Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře 1-9 kolo

6.Kolo - 29.11.2018

  Výsledky čtyřech zápasů naprosto očekávané, ve vyrovnaném našem zápase jsme byli nakonec úspěšnější. V kole následujícím se odehraje další s velkých zápasů a to v případě souboje domácích HQ s hostujícím Krnovem. My zkusíme něco vymyslet na Gerlich Fulnek, zápas je přeložen na 5.12. a tak máme ještě chvíli čas. Změnou je fakt, že se bude hrát v Opavě, byť rozpis hovoří jinak. Ostatní zápasy mají své favority dány a uvidíme, zda dojde k neočekávanému výsledku. Z mého pohledu je smutná statistika tipovací soutěže a tak mám obavu vůbec něco jakkoliv fundovaně hodnotit, natož vymýšlet nějaké tipy.Zoufalý pokus může začít.


Amateur-Target Ostrava   (tip 12:6)
Domácí vyhrají, ale jaké bude konečné skóre? Netuším a tak první myšlanka bude ta správná.

Gerlich Steel Fulnek-Predators Opava  (tip 11:7)
Hraje se u nás, Gerlich je favorit, třeba se něco stane, nebo se nestane vůbec nic, prostě nějak to dopadne.

HQ Steelers-Steel Krnov (tip 9:9)
Všechny varianty jsou možné a vzhledem k tomu, že tipovat se mi nedaří, vsadím tentokráte na remízu.

Ripper Ostrava B-HQ Bulldozers (tip 11:7)
Věřím domácím,ale opět to vypadá na konečný výsledek jiné než mojí varianty, takže zkusím něco tipnout.


Silesiasteel Opava-Ripper Ostrava A (tip 6:12)
Hosté jsou favorit a vyhrají. Jaký bude poměr je opět na křišťálovou kouli a tak první lepší možnost.

5.Kolo - 22.11.2018

Kolo dvou velkých zápasů je za námi a bilance je taková, že Gerlich poprvé v sezóně ztratil bod za remízu a Krnov, ač oslaben dokázal vytěžit v souboji s Ripperem všechny body. Rovněž se urodila nečekaná výhra Bulldozerů v Opavě na Silesii. Jinak jen očekávaný scénář, byť v našem zápase to nebylo úplně dle předpokladů. V kole následujícím jsou čtyři duely s jasným favoritem, boj by mohl nastat v našem zápase s Amatéry, to ovšem záleží na konstelaci v jaké se budeme zrovna nacházet. To samé platí i o tipovací soutěži, jelikož vůbec netuším, jak to vymyslet.


Gerlich Steel Fulnek-Ripper Ostrava B  (tip 12:6)
Jedna věc je v tomto zápase naprosto jistá, a to, kdo bude vítězem. Trefit ovšem přesný výsledek nebude zas tak snadné, jelikož lze tak trochu předpokládat, že domácí nenastoupí v tom úplně nejlepším složení, čehož by mohli hosté využít a uhrát solidní výsledek.

HQ Bulldozers-HQ Steelers  (tip 5:13)
HQ derby je rovněž ten samý případ jako zápas předchozí.Výsledek může být jakýkoliv ve prospěch HQ Steelers, budu tedy věřit v tuto variantu.

Predators Opava-Amateur (tip 9:9)
Nejhorší zápas všech dob pro jakékoliv tipování. Kromě našeho přesvědčivého vítězství je ve hře jakákoliv varianta. Budu tentokráte nezdravý optimista a věřím, že nějaký ten bod uhrajeme.

Ripper Ostrava A-Target Ostrava  (tip 12:6)
Ostravské derby a karty jsou rozdány celkem jasně. Byl bych velmi překvapen, kdyby měli chlapci od Honzíka problém a tak neočekávaám nic jiného než jejich vítězství.


Steel Krnov-Silesiasteel (tip 13:5)
I tento zápas vypadá, že se bude jednat pouze o výši konečného skóre. Hosté budou jistě chtít odčinit nečekané domácí zaváhání, leč soupeř k tomu není úplně vhodný. Z toho důvodu to bude opět jen o vítězství domácích.

4.Kolo - 8.11.2018

Třetí kolo se nezadržitelně blíží a nezbývá než se pustit do další fáze dohadů, předpokladů a možností, které se většinou rozcházejí s konečným výsledkem.Kolo minulé zanechalo za sebou Amatéry pokořené v domácím svatostánku nejtěsnějším rozdílem, výsledky víceméně očekávané, jen s jiným skóre než jsem čekal (co mi to sakra chlapi děláte ) a na součástky rozebrané Predátory rukama nekompromisních Rozparovačů. V kole následujícím se utkají "těžké váhy" MSK kraje ve vzájemných duelech a to hned ve dvojím provedení, boj o sebevědomí se rozpoutá v Opavě, byť v případě žlutých poněkud později, a Ostrava si bude chtít podmanit Havířov, myšleno ovšem velmi obrazně. Tipovací soutěž vede ten, kdo je první, což já nejsem, ale snad už chlapci napříč týmy zaberou a vezmou v potaz můj zájem o ovládnutí tipovací soutěže .


HQ Steelers-Gerlich Steel Fulnek (tip 6:12)
Myslím, že motivace Gerlichu je celkem jasná a určitě nebudou nějak improvizovat v sestavě, která bude určitě plná výborných hráčů.Domácí se určitě jen tak snadno porazit nenechají, leč současná forma hostů je na velmi vysoké úrovni a vítězství si nenechají uniknout.

Predators Opava-Target Ostrava  (tip 12:6)
Zápasy s týmy úrovně Targetu se nám daří, na rozdíl od zápasů s těmi nejlepšími, kde nedokážeme využít svůj potenciál. Tohle bude ta první varianta a jsem přesvědčen o našem vítězství.

Ripper Ostrava B-Amateur (tip 7:11)
Domácí mají jistě v plánu hosty zaskočit, leč ti budou s touto variantou taktického boje počítat a nic neponechají náhodě.Na pohodu to úplně nebude, přesto věřím hostům z Kansasu.

Silesiasteel Opava-HQ Bulldozers  (tip 12:6)
Opavští jsou určitě favoritem odloženého duelu a proto je velmi pravděpodobné, že těžká technika z Havířova se stane jejich trofejí.


Steel Krnov-Ripper Ostrava A (tip 10:8)
Určitě nejvyrovnanější zápas tohoto kola. Uvidíme, v jakých sestavách na sebe tito soupeři vyrukují, předpoklad je ovšem takový, že bude k vidění přehlídka nejvyšší kvality.Věřím nakonec ve výhodu domácího prostředí.

3.Kolo - 25.10.2018

Druhé kolo je již minulostí a čtyři z pěti výsledků nepřinesli žádné důvody k údivu. Ten zbývající za pozornost stojí, jelikož i když se o překvapení určitě nejedná, výsledkově jednoznačná partie vyzněla v Krnově pro hostující Gerlich.A zajímavý zápas se nám rýsuje i v tomto kole. Na pořadu bude havířovské derby,tentokráte bez jasného favorita.Ostatní zápasy by mohli dopadnout dle předpokladů,leč k překvapení je vždy dostatek prostoru. Daří se i tipujícím,tak uvidíme,zdali se po tomto kole vyprofiluje nějaký favorit.


Amateur-HQ Steelers (tip 10:8)
Je tomu už asi dávno, co se odehrálo havířovské derby, ve kterém by nebyl favorit předem znám.Před sezónou došlo ke změnám v obou týmech a právě tato skutečnost dělá ze zápasu jednoznačný šlágr kola.Těžko tipovat, budu věřit v lepší závěr domácích.

Gerlich Fulnek-Silesiasteel Opava  (tip 14:4)
O favoritovi nejen tohoto zápasu netřeba mít pochyb, rozjetý tým Gerlichu pošetří ty největší opory, i tak z toho bude naprosto jednoznačná partie a hosté nebudou vědět co dřív.  

HQ Bulldozers-Steel Krnov (tip 6:12)
Hosté se určitě budou chtít rehabilitovat za porážku, kterou utržili v domácím prostředí v kole minulém a zatím poslední tým tabulky je k tomu ideálním společníkem.Bojovnost a odhodlání domácím stačit nebude a tak se čekání na první body v sezóně prodtáhne minimálně o další dva týdny.

Ripper Ostrava A-Predators Opava (tip 10:8)
Zkusíme oprášit vzpomínky na loňský, jinak velmi nepovedený ročník, kdy se nám podařilo v tomto zápase bodovat. Ani tentokráte nás nečeká nic jednoduchého a nezbývá než zkusit soupeře něčím překvapit.Double z první by nemusela být špatná možnost.


Target Ostrava-Ripper Ostrava B (tip 9:9)
I v tomto derby se rýsuje poměrně zajímavý zápas. Opravdu vůbec netuším, jak by to mohlo dopadnout a tak zkusím premiéru v podobě dělení bodů, tedy remízy.

2.Kolo - 11.10.2018

Máme za sebou první kolo a všechny zápasy vyšly podle očekávání. Snad jen derby na Honzíkovi bylo výsledkově až moc dramatické a favorit se prosadil až v úplném závěru. Jinak se určitě bylo na co dívat v zápase Amatérů s Krnovem, kde úřadoval hostující Vláďa Adámek.Kolo následující se ponese v duchu očekávaných výsledků a TOP zápasu nejen tohoto kola. Duel posledních ligových mistrů nás zavede do Krnova kde zavítá Gerlich toho času z Fulneku.


HQ Bulldozers-Ripper Ostrava A (tip 6:12)
Staronový účastník soutěže se tentokráte představí doma a opět ho nečeká nic snadného. Po mistrovském Gerlichu změří síly s druhým týmem sezóny minulé a výsledek se od prvního zápasu pravděpodobně moc lišit nebude.

Ripper Ostrava B-Predators Opava  (tip 7:11)
Po ne příliš povedeném startu do sezóny nezbývá nic jiného než bodovat naplno. Koníkovic eskadra ovšem jistě nemá v plánu se nechat lehce porazit a pak s úsměvem poděkovat, tudíž pro to musíme něco udělat. To něco znamená zahrát minimálně dobře.   

Silesiasteel Opava-Amateur (tip 6:12)
Po snadnějším losu prvního kola, který se ukázal ne až tak snadný následuje další domácí zápas pro vyznavače žluté barvy. Přijedou havířovští Amatéři, kteří jsou ledacos, jen ne amatéty. Alespoň co se šipek týče. Po těsné domácí porážce od Krnova to vidím na plný bodový zisk hostí.

Steel Krnov-Gerlich Fulnek (tip 10:8)
Jednoznačně tahák tohoto kola. Duel dvou posledních mistrů MSK kraje slibuje napínavou podívanou okořeněnou nadstandartními výkony všech zúčastněných. Byť se tak trochu nabízí remíza, myslím, že se nakonec zápas přikloní na stranu domácích.

Target Ostrava-HQ Steelers (tip 6:12)
Target se představí doma, ale soupeře bude mít více než zdatného. HQ stále disponuje kvalitním hráčským materiálem, který je vyrovnanější než má ostravský Target. Všechny body tedy poputují do Havířova.


1.Kolo - 4.10.2018

Doba ligových prázdnin se neúprosně blíží ke svému závěru a to znamená jediné: máme před sebou ligový ročník 2018/19. Tentokráte došlo jen ke změnám co se účastníků týče, počet deseti týmů zůstal zachován.Staronovým účastníkem je Bulldozers, kteří nahradili Munroof Darts a pro svůj restart zvolili atraktivnější prostředí resaurace HQ. Kosmetickou změnou je u působiště Gerlichu, který se přesunul do Fulneku. Favoritů máme přesně polovinu startovního pole, zbylá pětice bude hrát o čest, zábavu a možná i o umístění v druhé polovině tabulky. 


Amateur-Steel Krnov (tip 8:10)
Zřejmě nejvyrovnanější zápas prvního kola, i když začátky jsou vždy ošidné. Budu tak nějak předpokládat,že oba týmy se budou chtít předvést a nasadí to nejlepší a udělají z tohoto zápasu šlágr kola.

Gerlich Steel Fulnek-HQ Bulldozers (tip 14:4)
Obhájci titulu změří síly v prvním zápase s novým nebo lépe staronovým ligovým účastníkem a neměl by být pro domácí problém zisk všech bodů. Spíše to vidím na jednoznačnou dominanci mistra.   

HQ Steelers-Predators Opava (tip 11:7)
Domácí budou hlavně spoléhat na kvalitu Marka Polyáka a i když u nich došlo k jistému oslabení co se kvality kádru týče, pořád disponují vysokým herním potencionálem a budou patřit k širšímu okruhu favoritů. Proti dlouhodobě oslabené sestavě Predators to bude vítězný vstup do soutěže.

Ripper Ostrava A-Ripper Ostrava B  (tip 13:5)
Derby hned na začátek soutěže a favorit je pořád stejný. Poodchodu Dominika Moravčíka je sestava záložního týmu oslabena a těžko bude vzdorovat kvalitě ze strany týmu s přídomkem A. Tipuji, že bět dílčích bodů bude absolutním maximem outsidera.

Silesiasteel Opava-Target Ostrava (tip 11:7)
Poměrně přijatelný soupeř pro domácí celek, jelikož v sezóně minulé měl mnohem horší los do soutěže. Silesiasteel bude chtít určitě uspět a předpokládám, že byť se vítězství nebude rodit úplně lehce, přeci jen uzmou domácí všechny body.