Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Darts Rockers Ostrava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Darts Rockers Ostrava


18.Kolo

Predators Opava-Darts Rockers Ostrava 18:0 (legy 36:6)

Sestava Predators:
Monczmann,Povolný,Armlich,Hrtoň

Sestava Darts Rockers:
Jekielek,Sliva,Mikluš,Kalaba-Nagelová


  O tomto zápase věru není moc co napsat. V podstatě se jednalo o takový smutný příběh, jelikož s posledním týmem tabulky by měli nastoupit hráči řekněme širšího výběru, protože kdy jindy, když ne teď. Bohužel se nenašel ani jeden jediný, který by si udělal po dlouhé době čas na ligový zápas, tudíž stav byl takový, jaký byl a nešlo s tím nic jiného dělat.
  Od začátku byl vidět obrovský rozdíl v kvalitě a i když se hosté sympaticky snažili co to jen šlo, těžko se hledala možnost na uzmutí alespoň dílčího bodu. Výsledkem bylo vedení 8:0 a válec pokračoval.
  Párovky opět jednoznačně a vedení již nedostižné v poměru 10:0. 
  Ani v dalším průběhu hry se její obraz nijak zásadně nezměnil a jelikož nikdo nechtěl být tím, kdo ztratí první bod, výsledkem bylo nejvyšší možné skóre se ztrátou šesti legů. Další komentář netřeba.
  Hodnocení: V podstatě ani není co hodnotit, výsledek hovoří za vše. Příští zápas bude ve znamení derby a zde lze očekávat mnohem větší odpor ze strany protivníka, který se bude opět pokoušet nás obrat o nějaký ten bod. Není nutné dodávat, že žádné body rozdávat nehodláme a sestava tomu bude odpovídat. 
  
 Statistika:  
Jan Armlich              4/4   (4x100+ / 4x140+)
Michal Monczmann  4/4   (8x100+ , 3x140+)
Karel Povolný          4/4   (8x100+ , 4x140+) 
Kamil Hrtoň             4/4   (14x100+ / 1x140+)


Zápis z utkání: ZDE