Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava A:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Ripper Ostrava A


18.Kolo

Predators Opava-Ripper Ostrava A 6:12 (legy 17:26)

Sestava Predators:
Čadecký,Kabaja,Armlich,Uvíra

Sestava Ripper A:
Tíc,Król,Meriarik,Drobík-Mandys,Stříbný   Čekal nás poslední zápas sezóny (konečně) a soupeřem nám byl celek z nejlepších, ambiciózní tým ostravských Ripperů. Ti na dálku soupeřili s HQ o postup na MR družstev, byť již ve vzduchu visela informace o tom, že mistrovský Gerlich se svého místa vzdá. Nicméně jsme měli v plánu Rippery pozlobit, jako již mnohokráte v tého sezóně, zůstalo jen u něho.
   Soupeř neponechal nic náhodě a přivezl do Opavy celou údernou elitní eskadru.Záčátek jako již tradičně vyrovnaný až do stavu 2:2 a jako obvykle v této fázi zápasu zahazujeme své možnosti na dablech, čehož zkušený soupeř samozřejmě využívá a jde do vedení 3:5. Marná je má a Lukášova snaha o uzmutí nějakého bodu.
   Rázný a rozhodující krok učinili hosté v párových hrách, které obě opanovali a tím prakticky zápas rozhodli. Poté přidali další tři singlové body a šlo se slavit. Zmohli jsme se jen na korekci konečného skóre, což je v této sezóně maximum  možného.
   Hodnotit netřeba, situace s neproměněnými možnostmi se opakuje zas a znova. Nezbývá, než to zkusit do přístího ročníku vylepšit, nejlepe hodně moc.
   Žádný další zápas již není, nezbývá než nad touto sezónou "snů" zatáhnout oponu, čím rychleji, tím lépe.Statistika:  
Jan Armlich            2/4   (7x100+ / 2x140+ / 1x180)
Jiří Kabaja              2/4  (6x100+ / 3x140+)
Tomáš Čadecký      2/4   (11x100+ / 3x140+) 
Lukáš Uvíra            0/4   (3x100+ / 3x140+ / 3x180)
Petr Hynčica           nehrál
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE