Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo


9.Kolo - 5.1.2017

Rok 2016 je už definitivně minulostí,tak bych chtěl touto formou popřát všem příznivcům steelových šipek, a nejen jim, všechno nejlepší do roku následujícího.A hned z kraje tohoto Nového roku se nám rozjíždí další ligové kolo v pořadí již deváté.V kole předchozím se neudál žádný nečekaný výsledek a mi se podařilo správně tipovat ve dvou případech oproti Koníkovu jednomu,což v konečném součtu znamená,že do tohoto roku budu vstupovat s náskokem pěti bodů v poměru 14:9.Nechť je rok 2017 úspěšný nejen v této oblasti.


Ripper Ostrava A-HQ Steelers (tip 10:8)
Ostrý start zažijí oba zúčastnění.Domácí si nemohou dovolit jakékoliv zaváhání,jelikož čert z hradu čeká jen na to.Havířovští ovšem nebudou snadným soupeřem a budou vzdorovat až do konce.Přece jen nakonec se ctí podlehnou.

Predators Opava-Tupé hroty Třebovice  (tip 15:3)
Po dvou pro nás velmi nelichotivých porážkách nás bude zajímat jedině vítězství.Nováček soutěže bude soupeřem,který nedisponuje potenciálem na vyrovnaný duel a tak jakýkoliv bod bude pro ně úspěchem. 

Ripper Ostrava A-Amateur (tip 6:12)
V tomto souboji to opět vypadá na oblíbený výsledek havířovských i když domácí budou mít snahu o co nejlepší skóre,Amatéři disponují větší kvalitou a nepřipustí žádné větší komplikace.

Ostré hroty Třebovice-Steel Krnov Čertův hrad  (tip 5:13)
I když budou jako obvykle domácí avizovat maximální snahu o co nejlepší výsledek,jejich snaha narazí na drtivou sílu krnovských čertů,kteří neponechají nic náhodě a v pohodě si pohlídají výsledek.

DC Podbeskidzie-Silesiasteel Opava (tip 8:10)
Opavské čeká výlet do vzdáleného Českého Těšína a určitě bude jejich hlavní motivací získat nějaký ten bod,i když tato mise nebude z kategorie jednoduchých.Boj až do poslední šipky může být korunován odměnou v podobě zisku na půdě soupeře.

Munroof Darts-BULL-DO-ZER´S (tip 7:11)
První zápas tohoto roku nebude pro domácí velkým úspěchem.I přes úpornou snahu,stačit to určitě nebude. 

8.Kolo - 15.12.2016

Snad jediným pozitivem tohoto kola jsou pro mě tři přesné tipovací zásahy oproti nulovému zisku Koníka a únik na čtyřbodový rozdíl v poměru 12:8.Oblíbená Koníkova remíza se tedy nekoná.Herně se nám vůbec nevedlo,když nám bylo rázně ukázáno,že s krnovskými Čerty nejsou žerty.Snad jediným tak trochu nečekaným počinem je remíza Tupých hrotů s Munroof Darts ,což překvapilo i remízového nadšence Koníka.Poslední kolo tohoto roku už může mnohé napovědět,tak uvidíme co se bude dít.


Ripper Ostrava A-Predators Opava (tip 12:6)
Po krnovském vystřízlivění přichází soupeř z nejtěžších, v lize neporažený Ripper A.Byť o složení ostravanů kolují nejasné informace, nepochybuji ,že kvalita bude nesmírná a nám nezbudu nic jiného,než se jen bavit šipkama....a třeba to vyjde.

HQ Steelers-Ripper Ostrava B  (tip 15:3)
Koník avizoval oslabenou sestavu,což při kvalitě borců z HQ znamená jediné:Bude se nadělovat jako pod vánoční stromeček.Snad jen snaha a bojovnost bude zbraní béčka Ripperů.A protože stromeček je zelený,bude zeleno i na HQ. 

Tupé hroty Třebovice-Steel Krnov Čertův hrad (tip 1:17)
Další demolice tohoto kola se s vysokou pravděpodobností udá v Ostravě-Třebovicích,kde budou domácí Tupé hroty pokoušet štěstí proti přízraku soutěže z Krnova.Taková hra kočky s myší a od nuly domácí zachrání jen dobré srdce kapitána hostí.

Amateur-DC Podbeskidzie  (tip 12:6)
Nemohu si pomoci,zápas bude směřovat k tomuto výsledku,jelikož je domácími velice oblíbený.Amatéři se dostávají do slušné formy a ani Polský soupeř nebude pro ně nepřekonatelnou překážkou,když jediná zbraň  v podobě kapitána hostí stačit nebude.

Munroof Darts-Ostré hroty Třebovice (tip 3:15)
Nováček z Brušperka zaznamenal první bodový zisk,ovšem v tomto kole bude mít za soupeře trochu jiné hroty a to hodně nabroušené ,jelikož ty Ostré jsou po předchozích velmi těsných porážkách velice nažhaveny na plný počet bodů.

Silesiasteel Opava-BULL-DO-ZER´S (tip 11:7)
Opavští se derou v tabulce vzhůru a ani celkem nevýrazný Buldozer jim nebude klást zásadní odpor.Přece jen kádr Silesiesteel má větší kvalitu a chlapci jsou odhodláni zakončit rok vítězstvím. 

Tak ať se všem daří když ne dobře,tak alespoň obstojně.


7.Kolo - 8.12.2016

Čeká nás kolo sedmé,které by se mělo odehrát kompletní a protože sedmička je šťastné číslo, (mnozí nebudou ve čtvrtek večer souhlasit) bylo rozlosováno hned několik velmi pikantních zápasů.Než se k nim dostanu,je třeba pochválit předsedu za bojovnost a vervu,s kterou se snaží snížit můj náskok v tipovací soutěži.Bohužel pro mne začíná být úspěšný a bylo by moudré s tím něco udělat.V kole šestém byl úspěšný ve dvou případech oproti mému jedinému,což znamená následující:vedu už jen nepatrným rozdílem 9:8 a Koníkova oblíbená remíza je na spadnutí.
Zpátky k aktuálnímu kolu.Dvě derby,zajímavý duel Opavě a absolutní hit Bílý Balet z Krnova versus nebezpeční Predátoři z Opavy....bitva na ostří šipky.

Ripper Ostrava A-Ripper Ostrava B (tip 13:5)
Ostravští šampióni se tentokráte budou tohoto kola účastnit,jelikož klubové derby se obejde bez pár hráčů základu.I tak se žádné velké drama konat nebude,neb kvalita je jasně daná a odhodlání Koníkových koní bude jedinou,leč bohužel nedostačující zbraní záložáků.

Steel Krnov Čertův hrad-Predators Opava  (tip 10:8)
Tipovat tento zápas je pro mě vyloženě za trest,jelikož bych měl důvěřovat svému celku,síla krnovských je však převeliká.Zvolím tedy diplomatický tip zohledňující domácí prostředí.

DC Podbeskidzie-HQ Steelers  (tip 6:12)
Domácí mají velmi vyrovnanou bilanci 2-2-2,po tomto kole se však počet jejich porážek o jednu rozroste.I když dají do zápasu všechno,stačit to nebude.Dvojice Pastrňák-Carbol hraje v poslední době velmi stabilně,což dokáže jejich spoluhráče uklidnit a naopak soupeře znejistit.

Tupé hroty Třebovice-Munroof Darts  (tip 13:5)
V souboji nováčků bude mít navrch ten ostřílenější disponující zkušenějšími a šipkově zdatnějšími borci.Vidina možnosti vzdálit se poslední příčce bude jejich hnací silou a motivací.

BULL-DO-ZER´S-Amateur (tip 6:12)
Další derby v řadě,tentokrát havířovské a opět sdílející stejné domácí prostředí,nicméně stejně jako v tom ostravském je jen jeden velký favorit.Rozhrnovačům to moc nejde a ani tentokrát nevybřednou s příliš vyhloubeného zákopu. 

Silesiasteel Opava-Ostré hroty Třebovice (tip 10:8)
Souboje těchto dvou celků byly i v minulosti velmi vyrovnané a ani tento zápas nebude vyjímkou.Nabízí se remíza,ale já budu důvěřovat našim klubovým spoluhráčům,protože mají šanci vystoupat v tabulce o něco výše a dobře uvážené nasazení hráčů může hodně pomoci. 

Nezbývá než počkat na den D a věřit svým dovednostem,popřípadě si to přijít jen užít.

6.Kolo - 24.11.2016

Jen jediný výsledek tohoto kola mě tak trochu překvapil a opět má v tom prsty předseda.Tentokrát musel být překvapen i on,jelikož jeho záložáci jasně přehráli domácí havířovské rozhrnovače 6:12.Jinak vše dopadlo dle předpokladů a pro mne osobně ještě k tomu s úspěšnými dvěma tipy.Koník bodoval jen v jednom případě,což znamená únik v tipérské soutěži na dva rozdílové body v poměru 8:6.Nezlobil bych se,kdyby tomu tak bylo i nadále.Bude stačit jediné:trefit se i tentokrát.

Steel Krnov Čertův hrad-Ripper Ostrava A (tip je ve hvězdách)
Předpokládaný megahit kola,potažmo i celé sezóny se konat nebude.Důvod je prozaický,Ripper si je moc dobře vědom kvalit "nabušeného" nováčka z Krnova a nechce riskovat neúčast svého klíčového hráče Dana Barbořáka.A jelikož se termín nepodařilo vzhledem k vytíženosti hráčů obou týmů sjednat,je zápas odložen na neurčito.

Ripper Ostrava B-DC Podbeskidzie  (tip 7:11)
Koník logicky věří svým svěřencům,byť avizuje blíže nespecifikované oslabení,já jsme přesvědčen,že právě tato skutečnost může být pro vývoj zápasu rozhodující.Polští chasníci ucítí příležitost a půjdou si za ní.

Predators Opava-Munroof Darts  (tip 18:0)
Zápas bych charakterizoval tak trochu neurvale a neuctivě vůči soupeři,leč nenapadá mě jiný příměr než "vraždění neviňátek".Zní to tvrdě,ale bude tomu tak.Nedisponujeme širokým kádrem a tak nastupuje v podstatě velmi podobná sestava bez ohledu na soupeře.

HQ Steelers-BULL-DO-ZER´S  (tip 15:3)
Havířovské derby s jasným favoritem.Domácí HQ se již otřepali ze dvou porážek a začínají být tou silou,která je pasovala na jednoho z favoritů soutěže.Buldozers se bude snažit seč jim budou radlice stačit,vše bude ovšem marné.

Tupé hroty Třebovice-Silesiasteel Opava (tip 6:12)
Kvalita a zkušenosti jsou na straně opavských borců a mi samozřejmě nezbývá nic jiného než věřit našim klubovým spoluhráčům. Nasadí li svou nejlepší sestavu,zůstanou domácí hroty opravdu tupé. 

Amateur -Ostré hroty Třebovice (tip 12:6)
Stejně jako v kole minulém,zahrají si Amatéři proti Třebovickým hrotům,tentokrát těm Ostrým.Byť sestava hostí vykazuje větší kvalitu než jejich klubových spoluhráčů,předpokládám,že výsledek se měnit nebude. 

I když není toto kolo úplné,jsem si jist,že na kvalitu to nebude mít zásadní vliv.Takže připravit,pozor....ve čtvrtek to opět rozjedem.

5.Kolo - 10.11.2016

Tak už je to tu zas.Mé počáteční tipérské úspěchy jsou negovány mou nemohoucností a především Koníkovým umem.Můj náskok se ztenčil na úplné minimum,jelikož i toto kolo bylo v režii našeho předsedy.Dva přesné zásahy znamenají jediné-6:5 v můj prospěch,což je náskok velmi ožehavý.Zejména remízy Koníkem tipované,většinou v duelech ,,jeho" Ripperů jsou hybným kamenem jeho úspěchů.Je třeba se z toho poučit a nebát se.

Ripper Ostrava A- DC Podbeskidzie (tip 11:7)
Nedělám si iluze o složení soupisky mistrů našeho regionu,nicméně je to vždy kvalita k výhře předurčená.Hosté z Polska,lehce Českem říznutí nebudou snadnou kořistí a nedají se snadno.Věřím v bojovnost hostí,která bude částečně slavit úspěch.

Munroof Darts-Steel  Krnov Čertův hrad  (tip 1:17)
Ač soubor nováčků, přec jasná to záležitost. Čerti z hradu vládnou lize a jsou postrachem všech.Zatímco kvalita kádru krnovských je nezměrná,domácí Brušperk je v kategorii pokušitelů.Pokud Krnov nezvolí nějakou záložní variantu,bude to jednoznačná záležitost.

BULL-DO-ZER´S-Ripper Ostrava B (tip 10:8)
V tomto zápase se nabízí remíza a Koník ví proč.Přesto půjdu tak trochu proti proudu a logice věci a budu doufat,že tentokrát se plichtit nebude.Robert jistě namíchá zelenou s citrónem přesně dle receptu a tato strategie rozhodne zápas.

Silesiasteel Opava-Predators Opava  (tip 5:13)
Opavské derby je tady a domácí se budou chtít předvést.I když tentokrát to nevypadá na naši nejlepší sestavu,náš náhradník je z kategorie výborných.Nadšení "domácích" stačit nebude , jelikož naše herní pohoda našich lovců je více než zřejmá.

Ostré hroty Třebovice-HQ Steelers  (tip 7:11)
Domácí opět slibují konečně plnou sestavu,ale realizace je vždy složitá.I když se tak nakonec stane,věřím,že kvalita borců z Havířova je ještě o stupínek vyšší.

Amateur -Tupé hroty Třebovice (tip 12:6)
Čas satisfakce je tady.Po dvou drtivých porážkách,které značně narušili sebevědomí havířovských Amatérů je tu soupeř z kategorie hratelných.Snaživý nováček narazí na obrovskou touhu domácích dokázat,že to předchozí je jen vliv okolností.  

Zbývá už jen jediné-věřit,že své velmi chatrné vedení nezměním jen v pouhou historii.....

4.Kolo - 3.11.2016

Tak i už na mě došlo,co se tipování týče.A tentokrát mi nevyšly ani odhady co do výsledků,jelikož dvakrát to nedopadlo dle mých předpokladů.Postarali se o to zápasy DC Podbeskidzie-Ostré hroty se svou remízou a další hroty,tentokrát ty Tupé,kteří naopak remízu odmítli a neuspěli v domácím zápase s Ripperem B. Souhrou okolností nebo snad informacemi z tajných zdrojů byly to právě tyto duely,které přesně odhadl Koník a snížil tak ztrátu v tipérské soutěži na 6:3,jelikož mi nevyšlo vůbec nic.Nezbývá než se snažit v kole následujícím,kde bych to viděl asi zhruba takto:

Munroof Darts-Ripper Ostrava A (tip 2:16)
Byť sestava hostí bude zcela určitě plná náhradníků, není pochyb o tom,že nováčkovi bude opět naloženo.Nepřeji to sice domácím,ale vypadá to na zcela jednoznačnou záležitost.

DC Podbeskidzie-BULL-DO-ZER´S (tip 10:8)
Pomalu zvyšující se kvalita výkonů polského družstva přinese domácím vítězství,i když se hosté nedají lacino.Stejně jako domácím se totiž začíná herně dařit i oporám havířovské těžké stavební techniky.Tentokrát to ještě stačit nebude.

Steel  Čertův hrad  Krnov-Silesiasteel Opava  (tip 14:4)
Po totální devastaci havířovských Amatérů mají krnovští opět našlápnuto k dalšímu vítězství,byť se hosté budou jistě snažit,seč budou síly stačit.Obrovská kvalita domácího celku je ovšem problém pro opavské klubové spoluhráče z kategorie neřešitelných.

Ripper Ostrava B-Ostré hroty Třebovice (tip 7:11)
Ostravští Rippeři z rodu B budou jistě namlsaní prvním vítězstvím této sezóny,leč hosté nebudou mít v plánu ztrácet body a přijedou si pro vítězství.

Predators Opava -Amateur  (tip 11:7)
Hosté se budou chtít otřepat z domácího debaklu z kola minulého a určitě budou vzdorovat jak to jen půjde.Přesto jsem přesvědčen,že prokážeme kvalitu a soupeře nakonec předčíme.

Tupé hroty Třebovice-HQ Steelers (tip 4:14)
Havířovští HQ pojedou do Třebovic s jednoznačným cílem,který ani nemůže být jiný než zvítězit.Nadšení domácích nebude stačit ani na přijatelný výsledek,jelikož hosty povede čerstvý vítěz ostravského Regionálu Ota Carbol s podporou dalšího vítěze Míši Pastrňáka,který byl minulý týden stejně úspěšný v párech na Regionálu v Olomouci. 

Nechť všichni hrají jak nejlépe umí a úspěšně propagují kult oceli.

3.Kolo - 20.10.2016

Steelový expres již minul i druhou stanici a téměř vše dopadlo dle předpokladů.Jedinou vyjímkou je remíza Tupých hrotů s polským DC Podbeskidzie.Nevím jak to dělám,ale opět jsem byl úspěšný v polovině svých tipů.Koník tentokrát uzmul alespoň jednu přesnou trefu,což znamená jediné:Zvýšil jsem průběžné vedení v této tipérské aktivitě na 6:1.Laťka je proklatě vysoko,zkusím držet její úroveň i v kole č.3.Něco mi však říká,že tentokrát to nepůjde.Tak uvidíme zda můj vnitřní hlas či tipérská úvaha budou slavit úspěch.

Ripper Ostrava A- BULL-DO-ZER´S (tip 13:5)
Snad ani nelze nevěřit favoritovi,který po slabším úvodu opět nabírá na obrátkách a především má z čeho vybírat.Kvalita i kvantita je jednoznačně na straně ostravského Ripperu.

Silesiasteel Opava-Munroof Darts (tip 13:5)
Opavští po dvou nezdarech konečně narazí na soupeře z kategorie hratelných.Nepochybuji o tom,že jednoznačně uspějí,jelikož nováček z Brušperka bude v této sezóně především sběratelem zkušeností.

DC Podbeskidzie-Ostré hroty Třebovice  (tip 7:11)
Chlapcům z Polska to letos nějak úplně výsledkově nevychází a soupeř toho bude chtít náležitě využít.Krom toho disponuje lepší formou,což bude rozhodujícím faktorem zápasu.

Amateur-Steel  Čertův hrad  Krnov (tip 6:12)
Našlapaná soupiska hostí bude postrachem nejednoho protivníka a ani havířovští nebudou těmi,kdo toto krnovské komando dokáže zastavit.Maximálně je jen lehce přibrzdí.

Tupé hroty Třebovice  -Ripper Ostrava B  (tip 9:9)
Domácí budou namlsáni bodovým úspěchem kola minulého a určitě toho nějakým způsobem využijí.Půjdu do lehkého rizika,věřím,že tento výsledek dokáží zopakovat.

HQ Steelers-Predators Opava (tip 10:8)
Jednoznačně tahák tohoto kola a těžká to pozice pro mě s tímto tipem.Pravděpodobně důležitý souboj o místo na republikové listině třech vyvolených.Oprostím se od emocí a klubové příslušnosti a zkusím tipovat výsledek u něhož není nutné aby mi vyšel. 

Karty jsou rozdány,vše je a to doslova v rukou všech aktérů.Takže bojujte za své teamy a taky trochu za mé tipy,ať mi může Koník zakoupit po sezóně láhev :)

2.Kolo - 13.10.2016

Po tom,jak se mi dařilo tipovat v kole prvním stojí přede mnou výzva zkusit být podobně zdatný i v kole druhém.Úkol to nesnadný,tak snad budu opět úspěšnější než Koník.

Silesiasteel Opava-Ripper Ostrava A (tip 6:12)
Po lehce ne úplně zvládnutém prvním kole si tentokrát dají ostravští větší pozor a nic neponechají náhodě.

BULL-DO-ZER´S-Ostré  hroty Třebovice (tip 6:12)
Třebovičtí byli v kole prvním velmi blízko velkému výsledku,nakonec se tak nestalo.Sebevědomí v tomto zápase načerpané se ovšem v dalším kole určitě projeví a plný počet bodů poputuje na třebovické hřiště.

Munroof Darts-Amateur  (tip 3:15)
Nováček nemá vůbec snadný los,což bude mít za následek jediné.Tvrdé příděly od dosavadních soupeřů.Zkušené družstvo hostí naplno prokáže své kvality.

Tupé hroty Třebovice-DC Podbeskidzie  (tip 7:11)
A ani Tupé hroty neokusí slast vítězství.Soupeř z Polska je dostatečně zkušený a bude si chtít připsat první body do tabulky.I když to nebude jednoznačná partie,přeci jen hosté zvítězí.