Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

18.kolo Predators Opava-Silesiasteel Opava


18.Kolo

Predators Opava-Silesiasteel Opava  14:4 (legy 30:16)

Sestava Predators:
Kabaja,Uvíra,Armlich,Čadecký

Sestava Silesiasteel:
Březina,Výtisk,Kuděla,Biel-Šimeček,Černocký


  Derby je naše! Opavo! Tak nějak fotbalově bych uvedl koment tohoto zápasu. Ono ani nelze jinak, jelikož před zápasem se restauračním prostorem linul popěvek "Silesiasteel" a hosté byli velmi hluční a rozverní. Jaký kontrast s našimi "poker face" , což ovšem bylo součástí taktiky. Nenechat se rozhodit nikým a ničím. Žlutí dorazili v počtu šesti hráčů, my opět klasicky složili čtyřku, tentokráte nahradil po zlomenině ruky vracející se Jirka absentujícího Vladana, toho času si užívajícího v zemi koridě zaslíbené. Silesiasteel nakonec posílá do boje čtveřici Vlastík,Adam,Zbyšek a Rosťa (otto).
  A začínáme naprosto podle představ. Jdeme do vedení 3:1, když jediný Lukáš nedotáhl do konce dobře rozehraný zápas. Druhá porce zápasů končí na vlas stějně, když tentokráte Jirka nestačil na Luďka, který bleskově nahradil nervózně střízlivého Adama. Vedení 6:2 je vícenež komfortní, ale my již moc dobře víme, že i taková partie se dá prohrát a tak nehodláme ze své taktiky slevit.
   Rozhodnutí přišlo v párovkách. Na 701 po delší době vracíme do hry dvojici Čad/Jirka a vyplatilo se. Dokázali otočit nepříznivý stav 0:1 a hostům zasadili další těžký úder do jejich sebevědomí. Definitivní rána přišla si myslím v precizně odehraném Cricketu, který ovládáme jasně 2:0.
   Další body na sebe nenechají dlouho čekat a nakonec končí zápas rozdílem, na který by si nikdo rozhodně nevsadil.
   Hodnocení: Podařilo se nám zahrát přesně to, co jsme potřebovali, byť výkon nebyl úplně oslnivý, tak to v pohodě stačilo. Liga skončila a konečné 5.místo je víceméně naše současné maximum. Prohráli jsme mnoho zápasů, které jsme rozhodně prohrát neměli a tím ztratili hodně důležitých bodů. V podstatě celou sezónu jsme se potýkali s problémy se sestavou, což dokonce vyústilo k nutnosti přeložení zápasu s Krnovem. Je celkem jisté, že pokud nastoupíme do dalšího ročníku steelové ligy, budeme muset posílit nějakým způsebem sestavu, byť mě v současné chvíli nenapadá žádná reálná alternativa. Vše se rozhodne na našem společném posezení PREDÁTORŮ.

Šipkám zdar a těm opavským zvlášť....
  
 Statistika:  
Jan Armlich            4/4   (9x100+ / 3x140+ / 2x180)
Jiří Kabaja              2/4  (4x100+ / 1x140+)
Tomáš Čadecký      4/4   (5x100+ / 3x140+ / 1x180) 
Lukáš Uvíra            2/4   (6x100+ / 4x140+)
Zdeněk Baier          nehrál

Zápis z utkání: ZDE