Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Steel Čertův hrad Krnov:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Steel Čertův hrad Krnov


18.Kolo

Predators Opava-Steel Krnov Čertův hrad   8:10 (legy 21:26)

Sestava Predators:
Hynčica,Čadecký,Kabaja,Armlich-Baier

Sestava Steel Čertův hrad Krnov:
Adámek,Humpula,Hrtoň,Haleňák-Povolný


 Na bitvu toho času prvního celku s druhým, se oba týmy evidentně připravovali velice důsledně, jelikož my byli v naší nové domovské herně v Double Outu již hodinu a půl před zápasem a hosté dorazili ještě před 17 hodinou, tudíž s velkým předstihem.I jejich počet, který byl více než značný naznačoval, že žádné podcenění nebo šetření klubového rivala se konat nebude. Po dostatečném rozhazení se a příchodu naší mimoopavské akvizice mohlo drama vypuknout.
   První polovina singlů má jasného a očekávaného krále v podobě reprezentanta ČR Franty, který vyhrál oba své zápasy, když jen já mu to velmi lehce zkomplikoval. Nedaří se Čadovi,ani Jirka nezáří, mi to celkem padá a Petr ovládá umění vítězit.Suma sumárum stav je 4:4.
  Do párovek za nás Jirka s Čadem proti Markovi s Kamilem. Velmi těsný souboj rozhoduje Čad, kerý podal výborný výkon.Bohužel to bylo z jeho strany naposledy.Cricket je ukázka exkluzivní hry všech zůčastněných, kdy opět výbornou hru Franty doplňuje Vláďa.Já s Petrem hrajeme jak to jen jde a od vítězství nás dělí jen onen potřebný kousek přesnosti.Nakonec krnovští vítězí 1:2, srovnávají stav na 5:5 a jak se ukáže, byla to důležitá pasáž hry.
   Druhá půje singlů dopadá pro nás katastroficky.Čtyřbodová šňůra hostí jim dodá potřebný klid k zisku posledního a rozhodujícího bodu. Šance jsme měli, zůstaly nevyužity. Nevýrazného Čada nahrazuje Zdeněk a vítězí.Já porážím střídajícího Karla a naše šance ještě žije.Tu nám ovšem bere kdo jiný, než 100% Franta poraživší Jirku.Petr jen koriguje konečný výsledek v zápase s Kamilem.
  Co dodat.Hráli se velmi kvalitní šipky plné 5,6 a 7 kol. 180 se tentokrát šetřilo, zavírání přes 100 bodů zaznamenal jen Péťa. Tato porážka nám výrazně koplikuje naší pozici v boji o postup na MR družstev.Můžeme skončit na 2, ale i na 4 místě. MSK kraj má jen tři místa k dispozici. Vše s vysokou pravděpodobností rozhodne již příští týden, když opět doma přivítáme Ripper Ostrava.Uděláme vše pro vítězství.Pokud to nevyjde, čeká nás v prvním červnovém týdnu volný víkend......třeba bude krásné počasí :) 

Statistika:  

Tomáš Čadecký      0/3    (4x100+ / 2x140+)
Jiří Kabaja              1/4   (6x100+ / 1x140 / 1x180)
Jan Armlich            2/4   (14x100+ / 4x140+)
Petr Hynčica           3/4   (13x100+ / 3x140+)
Zdeněk Baier          1/1    (3x100+ / 1x140+)
Lukáš Uvíra            nehrál
Vladimír Černocký nehrál