými zásahy,ostatní na svou chvíli slávy teprve čekají. Zkusím se také zařadil do vysokorychlostního pruhu MS steelů :) .


Amateur-Gerlich Steel Vítkov (tip 5:13)
Pakliže hosté nic nepodcení a dorazí v co možná nejlepší sestavě, nebude moc co řešit. Síla vítkovské složeniny už přesahuje hranice našeho regionu. Jen otázka skóre.

Munroof Darts-Predators Opava (tip 3:15)
Nezbývá než se rehabilitovat za neúspěšný vstup do sezóny a tak povinnost velí nic neponechat náhodě a v poklidu si dojít pro plný bodový zisk. 

Ripper Ostrava B-HQ Steelers (tip 4:14)
Havířovští zcela ovládli derby v prvním kole a jednoznačně avizují své nejvyšší ambice.Už tak nesmírně kvalitní kádr ještě posilují, čímž dokazují, že útok na špici myslí opravdu vážně.Domácí nemají šanci konkurovat.

Silesiasteel Opava-Target Ostrava   (tip 10:8)
Nejvyrovnanější zápas tohoto kola. Tyhle dva soupeři budou hned v prvním sledu za pěticí favoritů a spolu s havířovskými Amatéry budou chtít zatápět každému.Hlavně se však budou sousředit na vzájemné zápasy, které budou rozhodovat. Tentokráte věřím ve výhodu domácího prostředí.

Steel Krnov-Ripper Ostrava A (tip 12:6)
Na první pohled to vypadá na velkou bitvu, nicméně znám výkonnost krnovských borců, kteří jistě nastoupí v nejsilnější sestavě a nic jiného než vítězství si nebudou připouštět. Sestava hostí je zahalena jako vždy tajemstvím, i přesto si dovolím favorizovat domácí celek.

GAME ON!

1.Kolo - 5.10.2017

Tak už je to konečně tady.Tento týden se nám rozjede naplno další ročník ligové soutěže a jako obvykle došlo ke změnám startovního pelotonu. Ubyli tři účastníci, přibyl jeden, tudíž to suma sumárum rozjedeme v deseti týmech. Hned úvodní kolo nám nabízí hned tři zápasy, které by se dali označit jako derby. Krom toho havířovského a ostravského se zde nabízí i naše regionální příslušnost s nedalekým Vítkovem. Tento ročník bude okořeněn i rozšířením účastníků tipovací soutěže, kde mimo mně a Koníka přibylo nějakých ani nevím kolik účastníků, takže budu svádět souboje na dvou frontách. Uvidíme, kdo bude nakonec úspěšnější.


Amateur-HQ Steelers (tip 6:12)
První derby tohoto kola a favoritem je nepochybně obhájce druhého místa HQ, který ještě dokázal soupisku vyšperkovat novými a jak se ukazuje i kvalitními posilami, takže budou mířit na příčky nejvyšší.

Ripper Ostrava A-Ripper Ostrava B (tip 14:4)
Derby číslo 2. nabízí Ostrava a to úplně nejklasičtější. I v tomto zápase je favorit jasně daný, byť sestava Ripperu A bude pravděpodobně po celý ročník velkou záhadou. V každém případě velmi dobrý výběr všeho co umí vrhat šipku, takže další z velkých favoritů na úspěch. 

Silesiasteel Opava-Munroof Darts (tip 12:6)
Opavským tentokráte přál los v úvodních kolech a na začátek outsider, kterého není radno podceňovat, nicméně stále mladíkům z Brušperka chybí hráčská vyrovnanost a předpokladem je vítězství domácích.

Target Ostrava-Steel Krnov   (tip 5:13)
Obhájce vítězství vstupuje do soutěže na hracím místě bývalých Ostrých hrotů a vzhledem ke kvalitám kádru si určitě nebudou chtít zadělat na probléhy hned po startu a potvrdí to vítězstvím.

Gerlich Steel Vítkov-Predators Opava (tip 10:8)
Naposled jsem si nechal náš zápas s nováčkem soutěže, jehož ambice jsou ty nejvyšší. Síla týmu, jehož hracím místem je Vítkovská hospůdka bude z kategorie Top. Oba týmy avizují, že pravděpodobně nenastoupí v kompletních sestavách a tak se může stát cokoliv. Proto mírně favorizuji domácí borce, ale rád se budu mýlit.