Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

24.kolo deHydra Havířov-Predators Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

24.kolo deHydra Havířov-Predators Opava

24.Kolo

deHydra Havířov-Predators Opava 6:12 (legy 16:25)

Sestava Predators:
Armlich,Monczmann,Povolný,Hrtoň

Sestava deHydra:
Čujdík,Vilgocký,Mikula,Pastrňák-Podhora,Urbančok

 Jediný bod od titulu! Takto stručně lze charakterizovat výsledek tohoto zápasu. Byť skóre vypadá přesvědčivě, vůbec se nejednalo o jednoduché utkání. Absence jednoho důležitého hráče na obou stranách se ukázala jako větší ztráta pro domácí celek, neboť naše sestava byla přeci jen o něco kvalitnější. Začátek byl jednoznačně v naší režii. Než se stačili domácí borci rozkoukat, byl stav 0:4 v náš prospěch, když jen Pasta si porážku přivodil zcela sám a Michal jen trestal jeho chyby. Pak ale deHydra dokázala předvést své nesporné kvality, a stejně tak jako v prvním měření sil začali žíznivý chlapci mocně dotahovat, a tak stav byl nakonec po prvních singlech nerozhodný.
  Domácí se však nespokojili jen s vyrovnaných skóre a tak dle hesla jistého komunistického pohlavára "Dohnat a předehnat" se po párové 701 dostali do vedení. Celý zápas se lámal výsledkem Cricketu, kde na sebe narazila dnes asi herně  lepší havířovská dvojice Pasta/Rosťa a osvědčená cricketová dvojka Johny/Mony. Po velkém boji se nám podařilo zvítězit a tím přerušit domácí sérii pěti výher v řadě. Zřejmě tato skutečnost pak předznamenala další vývoj v utkání, neboť jsme přidávali jeden bod za druhým, až do konečné podoby, která byla i ovlivněna střídáním na straně deHydry.
  Hodnocení: Naprosto precizně zvládnutý zápas, který se začínal vyvíjet nedobře. Trochu překvapivě byli hlavními strůjci úspěchu Johny s Michalem, inu variabilita je jedním z faktorů úspěchu. Razítko za titulem můžeme udělat již příští týden v domácím prostředí, kde nám bude soupeřem Šipkový obchod Ostrava.
  
 

Statistika:  
Jan Armlich              3/4   (9x100+ / 3x140+)
Kamil Hrtoň              2/4   (9x100+ / 2x140+)
Michal Monczmann  3/4   (5x100+ / 1x140+) 
Karel Povolný          3/4   (6x100+ / 8x140+)
Zápis z utkání: ZDE