Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo

2.Kolo - 11.10.2018

Máme za sebou první kolo a všechny zápasy vyšly podle očekávání. Snad jen derby na Honzíkovi bylo výsledkově až moc dramatické a favorit se prosadil až v úplném závěru. Jinak se určitě bylo na co dívat v zápase Amatérů s Krnovem, kde úřadoval hostující Vláďa Adámek.Kolo následující se ponese v duchu očekávaných výsledků a TOP zápasu nejen tohoto kola. Duel posledních ligových mistrů nás zavede do Krnova kde zavítá Gerlich toho času z Fulneku.


HQ Bulldozers-Ripper Ostrava A (tip 6:12)
Staronový účastník soutěže se tentokráte představí doma a opět ho nečeká nic snadného. Po mistrovském Gerlichu změří síly s druhým týmem sezóny minulé a výsledek se od prvního zápasu pravděpodobně moc lišit nebude.

Ripper Ostrava B-Predators Opava  (tip 7:11)
Po ne příliš povedeném startu do sezóny nezbývá nic jiného než bodovat naplno. Koníkovic eskadra ovšem jistě nemá v plánu se nechat lehce porazit a pak s úsměvem poděkovat, tudíž pro to musíme něco udělat. To něco znamená zahrát minimálně dobře.   

Silesiasteel Opava-Amateur (tip 6:12)
Po snadnějším losu prvního kola, který se ukázal ne až tak snadný následuje další domácí zápas pro vyznavače žluté barvy. Přijedou havířovští Amatéři, kteří jsou ledacos, jen ne amatéty. Alespoň co se šipek týče. Po těsné domácí porážce od Krnova to vidím na plný bodový zisk hostí.

Steel Krnov-Gerlich Fulnek (tip 10:8)
Jednoznačně tahák tohoto kola. Duel dvou posledních mistrů MSK kraje slibuje napínavou podívanou okořeněnou nadstandartními výkony všech zúčastněných. Byť se tak trochu nabízí remíza, myslím, že se nakonec zápas přikloní na stranu domácích.

Target Ostrava-HQ Steelers (tip 6:12)
Target se představí doma, ale soupeře bude mít více než zdatného. HQ stále disponuje kvalitním hráčským materiálem, který je vyrovnanější než má ostravský Target. Všechny body tedy poputují do Havířova.


1.Kolo - 4.10.2018

Doba ligových prázdnin se neúprosně blíží ke svému závěru a to znamená jediné: máme před sebou ligový ročník 2018/19. Tentokráte došlo jen ke změnám co se účastníků týče, počet deseti týmů zůstal zachován.Staronovým účastníkem je Bulldozers, kteří nahradili Munroof Darts a pro svůj restart zvolili atraktivnější prostředí resaurace HQ. Kosmetickou změnou je u působiště Gerlichu, který se přesunul do Fulneku. Favoritů máme přesně polovinu startovního pole, zbylá pětice bude hrát o čest, zábavu a možná i o umístění v druhé polovině tabulky. 


Amateur-Steel Krnov (tip 8:10)
Zřejmě nejvyrovnanější zápas prvního kola, i když začátky jsou vždy ošidné. Budu tak nějak předpokládat,že oba týmy se budou chtít předvést a nasadí to nejlepší a udělají z tohoto zápasu šlágr kola.

Gerlich Steel Fulnek-HQ Bulldozers (tip 14:4)
Obhájci titulu změří síly v prvním zápase s novým nebo lépe staronovým ligovým účastníkem a neměl by být pro domácí problém zisk všech bodů. Spíše to vidím na jednoznačnou dominanci mistra.   

HQ Steelers-Predators Opava (tip 11:7)
Domácí budou hlavně spoléhat na kvalitu Marka Polyáka a i když u nich došlo k jistému oslabení co se kvality kádru týče, pořád disponují vysokým herním potencionálem a budou patřit k širšímu okruhu favoritů. Proti dlouhodobě oslabené sestavě Predators to bude vítězný vstup do soutěže.

Ripper Ostrava A-Ripper Ostrava B  (tip 13:5)
Derby hned na začátek soutěže a favorit je pořád stejný. Poodchodu Dominika Moravčíka je sestava záložního týmu oslabena a těžko bude vzdorovat kvalitě ze strany týmu s přídomkem A. Tipuji, že bět dílčích bodů bude absolutním maximem outsidera.

Silesiasteel Opava-Target Ostrava (tip 11:7)
Poměrně přijatelný soupeř pro domácí celek, jelikož v sezóně minulé měl mnohem horší los do soutěže. Silesiasteel bude chtít určitě uspět a předpokládám, že byť se vítězství nebude rodit úplně lehce, přeci jen uzmou domácí všechny body.