Svet-Stranek.cz
DC PREDATORS OPAVA

Komentáře:Šipky klub DC PREDATORS OPAVA

Komentáře

3.Kolo - 20.10.2016

Steelový expres již minul i druhou stanici a téměř vše dopadlo dle předpokladů.Jedinou vyjímkou je remíza Tupých hrotů s polským DC Podbeskidzie.Nevím jak to dělám,ale opět jsem byl úspěšný v polovině svých tipů.Koník tentokrát uzmul alespoň jednu přesnou trefu,což znamená jediné:Zvýšil jsem průběžné vedení v této tipérské aktivitě na 6:1.Laťka je proklatě vysoko,zkusím držet její úroveň i v kole č.3.Něco mi však říká,že tentokrát to nepůjde.Tak uvidíme zda můj vnitřní hlas či tipérská úvaha budou slavit úspěch.

Ripper Ostrava A- BULL-DO-ZER´S (tip 13:5)
Snad ani nelze nevěřit favoritovi,který po slabším úvodu opět nabírá na obrátkách a především má z čeho vybírat.Kvalita i kvantita je jednoznačně na straně ostravského Ripperu.

Silesiasteel Opava-Munroof Darts (tip 13:5)
Opavští po dvou nezdarech konečně narazí na soupeře z kategorie hratelných.Nepochybuji o tom,že jednoznačně uspějí,jelikož nováček z Brušperka bude v této sezóně především sběratelem zkušeností.

DC Podbeskidzie-Ostré hroty Třebovice  (tip 7:11)
Chlapcům z Polska to letos nějak úplně výsledkově nevychází a soupeř toho bude chtít náležitě využít.Krom toho disponuje lepší formou,což bude rozhodujícím faktorem zápasu.

Amateur-Steel  Čertův hrad  Krnov (tip 6:12)
Našlapaná soupiska hostí bude postrachem nejednoho protivníka a ani havířovští nebudou těmi,kdo toto krnovské komando dokáže zastavit.Maximálně je jen lehce přibrzdí.

Tupé hroty Třebovice  -Ripper Ostrava B  (tip 9:9)
Domácí budou namlsáni bodovým úspěchem kola minulého a určitě toho nějakým způsobem využijí.Půjdu do lehkého rizika,věřím,že tento výsledek dokáží zopakovat.

HQ Steelers-Predators Opava (tip 10:8)
Jednoznačně tahák tohoto kola a těžká to pozice pro mě s tímto tipem.Pravděpodobně důležitý souboj o místo na republikové listině třech vyvolených.Oprostím se od emocí a klubové příslušnosti a zkusím tipovat výsledek u něhož není nutné aby mi vyšel. 

Karty jsou rozdány,vše je a to doslova v rukou všech aktérů.Takže bojujte za své teamy a taky trochu za mé tipy,ať mi může Koník zakoupit po sezóně láhev :)

2.Kolo - 13.10.2016

Po tom,jak se mi dařilo tipovat v kole prvním stojí přede mnou výzva zkusit být podobně zdatný i v kole druhém.Úkol to nesnadný,tak snad budu opět úspěšnější než Koník.

Silesiasteel Opava-Ripper Ostrava A (tip 6:12)
Po lehce ne úplně zvládnutém prvním kole si tentokrát dají ostravští větší pozor a nic neponechají náhodě.

BULL-DO-ZER´S-Ostré  hroty Třebovice (tip 6:12)
Třebovičtí byli v kole prvním velmi blízko velkému výsledku,nakonec se tak nestalo.Sebevědomí v tomto zápase načerpané se ovšem v dalším kole určitě projeví a plný počet bodů poputuje na třebovické hřiště.

Munroof Darts-Amateur  (tip 3:15)
Nováček nemá vůbec snadný los,což bude mít za následek jediné.Tvrdé příděly od dosavadních soupeřů.Zkušené družstvo hostí naplno prokáže své kvality.

Tupé hroty Třebovice-DC Podbeskidzie  (tip 7:11)
A ani Tupé hroty neokusí slast vítězství.Soupeř z Polska je dostatečně zkušený a bude si chtít připsat první body do tabulky.I když to nebude jednoznačná partie,přeci jen hosté zvítězí.

Steel Krnov Čertův hrad -HQ Steelers  (tip 12:6)
Určitě je tento zápas šlágrem tohoto kola,když se setkají dva adepti na účast v republikovém mistrovství.Byť jsou krnovští nováčkem soutěže,jedná se o nesmírně kvalitní složeninu místních šipkařů.Byť někdo očekává drama,já předpokládám domácí dominanci.

Ripper Ostrava B-Predators Opava (tip 5:13)
Jednou se to stát může,podruhé už nikoliv.Naše porážka z minulé sezóny od tohoto soupeře je pro nás dostatečné varování.Žádné podceňování se konat nebude. 

Jsem opravdu zvědav,nakolik se mi podaří být přesný v odhadech.Koník je určitě připraven tentokrát bodovat.


1.Kolo - 6.10.2016

Velmi rád přijímám Koníkovu Facebookovou výzvu ohledně tipů na jednotlivá kola a k tomu vždy přidám hodnocení po jejich skončení.

Ripper Ostrava A-Ostré hroty Třebovice (tip 14:4)
Nikdo si asi nepřeje začínat s několikanásobným mistrem kraje.I když se budou domácí pravděpodobně šetřit,na konečném výsledku se to nijak neprojeví.

Amateur-Silesiasteel Opava (tip 12:6)
Byť kádr současných rádobyamatérů již není takový jako býval v letech minulých,oslabená sestava hostí nebude schopna čelit kvalitě hráčů jako Čujdík a Milerski.

Tupé hroty Třebovice-BULL-DO-ZER´S (tip 7:11)
Nováček má celkem přijatelný los,leč zkušenosti hostů budou přeci jen slavit úspěch.

HQ Steelers-Munroof Darts  (tip 16:2)
Další nováček,tentokrát v roli hostí a soupeř pro něj z kategorie nehratelných.Jednoznačná kvalita jednoho z kandidátů na účast v první trojce.

Steel Čertův hrad Krnov-Ripper Ostrava B (tip 15:3)
A do třetice nováček,tentokrát trochu jiného kalibru.Našlapaná soupiska tradiční krnovské šipkařské kvality zaručuje všem soupeřům velký problém,pro mnohé neřešitelný.A to bude přesně tento případ.

Predators Opava-DC Podbeskidzie (tip 12:6)
Polský soupeř umí překvapit a v sezóně minulé nám to předvedli v praxi.Stalo se ovšem na jejich domovské půdě v Havířově,tentokrát hrajeme doma a bude to znát.

Tak v 1.kole se mi podařilo přesně tipnout hned polovinu ze všech duelů,až se tomu sám podivuji.Koník nebyl úspěšný ani v jednom případě,což znamená se se ujímám průběžného vedení 3:0
Co se výsledků týče,nedošlo k žádnému překvapení,zkrátka a dobře,vše dopadlo dle předpokladů.